OT idoli

evo ne da mi se objašnjavat priznajem zaboravio sam napisat IMO tj. naglasit da je to po mom mišljenju (a čije bi drugo mišljenje iznosio)
i da zbilja ne volim stojim kod onoga što sam rekao za odnos maidena i ostalih heavy metal bendova ( što ne znači da neke od njih ne poslušam ponekad i da mi neki imaju par ok stvari)
ali u globalu gledano da stojim kod onoga što sam rekao
i nemojte zato napadat mirka ili neke nedužne djevojčice
ako se ne sjećate ja sam onaj oko koga se vodi većina svađa :D

btw
baš me briga kako zvuči primitivno
ali većina metal bendova mi je ili dosadna ili neinspritaivna ili nešto treće i zato stojim kraj onoga da su maideni bolji
ALI NAPOMINJEM
to ne znači da nisam slušao puno metal bendova
(nekad davno dok sam time bio zatupljen i mislio da je samo to glazba vrijedna hvale i pljuvao po bendovima kao U2, REM........
BEZ UVREDE IKOME MOLIM)
 
još jednom napominjem da je ovaj post gore moje osobno mišljenje i da ne bi bilo krivo shvaća ja zbilja tako mislim
ali to je samo moje mišljenje
svatko ima pravo na svoje vlastito LOLi ja ga samo kao takvo iznosim :D
 
Ivane, sve OK, da si tu, potapšala bi te po leđima i nazdravili bi u to ime :cheers:

dobro je da imaš svoj stav, svoje mišljenje.

"nedaj se, Ines" LOL
 
hms

za gula-r...hvala ti na komplimentima..pjesama imamo 5-6..skupljamo novce za studio..biti ce uskoro..nazalost to ti je jako skup sport...da mi je bar finska placa..vec bi 2 albuma snimio..za svoju dusu..ne mora ih nitko kupovati
 
da mi je bar finska placa..

čovječe, njima je PROSJEČNA PLAČA 3500 eura a moja mama radi u jednoj firmi u računovodstvu za 2200 kuna. vrag ti dal takav život i takvu državu. cijela mamina plača i dio tatine odlazi meni za školovanje u Rijeci (mjesečno 2500-2800kn). joj kak sam ljuta sad!!!! :x ne spominji mi Finsku jer mi srce puca. tamo bi moji radeći u struci bili srednja klasa a ne bogci
 
moonlight sonata said:
dobro je da imaš svoj stav, svoje mišljenje.

"nedaj se, Ines" LOL

ok :err:

'' Ne daj se, Ines'' tako se piše
btw to je jaaaaaaaaaaaaaaako dobra pjesma tj. recitira ju se uz glazbenu pratnju
i obavezno poslušat ako voliš nešto takvo
jer to je zbilja recitatorski vrh
Rade šerbedžija je car :banana:
i taj cijeli album je super
 
zbog čega ne voljeti bendove kojima je uzor ionako tvoj najdraži bend?
možda baš zbog toga. ponekad ti baš digne tlak kad netko ide prčkat po onome i sa onime kaj ti smatraš svetinjom. onda kad to rade loše. :)
 
zbog čega ne voljeti bendove kojima je uzor ionako tvoj najdraži bend?
možda baš zbog toga. ponekad ti baš digne tlak kad netko ide prčkat po onome i sa onime kaj ti smatraš svetinjom. onda kad to rade loše.

sweet
 
Back
Top