OT: Novi Helloween album

up the irons

super,super...helloween mi je sesti bend..prva 5 su mi maideni LOL LOL
idem u budimpestu na koncert..jedva cekam
 
up the irons

ja obozavam helloween...sve faze..sve vokale i sve clanove..recimo moja sestra i njen muz slusaju samo maiden i helloween i nista drugo..to su tek fanatici..gledao sam helloween 5 puta live i slikao se sa clanovima..to je jedan prejeben bend pun skromnih ljudi koji zive za glazbu koju stvaraju
 
meni baš paše ovaj novi album...naravno ne može se mjerit s ranijom fazom...ali je sasvim dobar,kao i ostali albumi sa andiem,osim time of the oath i master of the rings koji su po meni ravni ovima iz ranije faze
 
Hmm na prvo slušanje keeper 3 mi je puno bolji, ne znam.. ovo je malo drugačiji album od ostalih. moram priznat da sam očekivao malo melodičniji album, u starom helloween điru. al dobro valjda će mi s vremenom sjest.
 
Obozavam Helloween , smatram ih jednim od najdrazih bendova no vec dugo me nisu odvalili makar se nadje pokoja fantasticna pjesma na zadnja 3 albuma...moje misljenje je da je to pocelo zuljati vec sa izlaskom dark ride-a no dobro...uvijek je tu Kiske faza za moje usi :)
 
up the irons

slazem se..nakon savrsenog the dark ride(gledao tour u milanu)uslijedili su malo slabiji albumi..ali to je logicno..jednostavno tesko je skladati,skladati i skladati na vrhunskom nivou :oops: :oops: volim sve vokale i sve faze ovog benda..tesko mi se je odluciti za jedan album ali neka to budu the keeper i the dark ride kao meni najdrazi
 
slažem se i meni je dark ride definitivno jedan od najboljih njihovih albuma
žao mi je što ih nisam vidio na toj turneji
 
up the irons

evo,nakon brojnih slusanja mogu recu da mi je album jako,jako dobar..ipak treba vremena da ti pjesme legnu
 
Re: up the irons

mirko123 said:
slazem se..nakon savrsenog the dark ride(gledao tour u milanu)uslijedili su malo slabiji albumi..

nemogu vjerovat da još netko voli Dark ride...
di god sam ja to rekla, popljuvali bi me... !!!!!

joj joj joj joj
 
Back
Top