OT: Slike usera!

LMAO ... pazi ovo

1st MORNING
Picture018.jpg


NANOWAR CONCERT
Picture020.jpg


MORNING AFTER ---> KOFEIN TEAM
Picture040.jpg


WEEEEE
 
@ ČMARec
a zašto ne hehe ja mrzin isprobavat robu i te gluposti pa kad nadjen nesto ok kupin 2-3 komada sta me briga sta je isto, glavno da je cisto e :roll:
 
Gul_Ranek said:
Sigurno ima nekoliko pari maskirnih hlaca i barem 10 crnih majica. :D

lmao ;) pa više manje je tako. a u istoj robi ćeš ga vidjetin i na koncertu ;) LOL ;)

WEEEEEEE Jedva čekam ;)

Pozdravlja vas Zoltan :D
 
cmarec, prosao sam na stadionu nekoliko puta pored tebe, a nisam skontao da si to ti :D

zar ovo nije gitarista od Lauren Harris?
 
e jebem te pa trebo si se javit,ja sam vidio dosta ljudi jucer,malo si jesam spila al nema veze,treba jednom bit i pijan na maidenima !
 
Snake said:
cmarec, prosao sam na stadionu nekoliko puta pored tebe, a nisam skontao da si to ti :D

zar ovo nije gitarista od Lauren Harris?

pa onda si prošao kraj više nas s foruma
čmarec said:
e jebem te pa trebo si se javit,ja sam vidio dosta ljudi jucer,malo si jesam spila al nema veze,treba jednom bit i pijan na maidenima !
pa jel se sječaš šta si vikao onom liku koji nosi eddie-ja na sebi na koncertu?
vidjeli smo ga prije koncerta i žicali da se slikamo s njim, a kad je rekao ne ti si mu vikao: celebrity had gone with your head''
 
axy said:
Zar si sumnjao?? lol

a bio je pijan ko deva ;)

ko mi kaze LOL LOL LOL

@ivan-tog se nesjecam bas,al ak nist drugo,onda sam pokazao zavidnu vjestinu engleskog,neznam kak sam tako uspio recenicu rec :? :?
 
čmarec said:
@ivan-tog se nesjecam bas,al ak nist drugo,onda sam pokazao zavidnu vjestinu engleskog,neznam kak sam tako uspio recenicu rec :? :?


da, ali ovaj baš nije ostao preuzbuđen tvojim pijanstvom nego je samo mrtav hladan otišao, imaš sreće što se nije okrenuo
 
Back
Top