OT: Hrvatski nogometni izbornik - Iron Maiden fan

Maiden croatia

Active Member
Čudi me kako niko nije pisao, ali imamo privilegiju da je hrvatski nogometni izbornik Iron Maiden fan i da ponekad dođe na naš forum. Masu puta je gledao Maidene, kupio je novi njihov album, meni pomogao upoznati se sa Steveom 1998, bio sa mnom na nekim koncertima, upoznao se sa Steve-om koji ga obožava, te bio jedan od vinovnika ideje da u hrvatskom kampu za vrijeme SP-a sviraju Deep Purple. Sad kad je izbornik, tko zna ko će svirati za 4 godine :)

Jučer je kaznio tri igrača koja su otišla slušat narodnjake... A što su oni mislili? Oni će njemu narodnjake slušat. Za misec dana će svi trčati na treningu i pivati OOO, OOOOO OO, OOO, OOOOO iz Heaven can wait.

Eto... Imamo izbornika Maidenovca, pa sad vi komentirajte...
 
piiiiip pas mater da im piiiiiiiip mile matere. koji su ti nogometaši umišljeni seljaci.
ne znam zakaj al mrzim nogomet i nogometaše. svaka čast biliću, hehe nek sredi da maideni dođu.....:D
svaka mu čast, ovo nisam znao.

i kak mu je nick na forumu?
 
Maiden croatia said:
Jučer je kaznio tri igrača koja su otišla slušat narodnjake... A što su oni mislili? Oni će njemu narodnjake slušat.

A ja mislio da su kaznjeni zbog toga sto su otisli na spavanje u 5 ujutro umjesto u 23 kako je predvidjeno. I zasto bi se nekome zabranjivalo slusanje narodnjaka. Neka slusaju ako ih veseli.

MaidenMadness said:

Psssssssssst. Kazem ti nesto u povjerenju, a ti odmah razglasis na forumu. ;)
 
ma znaju svi to za bilića, već mi je lagano išlo na živce to što su svi živi ponavljali (bivši) nogometaš i rocker
 
Maiden croatia said:
Čudi me kako niko nije pisao, ali imamo privilegiju da je hrvatski nogometni izbornik Iron Maiden fan i da ponekad dođe na naš forum. Masu puta je gledao Maidene, kupio je novi njihov album, meni pomogao upoznati se sa Steveom 1998, bio sa mnom na nekim koncertima, upoznao se sa Steve-om koji ga obožava, te bio jedan od vinovnika ideje da u hrvatskom kampu za vrijeme SP-a sviraju Deep Purple. Sad kad je izbornik, tko zna ko će svirati za 4 godine :)

Jučer je kaznio tri igrača koja su otišla slušat narodnjake... A što su oni mislili? Oni će njemu narodnjake slušat. Za misec dana će svi trčati na treningu i pivati OOO, OOOOO OO, OOO, OOOOO iz Heaven can wait.

Eto... Imamo izbornika Maidenovca, pa sad vi komentirajte...

Heheh, super si to napisao. Bilic je fakat faca. Svidja li mu se novi album?
Bas bi bilo fora da pjevaju ooooooo o oo oooooooo ooo iz hcw
up the irons
 
Inače, ako ste čitali Srnin intervju, rekao je da ih je Bilić "terorizirao" pustivši im Slayere u busu, pa da se par igrača pobunilo, pa su to makli ća...
 
Maiden croatia said:
Inače, ako ste čitali Srnin intervju, rekao je da ih je Bilić "terorizirao" pustivši im Slayere u busu, pa da se par igrača pobunilo, pa su to makli ća...

:D :D :D :D :D ajme,čovik je faca i gotovo...
 
bilić vam voli jako pearl jam pa će gotovo sigurno biti na koncertu u zagrebu. osim ako ga obveze ne spriječe
 
Viđen je i na koncertu Metallice u LJubljani..a Harris mu se klanjao u backstageu jer je bio igrač WEST HAMA,a ovaj njemu jer mu je to omiljeni band.Istina to nema veze sa Metallicom.
 
Guardian ForAll said:
Jučer je bio Bilić u shpitzi,i Harris je nešto govorio o njemu...jeli tko gledao možda?

ne, ali mogu pretpostavit da suj po 500 put pustili onu snimku od 17.6.2003 gdje harris kaže da ima njegov dres iznad kreveta i da mu je sin nastupao na nečemu prije utakmice west hama i da je upoznao bilića
 
kojega mu je poklonijo jedan fan :evil: - koji fan, pitam se :?

Zamisli, jebote, ja mu dam dres, a on ga drži u sobi, kako zakon, a on meni da svoj dres, a ja njega također držim u sobi, hehe.
 
Back
Top