OT: Hrvatski nogometni izbornik - Iron Maiden fan

ok! ajd da se ovo ne pretvori u polemike, bila je prica o spitzi,a stipe je rekao da je on dao bilicu dres u kontekstu o cemu je harris prico u spitzi!
p.s. znamm da je stipe dao dres harrisu
 
koliko se sijećam, harris je rekao jedan fan.... možda je u špici ovo nova snimka, a na neki način ono što sam mu ja dao, dao mu je i bilić, jer je bilić to dao meni i potpisao se na dres, a na videosnimci koju imam a koja je snimana prilikom uručivanja tog dresa, vidi se kako Harris isijava od sreće kad sam mu to dao i rado nadalje priča i pozira, a kada je wally vidio kameru i krenuo nas istjerati (i to se vidi) steve mu je rekao, ma neka, ovi su u redu.....
 
Maiden croatia said:
koliko se sijećam, harris je rekao jedan fan.... možda je u špici ovo nova snimka, a na neki način ono što sam mu ja dao, dao mu je i bilić, jer je bilić to dao meni i potpisao se na dres, a na videosnimci koju imam a koja je snimana prilikom uručivanja tog dresa, vidi se kako Harris isijava od sreće kad sam mu to dao i rado nadalje priča i pozira, a kada je wally vidio kameru i krenuo nas istjerati (i to se vidi) steve mu je rekao, ma neka, ovi su u redu.....


nije nova snimka sigurno. hrt pušta ovu praktički za svaku nogometnu priču, a u špitzi je već jednom ta snimak bila prije. znači još 3 puta i bit će pušteno jubilarni peti put
 
slaven bilic uopce nije toliki fan mejdena..ne spadaju mu niti u 10 omiljenih bendova..on obozava pearl jam i metallica...maidene slusa ali ih ne dozivljava kao mi,pravi fanovi
 
Pa nema veze, ali ih sluša čim ima novi album i to je dovoljno.Imamo izbornika koji sluša pravu muziku (zamislite 2:0 protiv eng i izraz Harrisovog lica). LOL
 
Back
Top