OT: Sport - svakakav

MaidenMadness said:
pa o tome sam i govorio
kada je schummi imao dosta brzi bolid on je uvjerljivo osvajao naslove dok se mika mucio do samog kraja

da, ali sam i ja rekao da mi se čini da je njemu veliki plus bio to što je 2. vozač ekipe vozio za njega, pa sječaš se onog (ne)slavnog propuštanja pred ciljem iako nije bio kraj sezone
 
Ivan said:
da, ali sam i ja rekao da mi se čini da je njemu veliki plus bio to što je 2. vozač ekipe vozio za njega, pa sječaš se onog (ne)slavnog propuštanja pred ciljem iako nije bio kraj sezone
s tim Schumacher (opcenito prvi vozac tima) nije imao nista...... takve naredbe dolaze iz boxa i odradis ih, ili letis iz ekipe..... i tu je Schumi dokazao da je kao prvo sportas, kada je na podiju pobjednicki pokal odmah predao Barichellu i natjerao ga da se popne na mjesto prvog...... nakon toga su u FIA-i zabranili popustanja vozacima unutar ekipe..... to sto se tice jaceg bolida i ne stoji toliko..... dzaba ti 3 puta jaci bolid ako ga neznas voziti (sjetite se Schumacherove karijere u Bennetonu, zatim zavrsavanja ispred Senne i Prosta na samom pocetku karijere).... Schumacher je jedan od rijetkih vozaca koji je vazda suradjivao sa inzinjerima i ekipom u boxu kada se radilo o setup-u bolida
 
nećeš ga cijenit?! ako to netko zaslužuje onda je michael :| čovjek je stvarno vrhunski spotaš , j ga također ne volim niti formulu kao sport ali cijenim ga i sve one koji se trude tamo jer je to krajnje rizična igra :wink:
 
Scream for me said:
nećeš ga cijenit?! ako to netko zaslužuje onda je michael :| čovjek je stvarno vrhunski spotaš , j ga također ne volim niti formulu kao sport ali cijenim ga i sve one koji se trude tamo jer je to krajnje rizična igra :wink:

ja cijenim hakkinena (sorry kad sam zatupljen)
jednini michael koji cijenim je ovaj
http://www.youtube.com/watch?v=txela2VuI7A
 
pa volim i ja petea samprasa pa opet cijenim i adrea agassija , drugo je voljet nekog sportaša a drugo je cijenit nekog zbog njegovih uspjeha
 
Ivan said:
da, ali sam i ja rekao da mi se čini da je njemu veliki plus bio to što je 2. vozač ekipe vozio za njega, pa sječaš se onog (ne)slavnog propuštanja pred ciljem iako nije bio kraj sezone
mislis isto kao sto je mika imao nekoga da se zabije u konkurenta kada zatreba :wink:
 
MaidenMadness said:
mislis isto kao sto je mika imao nekoga da se zabije u konkurenta kada zatreba :wink:
neki to vide tako, ja npr. mislim da je to bila nekad slučajnost, a nekad čisti peh jer se schumacher išao zabit kad mu se učinilo da mu se netko belji ( :p ) :D
(šala naravno)
 
UEFA.com počinje s prijenosom mečeva preko interneta. Cijena ovisi o tome gdje se PC nalazi. Sporting-Inter bi me trebao doći 27 kn.
 
Eto ja imam. Malu. :D

EDIT: Izgleda da su pronašli program na kojem će biti prijenos preko p2pTV. Nadam da će raditi kako treba.
 
Kako gubitnički kad je u Italiji osvojio sv što se može osvojiti u zadnje dvije godine. ;)

Poraz sinoć i nije neka katastrofa. Grosso, Adriano i Stanković su totalno van forme. Siguran sam da će Crespo odigrati sljedeće dvije utakmice.
 
Dvije titule?

Berluska preko svojih medija, a Juve preko torinskih pokusavaju sto vise uvlaciti Inter u svakakve afere. Ti mediji su doslovno masakrirali Inter poslije nerjesenog susreta protiv Sampdorie. Kad Milan odigra 0-0 u Livornu onda je razlog sto su igraci umorni zbog puno utakmica.
 
ma znam ali moras prizati da tu nesto smrdi

moratti unajmljuje privatnog istrazitelja da prati suca....telecom italia je vlasnik dijela intera a to je tvrtka koje pazi slucaja za drzavno tuziteljstvo snima razgovore celnika juvetusa, milana.... kako razgovaraju sa povjernicima za suce

a iako svi znaju da u italiji NEMA cistog klube inter se iz svega izvlaci neokrznut

mislim ne treba puno razmisljati da shvatis da tu nije sve cisto
 
Zna se od samog pocetka afere u svibnju da je sudac Nucini 2002. u povjerenju Fachettiju rekao o Moggijevoj organizaciji i De Santisu. Kad ga je ovaj uputio da to isto kaze i tuzilastvu on je presutio najveci dio. Sam Moratti je prije par mjeseci potvrdio da su unajmljeni istrazitelji da prate De Santisa. Zakljucak te privatne istrage je bio da nema nepravilnosti.

Da su stvarno htjeli izvuci korist od pracenja onda bi prisluskivali i ostale suce, vodstva drugih klubova, nogometnu organizaciju, a samo De Santisa.

I jos nesto. De Santis je samo od njih preko (mislim) preko tisucu koji su nezakonito prisluskivani od 1997. godine.
 
BoBo said:
Zna se od samog pocetka afere u svibnju da je sudac Nucini 2002. u povjerenju Fachettiju rekao o Moggijevoj organizaciji i De Santisu. Kad ga je ovaj uputio da to isto kaze i tuzilastvu on je presutio najveci dio. Sam Moratti je prije par mjeseci potvrdio da su unajmljeni istrazitelji da prate De Santisa. Zakljucak te privatne istrage je bio da nema nepravilnosti.

Da su stvarno htjeli izvuci korist od pracenja onda bi prisluskivali i ostale suce, vodstva drugih klubova, nogometnu organizaciju, a samo De Santisa.

I jos nesto. De Santis je samo od njih preko (mislim) preko tisucu koji su nezakonito prisluskivani od 1997. godine.

:) ma bravo..
 
Back
Top