OT:Planovi za ljeto

čmarec

Member
Daklem,ljudi evo jos malo pa ljeto dolazi,gdje mislite ici,na more,festivale,koncerte...

ja mislim na novarock u austriju-15,16,17.6
na dirty old festival u veliku kod požege

i na more kao i prosle godine (ranko racunam na tebe da nas opet odbacis negdje gdje mozemo stopat:) )

pazin-labin-pula-monte paradiso,viva la pula,mozda do zadra...

i normalno neki maideni usput!!!
 
Hmmmm.
Ljeto.
Mislili smo ja i rođak ići na par festivala,al nevjerujem.
Teško.
Trebao sam ići malo u Švicarsku na nekuh 3 tjedna al vjerojatno neću.
Vjerojatno ću raditi i skupiti nešto novaca za koncerte iduće godine.
Ići ću na more.I naravno opuštat se u kući uz Maidene odvrnute do kraja.
Ići ću vjreojatno na još koje putovanje al ne znam gdje.
Sve u svoje vrijeme.
 
Uf, ja ne zelim ni misliti o ovom ljetu... Morat cu se ubit od ucenja, strahota jedna... Svejedno, mislim na Maidene u Ljubljanu i Pepperse u Udine. :D
 
maideni u ljubljani
ostatak ljeta radit na monolozima za prijamni u 9. mjesecu na ADU-i
i malo više čitat drame
a i skoknut na par dana do mora
 
-Maideni u Ljubljani!
-nači posao i prestat ljenčarit!!!
-o ostalom O -TOM_PO -TOM...(uvijek najbolje ispadne neplanski)
:)
 
Dirty Old Festival
Živjeti Kvalitetnije

ovo su koncerti u blizini požege pa tamo idem

onda možda se neki maiden zaleti

i ostalo neki posao,jer mi trebaju pare
 
Maideni u Ljubljani i Ostravi.
Morat cu propustiti Megadeth u Becu zbog privatnih obaveza. :cry: :cry: :cry:
Nadam se da cu tijekom ljeta napokon zavrsiti program na kojem dosta dugo radim (i mrzim :x ).
 
*Wratchild* said:
-možda Metal camp
quote]

I ja sam mislila ali ove god. mi je jadan program i bezveze što su produžili na više dana,smatram da je nepotrebno,samo neka pretjerivanja!Baš sam u metal hammeru pročitala,bendovi su teška žalost,bit će jedino Blind Guardian ali njih sam već gledala live i nije mi baš bilo nešto...
 
ewox said:
*Wratchild* said:
-možda Metal camp
quote]

I ja sam mislila ali ove god. mi je jadan program i bezveze što su produžili na više dana,smatram da je nepotrebno,samo neka pretjerivanja!Baš sam u metal hammeru pročitala,bendovi su teška žalost,bit će jedino Blind Guardian ali njih sam već gledala live i nije mi baš bilo nešto...

Imaš pravo, a to produženje festivala zahtjeva i puno para što je za mene jako, jako teška misija s obzirom da je tu i Heineken festival, a i veliku svotu sam potrošio na maidene u Ateni tako da trenutno mogu samo sanjati o Tolminu . :D
 
meni je općenito loš program na metal campu, iako moji frendovi idu nikad nisam imao volju
 
Ivan said:
meni je općenito loš program na metal campu, iako moji frendovi idu nikad nisam imao volju

Evo baš gledam da bi trebalo ići na čuveni češki Masters Of Rock festival gdje preko hrvatskog IM fan cluba put i karta dođu 620kn (putovanje sa Rising Dream-om).Hmm jako primamljivo (MOTÖRHEAD (UK), CHILDREN OF BODOM (Fin), HAMMERFALL (Swe), RAGE (Ger, By) + Lingua Mortis Orchestra (By), SEPULTURA (Brazil), STRATOVARIUS (Fin)...
 
Koje reklamiranje... LOL
Ma,meni je sve to super,lijepo,bajno i ljigavo.Što se tiče putovanja na koncerte,sto je,je,najbolje je putovati sam ili s par prijatelja se fino odfurati s autom ili kako već ali organizirano nikako-pa taman i da je za badava(+masa pogodnosti LOL )!
U vezi metal kampa ;ove god.jest da je program takav kakav je, al nebi bilo loše malo za vikend uputit se gore na izlet po brdima ima gore svašta zanimljivo za vidjeti...neznam dal je netko bio...
Smješno mi je pržit se dolje na suncu,po cijele dane se oblijevati alkoholom i bangati na neki glupi demo band!
:edheadbang: :D
btw.Netko je napisao da nikada nije bio ok program na metal campu...Well,kako za koga!Metal camp 2005 je za mene bio pre-zakon,jedan,jedini,neponovljivi i najbolji metal camp!
:wink:
 
Eto da ovim putem pozovem ljude da kolektivno se organizirate i dođete do mene (Labin - Istra - Hrvatska) po ljeti, poželjno u sredini 7 mjeseca , barem na tjedan dana!!!! ići ćemo svugdjeeee

I biti će zakon, jer onda je baš neki festival u Labinu ;)
Čmarec mi se već najavio, mislim i Ivan ... a vi ostali navalite! Za smještaj nije bed, ja mogu primit petero, a ostale ćemo negdje zbuksat ;)
 
vas dvoje ćete imat poseban tretman kad dođete. dokazat ću vam da vi možete primit 7-ero ;)
 
Put na Masters of rock u ČEŠKU

OTVORILA SU SE DVA BESPLATNA MJESTA (PUT I KARTA)

Pa... ako se nekom ide u navedene datume na festival (a kreće se u četvrtak 12.07. iz Zagreba, a povratak u ponedjeljak 16.07), neka se hitno javi na 099 673 4772 ili 091 891 4962, da rezervira mjesto.

Dakle, da ponovimo.... sve je besplatno, a u busu i hrana i piće također.

P.S. Za sad nas ide 25, od toga devet cura. Naravno, preferiramo cure i dajemo im prednost pri prijavi za put, no o dečke primamo...

Očekujem hitne pozive :evil:
 
Back
Top