Organizirano na Maidene

Status
Not open for further replies.
ÈmareC said:
Skino sam par videao! još æu danas i sutra pa vam javim kakvo je stanje s materijalom!
Ja jucer popodne i danas ujutro konstantno pokusavam skinuti sve sa tog sitea no javlja da je server presao svoj bandwidth limit :(
Nista, pokusavat cemo i dalje...
 
CroatianTROOPER said:
i ja sam u poljskoj uhvatio znojnik od mcbraina.... :D :D

SVI ŽIVI IMAJU NEŠTO OD MAIDEN RARITETA, OSIM MENE

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Ma tija sam te zvati jel bi mi mogao kupiti crnu Eddie rips up majicu sa slikom s plakata, te turnejom nazad na kojoj piše naziv Eddie rips up Europe 2005 summer ili tako nešto. Uglavnom, onu obiènu majicu.

Plaæam di bilo i kad bilo na bilo koji naèin...
 
Stipe kad izlazimo u Slobodnoj Dalmaciji?


Tanelorn, koje si ti pjesme snimio i kakve su kvalitete (s kolko metara udaljenosti) te el imaš nešto on Nightwisha!

Ja Još pokušavam skidat neke stvari i slike...

Informirat æu vas još dokle sam stigo
 
ÈmareC said:
Tanelorn, koje si ti pjesme snimio i kakve su kvalitete (s kolko metara udaljenosti) te el imaš nešto on Nightwisha!

Ja Još pokušavam skidat neke stvari i slike...

Informirat æu vas još dokle sam stigo

Tebi radi taj site od Domino? Meni konstantno javlja da su prekoracili kvotu i nista nemogu skidati.

Ja sam snimio kompletnu Where Eagles Dare i Run To THe Hills, i jos imam dijelova... npr drugi dio Troopera, NOTB onaj dio kad su razgolicene vrazice izletile van, onda pola stvari Iron Maiden (od izlazenja Eddie-a do kraja) i "scream for me Poland" sa Hallowed be thy namea.
Snimio bi ja jos toga sli me sputavala memorija i redari koji su uredno izbacivali ljude sa foticima :(
Sve je snimano sa nekih 20 metara (ali zoomirano na 3x) pa izgleda malo blize... slika je solidna dok je zvuk za jedan bootleg sniman fotoaparatom ispao odlicno. :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top