OT: Sport - svakakav

Ivan said:
nadam se da će uskoro i on napasat naslov prvaka ponovno, sad bi ga i mogao osvojit
Stari moj on i JE sada prvak. I sada samo da napenali Fjodora(na staru godinu) i onda je the uber fajter.
 
Michael Schumacher je danas u utrci za Veliku nagradu Italije u Monzi ostvario svoju 90. Grand Prix pobjedu u karijeri. On je slavio ispred Raikkonena i mladog vozača koji iz utrke u utrku pokazuje svoj potencijal, ...

... Poljaka Roberta Kubice. Četvrto mjeto osvojio je Giancarlo Fisichela, peti je bio Button, dok su se bodovima radovali i Barichello, Trulli i Heidfild.

Aktualni svjetski prvak i vodeći u ukupnom poretku, Fernando Alonso, odustao je 10 krugova prije kraja, nakon što je s desete pozicije, koju je zbog kazne imao na startu, što pretjecanjima, što prolascima kroz boks stigao na treće mjesto.

Razlika u ukupnom poretku između Alonsa i Schumachera smanjena je tako na samo dva boda, tri utrke prije kraja sezone. U poretku konstruktora Ferrari je izbio na prvo mjesto.

Utrka je bila posebno nabijena emocijama jer je objavljeno da će Michael Schumacher na koncu ove sezone okončati veličanstvenu karijeru. To je na press konferenciji poslije utrke potvrdio i sam sedmerostruki svjetski prvak, ispričavajući se zbog odugovlačenja s odlukom.




MAJSTORE, SVAKA TI ČAST!
 
drago mi je da se taj antipatični lik napokon povlači. možda ponovno počnem gledat f1 :bananadance:
 
schummi je legenda i f1 nece biti ista bez njega
vjerojatno nepostoji tako uspjesan a opet od strane mnogih tako osporavan lik
da schummi nije bas bez mrlja na svojoj reputaciji ali ono sto je zalosno je da mnogi ljudi nemogu pogledati dalje od tih mrlja i vidjeti da se iza njih krije vozac f1 sa najboljom kombinacijom svih mogucih elemenata koji cine jednog vozaca, ikada. pa makar su neki bili zabavniji za gledati jer su manje kalkulirali to je samo jedan aspekt koji cini vozaca
 
kako ti kažeš :err:
jer ja zbilja ne mogu pogledat dalje od tih mrlja, ma kako dobar bio gadi mi se puno više
 
vidis ima likova koji su pun kurac vise gadljivi od schummija
tipa alonso
ajme koja je to picka
taj nebi nista nikad riskirao
prokleti ziheras bez imalo natjecateljskog duha i sa pun kurac srece
jedini razlog radi kojega je osvojio naslov prosle sezone je ta prokleta ziheraska taktika pomijesana sa cinjenicom da su mclaren i ferrari bili u kurcu skroz. mclaren nije mogao utrku zavrsit pol sezone a ferrari je bio skoz spor
 
MaidenMadness said:
vidis ima likova koji su pun kurac vise gadljivi od schummija
tipa alonso
ajme koja je to picka
taj nebi nista nikad riskirao
prokleti ziheras bez imalo natjecateljskog duha i sa pun kurac srece
jedini razlog radi kojega je osvojio naslov prosle sezone je ta prokleta ziheraska taktika pomijesana sa cinjenicom da su mclaren i ferrari bili u kurcu skroz. mclaren nije mogao utrku zavrsit pol sezone a ferrari je bio skoz spor
a hebat ga, bolje se rodit bez qrtza neg' bez srece..... al neka, kako mi je drago sto mu je jucer motor riknuo..... iduca sezona je Kimijeva garant, a Kubica ce za koju godinu biti vozacina
 
ma gle, ja sam pratio formulu kad je hakkinen vozio i tad mi se scumachewr zgadio, sad ju ne pratim zato što mi je taj lik još uvijek toliko odvratan da ga ne želim gledat, samo čekam da se povuče. hakkinen je bio vozač
 
Ivan said:
ma gle, ja sam pratio formulu kad je hakkinen vozio i tad mi se scumachewr zgadio, sad ju ne pratim zato što mi je taj lik još uvijek toliko odvratan da ga ne želim gledat, samo čekam da se povuče. hakkinen je bio vozač
hakkinen je, blago receno, bio kita od vozaca
 
Snake said:
hakkinen je, blago receno, bio kita od vozaca
istina
dva puta je osvojio naslov ok. imao je daleko najjaci bolid od svih i opet se oba puta mucio da osvoji naslov

schummi s druge strane kad je imao najjaci bolid od svih naslove je osvajao vec na pola sezone :D
 
MaidenMadness said:
istina
dva puta je osvojio naslov ok. imao je daleko najjaci bolid od svih i opet se oba puta mucio da osvoji naslov

ne bih rekao. imao je možda malo jači, ali to se nigdje ne piše. on je bio prvak, to se piše.
ali on je praktički sam osvojio sto, jer mu je coulthard tek pomagao pred kraj sezone, dok je scumacher ili vozio za irwina (ili irwin za njega), te baričelo za šu mahera
 
Ivan said:
isto kao što je i schumacher imao većinu kasnije karijere
pa o tome sam i govorio
kada je schummi imao dosta brzi bolid on je uvjerljivo osvajao naslove dok se mika mucio do samog kraja
 
Back
Top