OT: Novi Helloween album

pa kolko vidim ovdje ljudi baš vole dark ride.....meni paše,al nije savršen,bolji mi je time of the oath
 
Re: up the irons

axy said:
nemogu vjerovat da još netko voli Dark ride...
di god sam ja to rekla, popljuvali bi me... !!!!!

joj joj joj joj
i ja volim Dark Ride...jedan od boljih njihovih albuma
 
helloween su sami rekli da ne vole dark ride album, jer je to album rađen po narudžbi za američko tržište. Naime, izdavač im je kazao da moraju snimiti mračniji album ako misle da ih Amerika prihvati, jer oni ne razumiju onu njihovu euro zajebanciju...
 
Maiden croatia said:
helloween su sami rekli da ne vole dark ride album, jer je to album rađen po narudžbi za američko tržište. Naime, izdavač im je kazao da moraju snimiti mračniji album ako misle da ih Amerika prihvati, jer oni ne razumiju onu njihovu euro zajebanciju...

Istina, šupčine Američke, pogotovi fanovi njihovi..
Dark Ride nije loš album, dapače, super je ali imaju oni puno puno boljih albuma. Meni osobno nijedan nije nadmašio prvijenac Walls Of Jericho, koji mi je u TOP 10 metal albuma. Keeperi su opet druga strana njihovog savršenstva - 2 albuma kojima su označili power/heavy scenu. Puno ljudi pljuje po pink bubleu i chameleonu, dosta komercijalni albumi, ali meni odlični.. O Masteru, Time Of The Oathu i Better Than Rowu se ne mora ni govorit, predobri albumi, povratak žestini i energičnosti.. Dark Ride kao što sam i već napisao.. Rabbit.. ne znam... otkad je onaj gotičar došo u bend, krenuli su malo nizbrdo iako se nađe odličnih stvari na rabbitu, izvukli su se sa Keeper 3, remek djelom i sad ovaj novi, koji mi još nije previše jasan.. ali šta ja znam.. s vremenom ću imat valjda malo pozitivniji pogled na njega..
 
Back
Top