OT:Planovi za ljeto

ja sam od 18.7. on the road.
18.7. - 20.7. Rijeka
20.7. - 22.7. Labin, Istra Rock Festival
22.7. - 24/5. 7. - Delnice, Gorski Kotar
24/5.7 - 27.7. - Zagreb (Screamy)
27.7. - 29.7. - Pula, Viva la Pola

Dalje mi je predaleko za razmišljat ;)
Čmarec? Stižeš?
 
axy said:
ja sam od 18.7. on the road.
18.7. - 20.7. Rijeka
20.7. - 22.7. Labin, Istra Rock Festival
22.7. - 24/5. 7. - Delnice, Gorski Kotar
24/5.7 - 27.7. - Zagreb (Screamy)
27.7. - 29.7. - Pula, Viva la Pola

Dalje mi je predaleko za razmišljat ;)
Čmarec? Stižeš?


of corpse my love,daj na msn dodji sad!
 
čmarec said:
of corpse my love,daj na msn dodji sad!
nemam MSN na ovom kompu instaliran, stari neda. Laptop mi nije uopće sada konektan na net ... ccc :( :(
Ne brini, budem se ja javila tebi i screamyju kad doletim u Zg za 2 tjedna ;)
 
ej ljudi iz zadra i splita,a moze i iz pule,gdje je onako dosta sigurno za spavati,samo s vrecom,dakle ne kamp.a da nemam straha da se na neku iglu narkomansku nenabodem 8)
 
Jos se nitko nije javio da nas obavjesti kako je bilo na festivalima,jel bio netko na MC-u,kakvi su Diggeri bili,cujem da su se Guardiani otkupili za proslogodisnji konc u Ljubljani,hahaa...
Ja nisam bila ma MC i nije mi zao...sinoc sam se vratila iz predivne Dalmacije...svi hvale Vodice ali mene nisu ugodno iznenadile,nemaju dusu a plaze su prenakrcane i voda mi ne pase...inace,kamp u kojem sam bila je solidan!Sukosanske plaze rocks,nesto predivno,Zadar rocks kao i obicno...skoro sam obisla cijelo Vransko j.s bikeom(i nasim focus teamom) i mogu reci je to bio ekstra teski pothvat za mene,falilo mi je jos par km ali je frendu puk'o lanac,na moju srecu jer sam mislila da cu partit na 40 i vise stupnjeva (a nestalo nam vode). . .Damn... :D
 
E da, ovdje sam zaoravio napisat za Metal Camp.

Pošto sam bio samo zadnji dan evo kratkog reporta..

U Tolmin smo stigli oko 2 sata poslije podne i do Grave Diggera smo uglavnom visili po šatorima u hladu i malo razgledavali štandove sa majicama i ostalim pizdarijama.

GRAVE DIGGER - Predobro ali prekratko. Pošto sam ih u ZG-u propustio sad mi je bilo neopisivo zadovoljstvo vidjeti ih. Set lista je bila super. Standardi hitovi Excalibur, Rebelion, Scotland United, Morgana Lefay, Knight Of The Cross, HM Breakdown, pa sa novoga naslovna stvar Liberty Or Death itd..

EXPLOITED - Gledao sam ih iz tzv. hrvatskog kornera. Iako ih ne slušam, vidlo se da su napravili dobar show te da su fanovi uživali u muzici i u mosh pitu LOL

SODOM - Isto su me iznenadili. Odličan show. Set lista dobra. Od klasike Outbreak Of Evil, Saw Is The Law, Napalm In The Morning, Agent Orange, Bombenhagel... pa sa novoga Blood On Your Lips... i obrada Ace Of Spades.. Sve u svemu jako dobar koncert..

BLIND GUARDIAN - Zvijezde večeri po meni! Totalno su me iznenadili pošto ih gledam po prvi put. Istina da su dosta ostarili Hansi i momci iz benda, ali i dalje gaze. Hoš je snage u Hansijevom vokalu. Predobro otvaranje sa introm WOTW i Into the Storm, pa nastavak sa meni najdražom pjesmom ovog benda Born In A Morning Hall... Kasnije Lord Of The Rings, Imaginations From The Otherside, Time Stand Still, Bard Song, Mirror Mirror, pa sa novoga Fly.. pre pre dobro.. Totalno mi je porasao u očima ovaj bend.

IMMORTAL - također sam ih gledao iz hrvatskog kornera. Meni su bili smješni. LOL Abbath je u biti smješan. Pokreti, ponašanje i to... ali fora su bili vatromet i ono bljuvanje vatre. One By one :X Nije dobro širiti zimu usred ljeta LOL

Do druge godine :)
 
likvor said:
Šta su guardijani zasrali nekaj na prošlogodišnjem koncertu? nisam upućen........ :|

Ma pretihi su bili,opcenito sound katastrofa,tko god ih je prije toga vec vidio live moze svjedocit...Bas su svi bili razocarani,moze se reci da ih je predgrupa zgazila taj put...Ali zato su sada nadoknadili... :wink:
 
ewox said:
Ma pretihi su bili,opcenito sound katastrofa,tko god ih je prije toga vec vidio live moze svjedocit...Bas su svi bili razocarani,moze se reci da ih je predgrupa zgazila taj put...Ali zato su sada nadoknadili... :wink:

Ne mogu ništa govorit, pošto nisam bio u Ljubljani, ali vjerujem da svaki od nastupa ima svoje čari. Ovo kad je na otvorenom više vjerojatno je da će sound biti bolji, ali u dvorani ili uklubovima je mislim bolji kontakt s publikom i veća je euforija jer ipak je na festivalima stage dosta udaljen od 1. reda, za razliku od dvorana gdje doslovno možeš imat fizički kontakt sa članovima benda. :)
 
@Pharaoh
...ma u pravu si ti potpuno,naravno da svaki od nastupa ima svoje cari i to...ali ovdje se stvarno radilo o propustu,koji se svakom pa i boljem a i iskusnom bendu moze desiti.Ja sam Guardijane jednom vidjela uzivo i mogu reci da neznam kakvi su inace live,ali znam ljude koji ih prate i koji su ih vise puta gledali te znaju o cem se radi...A da skuzis da nesto nije ok sa soundom ne trebas biti fan,to je uvijek ocito!
:)
 
@Pharaoh: Bio sam u Delnicama prije par dana i moram priznati da su lijep grad.Imam neke rodbine tamo.Pa da :wink:
 
Iron Domek said:
@Pharaoh: Bio sam u Delnicama prije par dana i moram priznati da su lijep grad.Imam neke rodbine tamo.Pa da :wink:

:) Aj super! Većinom su pozitivni komentari kad ljudi dođu u Delnice. Trebo si javit za neku cugu. Al nema veze, drugi put ćemo... :cheers:
 
The Pharaoh said:
:) Aj super! Većinom su pozitivni komentari kad ljudi dođu u Delnice. Trebo si javit za neku cugu. Al nema veze, drugi put ćemo... :cheers:
Jebiga kad je bilo neocekivano da cemo ici u Delnice..da sam znao i da sam imao pristup netu javio bi ti :wink:
Inace jesi blizu ulice Doli (mislim da se tako zove, nisam siguran)?
 
Iron Domek said:
Jebiga kad je bilo neocekivano da cemo ici u Delnice..da sam znao i da sam imao pristup netu javio bi ti :wink:
Inace jesi blizu ulice Doli (mislim da se tako zove, nisam siguran)?

Da, da, tako se zove.. Baš i nisam blizu, ali Delnice su relativno malene tako da mi pješke treba kojih 15 minuta.
 
I tako prođe još jedno ljeto za mene.
I kad pogledam iza sebe puno sam putovao.
A jbg.
Dobro je bilo dok je trajalo.
Sad opet pakao i muka,vraćanje do školskih klupa.
:cry:
 
Flash_666 said:
I tako prođe još jedno ljeto za mene.
I kad pogledam iza sebe puno sam putovao.
A jbg.
Dobro je bilo dok je trajalo.
Sad opet pakao i muka,vraćanje do školskih klupa.
:cry:

ajde ajde, kasnije ćeš se želit vratit u školu.. Uživaj dok možeš! :)
 
ma ajde nađi nešto pozitivno i u tom početku školske godine
vidjet ćeš staru ekipu ako ništa, uživaj
jer ne kažu bez veze ''od kolijevke do groba najljepše je (srednjo)školsko doba''
kad odeš na fax htjet ćeš nazad u srednju pa zato uživaj sad
 
Back
Top