Obljetnice i rodjendani

Flash_666 said:
Ne na FOTD već na BQOBD("Be Quick or be Dead")!!!!

Na FOTD sam pjevao!!!! :) :) :) :) :)
svejedno, šutka na maidene.
možda sam malo previše sentimenatlan, ali ne bi mogao :oops:
 
Flash_666 said:
Stvarno je bilo ZAKON.A baš se pogodilo,party u mom omiljenom rockerskom kafiću "Zeppelin" i moj rođendan.Ja i društvo smo ludovali cijelu noć,naručio sam 2 pjesme od Maidena "Be Quick or be Dead" i "Fear of the Dark".Na "Be Quick...." smo imali prvu šutku,na "Fear of the Dark" sam ja sam ustao i cijelu pjesmu otpjevao ,a dok je većina buljila u mene,ali briga me.Na RHCP "By the Way" smo se skupili u krug i svi pjevali.Onda smo se malo odmorili i pili "Dum-Dum"(votka i schweps),kaasnije smo opet imali dvije šutke,na "Avionu slomit ću ti krila" i na "We will Rock you"(na koju sam ja cijelo vrijeme pjevao "We will we will metal you"),ta šutka je bila između nas trojice iz benda i zida,malo smo sešutali sa zidom. :drunk: :guitar: :cheers: :cheers: :edmetal: :blaze:

LOL
 
SRETAN 50. ROĐENDAN H
:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:
 
ADRIAN

SRETAN ROĐENDAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:D :banana: :banana: :banana: :D :D

:in love: LOL

nevjerojatno da se nitko nije sjetio!!!!!!!!!!! :| :cry: :cry: :roll: :x

EDIT: tek sad sam vidjela Ivanovo, sorry ;)
 
evo, svratio sam pa vidimda se nitko nije sjetio, a ja zbilja nisam stigao jučer doći,
jučer je bio 50 rođendan CLIVE-a BURR-a

SRETAN ROĐENDAN
 
Sretan rođendan čovjeku bez kojeg moj život nebi bio toliko dobar i zabavan jer nebi bilo Maidena!
Živio STEVE HARRIS! :edkiss:
 
Hvala vam dečki,baš ste dragi...Provela sam stvarno predivno poslijepodne,sad malo forum pa tek onda u život!!! :banana: hehe
 
Back
Top