Novi Bruceov DVD

Gul_Ranek

Member
19. lipnja bi trebao izaci prvi Bruceov DVD, pod imenom "Anthology" iliti "Antologija". Trenutno se o njemu samo zna da ce trajati oko 4 sata, a cover se moze pogledati na www.maidenfans.com . Sudeci prema prijasnjim najavama, vjerojatno se radi o DVD-u tipa "Visions of the Beast", sa svim spotovima (koji su IMO 28 milijardi puta bolji od onih Maidenovih), a nekad davno se spominjalo da bi se tu mozda mogao naci i jedan cijeli koncert.
 
bilo bi fino da se nađe par intervjua , neki koncert i spotovi i ja bi bio čist zadovoljan. taman pada na kraj godine i moći ću ga užicat od stare :) :wink:
 
ma zvuči odlično, samo što bih volio vidjet na tom dvd-u malo bruceove privatnosti
 
BoBo said:
Odakle ti to?

To sam jos prije pun kurac procito, cini mi se na maidenfans.com, nisam siguran, pisalo je da su pjesme vec pripremljene, samo da ih treba snimit i otad se vise nista nije spominjalo. Mozda su to samo bile glasine.
 
Nemoj vjerovati sve što pročitaš na maidenfans portalu.

Proje godinu dvije objevili su priču kako su švedski fanovi išli na koncert u Hrvatsku (mislim 2003.) i dok su putovali vlakom hrvatski vojnici su opljačkali cijeli vlak, a njih su ostavili na miru jer su maiden fanovi. I kad smo im prigovorili da takvu glupost nebi objavili da se radi o Velikoj Britaniji ili nekoj drugoj zapadno europskoj zemlji niti tada nisu to makli s weba.
 
čovjek je izdao prije manje od godinu dana album pa nije ni on mašina LOL ma neka se slegne malo tyranny a on neka odradi s maidenima turnejicu-dvije i onda nek se vrati u studio :wink:
 
BoBo said:
Nemoj vjerovati sve što pročitaš na maidenfans portalu.

Proje godinu dvije objevili su priču kako su švedski fanovi išli na koncert u Hrvatsku (mislim 2003.) i dok su putovali vlakom hrvatski vojnici su opljačkali cijeli vlak, a njih su ostavili na miru jer su maiden fanovi. I kad smo im prigovorili da takvu glupost nebi objavili da se radi o Velikoj Britaniji ili nekoj drugoj zapadno europskoj zemlji niti tada nisu to makli s weba.

Zajebo sam se :oops: , to je pisalo da se tako trebo zvat best of album pa ipak nije, sad sam provjerio. Sorry.
 
Scream for me said:
čovjek je izdao prije manje od godinu dana album pa nije ni on mašina LOL ma neka se slegne malo tyranny a on neka odradi s maidenima turnejicu-dvije i onda nek se vrati u studio :wink:

ali mislim da bi maideni trebali ipak se malo vratiti mašinanju. jer ipak je predugo 3 godine za čekati između albuma
 
Scream for me said:
to sam i mislio :wink:

ne zagovaram bendove koji ''štancaju 3 albuma godišnje, ali zato ne podržavam ni ovo da je svaki album, minimalno 3 godine kasnije.
treba se naći neka umjerenost

ali svejedno ja sam zadovoljan dok god oni izdaju album, tj. dok postoje
 
Ivan said:
ne zagovaram bendove koji ''štancaju 3 albuma godišnje, ali zato ne podržavam ni ovo da je svaki album, minimalno 3 godine kasnije.
treba se naći neka umjerenost

ali svejedno ja sam zadovoljan dok god oni izdaju album, tj. dok postoje

meni je čisto ok bila era od powerslavea do fear of the darka , sa razmacima od 2 godinice i u tom razdoblju su nastali svi moji favoriti većinom. tako da mislim da oni to idalje mogu bez problema radit
 
Bruceov DVD - update

Evo dosta detalja, nedavno izasli na maidenfans.com:

Disc 1 - Live:
Dive Dive Dive – Originally released on PMI in 1991. 70 Minute feature of Bruce live in Los Angeles.
Skunkworks Live – Originally released by Castle/JVC in 1997. 60 Minute Live feature of Bruce performing in Gerona, Spain.

Disc 2 - Live Bootleg!:
Scream For Me Brazil – Previously Unreleased 104 minute feature of Bruce performing in Sao Paulo, Brazil on his 2000 Tour.

Disc 3 - Studio Extras:
Promo Videos: 'Tattooed Millionaire', 'All The Young Dudes', 'Dive Dive Dive' (Single), 'Born In '58', 'Tears Of The Dragon', 'Shoot All The Clowns', 'Back From The Edge', 'Inertia', 'Accident Of Birth...', 'Killing Floor', 'The Tower', 'Chemical Wedding', 'The Road To Hell', 'Abduction'.

Extras:
1. Tyranny Of Souls EPK – Filmed interview with Bruce about the creative processes of making an album together with him talking about each
individual song (60 minutes).
2. Interview about each promo video and the thoughts and ideas behind them (60 minutes).
3. Biceps of Steel – Short feature of Bruce in SAMSON, released in 1981.
 
Scream for me said:
meni je čisto ok bila era od powerslavea do fear of the darka , sa razmacima od 2 godinice i u tom razdoblju su nastali svi moji favoriti većinom. tako da mislim da oni to idalje mogu bez problema radit

razmaci od 2 godine su ok. ali imam i favourite pjesama van tog razdoblja (i to dosta)
 
Re: Bruceov DVD - update

Gul_Ranek said:
Evo dosta detalja, nedavno izasli na maidenfans.com:

Disc 1 - Live:
Dive Dive Dive – Originally released on PMI in 1991. 70 Minute feature of Bruce live in Los Angeles.
Skunkworks Live – Originally released by Castle/JVC in 1997. 60 Minute Live feature of Bruce performing in Gerona, Spain.

Disc 2 - Live Bootleg!:
Scream For Me Brazil – Previously Unreleased 104 minute feature of Bruce performing in Sao Paulo, Brazil on his 2000 Tour.

Disc 3 - Studio Extras:
Promo Videos: 'Tattooed Millionaire', 'All The Young Dudes', 'Dive Dive Dive' (Single), 'Born In '58', 'Tears Of The Dragon', 'Shoot All The Clowns', 'Back From The Edge', 'Inertia', 'Accident Of Birth...', 'Killing Floor', 'The Tower', 'Chemical Wedding', 'The Road To Hell', 'Abduction'.

Extras:
1. Tyranny Of Souls EPK – Filmed interview with Bruce about the creative processes of making an album together with him talking about each
individual song (60 minutes).
2. Interview about each promo video and the thoughts and ideas behind them (60 minutes).
3. Biceps of Steel – Short feature of Bruce in SAMSON, released in 1981.

ovo zvuči dosta dobro, posebno me zanima ovaj dio za samson. ali opet neće biti nekih fora kao npr. bruceova kuća iz djetinjstva i takve stvari
 
mene definitivno razdoblje oko tattooed millionairea i samson ali vjerujem da će cijeli dvd bit prevrhunski
 
Mene veseli onaj koncert iz Brazila, nekad davno je bilo par losih videoclipova na screamforme.com sa te gaze. Nadao sam se da postoji kvalitetna snimka, nadam se da ce to liciti na nesto - iako je snimano sa dvije kamere, pa cisto sumnjam. Jedino mi nije jasno zasto makar na Chemical Wedding ili Air Raid turnejama nije snimio jedan gig kako bog zapovjeda...
 
ma jedva čekam da zagrabim taj dvd , imam osjećaj da će to biti nešto najbolje što sam ikad kupio , joooooo jedva čekam majke mi.
 
Back
Top