Obljetnice i rodjendani

sretan rođendan draga, ja kao i obično sa zakašnjenjem ... sorry ;)
nadam se da ti je bio divan ;) rođendan. LOL ;) hihi

love ya :D
 
Thanx Axy,my darling...bilo je dobro,no dosta o mom rođendanu,bio je davno a i nije baš za pohvalit da sam već stara cura,mislim 20 banki,pa nije to malo...
Nego,još malo pa tvoja fešta(jesu li gotovi pripremni radovi,hihi)... LOL
Vidiš,ja ne tebe nisam zaboravila!!! :wink:

:wink:
 
ewox said:
Thanx Axy,my darling...bilo je dobro,no dosta o mom rođendanu,bio je davno a i nije baš za pohvalit da sam već stara cura,mislim 20 banki,pa nije to malo...
Nego,još malo pa tvoja fešta(jesu li gotovi pripremni radovi,hihi)... LOL
Vidiš,ja ne tebe nisam zaboravila!!! :wink:

:wink:

svaka čast!
a 20g, ubrzo i ja ... šta da ti kažem, stara koka, dobra juha ;)
 
ewox said:
Thanx Axy,my darling...bilo je dobro,no dosta o mom rođendanu,bio je davno a i nije baš za pohvalit da sam već stara cura,mislim 20 banki,pa nije to malo...
Nego,još malo pa tvoja fešta(jesu li gotovi pripremni radovi,hihi)... LOL
Vidiš,ja ne tebe nisam zaboravila!!! :wink:

:wink:
ako se sa 20 smatras staron curon unda ti svaka cast hihihi mora da si prozivila svasta u zivotu e :) i nije vazno kliko godina imas nego kako se osjecas
 
SRETAN ROĐENDAN Axy!!!!!

puno zdravlja , sreće , ljubavi i uspjeha u životu ti od srca želim!!

:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:
 
Dickinson's legacy said:
Happy Bday Axy :) may all your dreams come true :) da ukljucujuci one o Adrianu hihihi
cheerssssssss :cheers: :guitar: :evil:

hvalasvima punoooo...

p.s. ovi o adrianu nemaju veze sa sexom lol, samo da razjasnimo...hihi...
p.s.2. --> marija --> proživjeh previše, ali se ipak ne smatram starom kokom , ono je bila zahebancija lol
 
axy said:
hvalasvima punoooo...

p.s. ovi o adrianu nemaju veze sa sexom lol, samo da razjasnimo...hihi...
p.s.2. --> marija --> proživjeh previše, ali se ipak ne smatram starom kokom , ono je bila zahebancija lol
hihihi jesan ja spomenila sex negdi??? LOL LOL LOL
e ma nisan tebi rekla ono nego evi ona je rekla da je stara sa 20 pa samo malo zajebajen mozda je zvucalo bad al nisan tako mislila jebemu :) to se tjesin jer ce meni 23 soon pa ono ako ste vi sa 20 stari unda krvagu hihi :)
cheersssssssssssssssssss uzivaj
 
Dickinson's legacy said:
ako se sa 20 smatras staron curon unda ti svaka cast hihihi mora da si prozivila svasta u zivotu e :) i nije vazno kliko godina imas nego kako se osjecas


Ma joj,ne smatram se starom nit sam stara nit izgledam staro nit imam veze sa starošću...(nit starost ima veze samnom)!
Ja svašta proživila u životu?Ciljano na što,ne shvačam?!Što sam to trebala proživjeti sa 20 god?!Pa ja tek počinjem živjeti...jesi li ikad gledala kako se pupoljak pretvara u cvijet? :wink: LOL LOL LOL

btw.pridružujem se svim čestitkama za rođendan drage nam AXYce!
Znam da ti je rođendan i sve to tako... :wink: No ječer nisam bila u điru,nit za koga nit za išta!Čak nisam ni on line bila!

SRETNO AXY!

Sad bih te već trebala pitati kako je bilo?! :wink:
 
Dickinson's legacy said:
hihihi jesan ja spomenila sex negdi??? LOL LOL LOL
preventivno upozorava, jer ljudi svašta zaključe hihi 8)
Dickinson's legacy said:
e ma nisan tebi rekla ono nego evi ona je rekla da je stara sa 20 pa samo malo zajebajen mozda je zvucalo bad al nisan tako mislila jebemu :)

ma znam, i ja se zezam... lol .... LOL
hvala na čestitkama
:banana:

BoBo said:
Napokon vise nisi tinejđerica. LOL

:withstupid: lmao :bananadance: :drunk:
 
Back
Top