Najbolji tekstopisac osim Stevea?

NAJBOLJI TEKSTOPISAC OD OSTALIH

  • Paul Di'Anno

    Votes: 0 0.0%
  • Clive Burr

    Votes: 0 0.0%
  • Adrian

    Votes: 0 0.0%
  • Dave

    Votes: 0 0.0%
  • Janick

    Votes: 0 0.0%
  • Blaze

    Votes: 0 0.0%
  • Nicko ili Denis

    Votes: 0 0.0%
  • Bruce

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
Scream for me said:
meni definitivno najdraža pjesma ikad!

teško je izabrat no kad bi odabirao pjesmu koja će mi svirat u zadnjim trenucima života to bi zasigurno bila WASTED YEARS!!
ma teško za izabrati, ali sumnam da bi izabrao neku tako poznatu. možda bi uzeo neku koja je ipak malo manje poznata (tj. nije singl)
možda TLOTLDR, ili neka pjesma u tom stilu
 
Adrianu sam dao glas, jer jedan Wasted Years je ono... SAVRŠENSTVO!!! Tu je još puno pjesama koje je on napisao, ali navedena je ono... iako je i odlična kombinacija Smith/Dickinson, što se vidi u pjesmi 2 Minutes To Midnight. :edheadbang:
 
znam da ce te me sad svi popljuvati ali meni su tekstovi kod maidena potpuno sporedni..vecinu ih ne znam a slusam ih 20 godina..zato znam svaki ton svake solaze i vokalne melodije..meni je glazba prioritet..cesto mi tekst samo pokvari pjesmu
 
mirko123 said:
znam da ce te me sad svi popljuvati ali meni su tekstovi kod maidena potpuno sporedni..vecinu ih ne znam a slusam ih 20 godina..zato znam svaki ton svake solaze i vokalne melodije..meni je glazba prioritet..cesto mi tekst samo pokvari pjesmu

Dakle momak zadužen samo za melodiju. :wink:
 
upravo tako..uzivam slusati brucea kako plete melodiju..o cemu pijeva mi je manje vazno..iron maiden je bend melodije iznad svega..recimo instrumentalni dio phantom of the opera me baca u trans 10 puta vise nego bilo koji visokoumni tekst o tome sto je sanjao steve
 
mirko123 said:
upravo tako..uzivam slusati brucea kako plete melodiju..o cemu pijeva mi je manje vazno..iron maiden je bend melodije iznad svega..recimo instrumentalni dio phantom of the opera me baca u trans 10 puta vise nego bilo koji visokoumni tekst o tome sto je sanjao steve

bome i ja tako razmisljam uopce ne pratim rijeci...vec solaze i rifove...

zasad mi je najbolji tekst hallowed be thy name s najjačim riječima...ali dave mi je najdraži tekstopisac pa je to pjesma zvana rainmaker...eh da i to je jedna od najmelodilojznijih pjesama...dok je phantom of the opera veliki trans...
 
mirko123 said:
znam da ce te me sad svi popljuvati ali meni su tekstovi kod maidena potpuno sporedni..vecinu ih ne znam a slusam ih 20 godina..zato znam svaki ton svake solaze i vokalne melodije..meni je glazba prioritet..cesto mi tekst samo pokvari pjesmu

s ovim se ne mogu nikako slažiti.
zar bi isto tako volio maidene da pjevaju na svim albumima nekakve ljubavne pjesme u stilu da su riječi I love you I hate you :?
 
možeš li zamisliti npr. the number of the beastu stilu:
6 6 6 I love you
6 6 6 the love was spawned to be released

ili npr
blood brothers bez riječi ovakvih kakve jesu , zamisli to
 
sad pretjerujes..normalno da nece pjevati i love you..i hate you..ali nemoj mi reci da su tekstovi maidena remek dijela...shvacam sve vas kojima su tekstovi vazni...meni nisu i shvatite vi mene...velika stvar sto je steve sanjao ili koji je zadnji film gledao
 
mirko123 said:
sad pretjerujes..normalno da nece pjevati i love you..i hate you..ali nemoj mi reci da su tekstovi maidena remek dijela...shvacam sve vas kojima su tekstovi vazni...meni nisu i shvatite vi mene...velika stvar sto je steve sanjao ili koji je zadnji film gledao

tekstovi maidena JESU remek djela

to je samo moje mišljenje , ja te poštujem kao što i sam znaš te tako i tvoje mišljenje no ja smatram da maideni imaju najbolje tekstove na svijetu te ću uvijek to tvrdit...Harris JE BOG!

maiden tekstovi su svetinja meni , obožavam ih slušat , proučavat , čitat , pjevat...predivno
 
Meni je oboje bitno, i muzika kao takva i tekstovi.
Ja sam jako zahtjevna.
Buhahaha.

Maideni imaju oboje savršeno (meni). Mada su njihove melodije i bez teksta divne, tako da u jednu ruku razumijem mirka. Ali bez lyricsa to nisu Maideni. :D
 
Lijepo je kada znaš priču i kada ju pomiješaš melodijom, tada se totalno ufuraš u cijelu stvar i imaš drugačiji pogled na to.
 
Svaku pjesmu prvo ocjenim po melodičnosti...ako mi se to ne svidi...može bit bilo kakav tekst..to ne prolazi u mene...više pažnje obraćam uvijek na melodiju....A normalno da tekst također čini pjesmu..al to mi je većinom sekundarno...
 
slazem se sa phobosom..isto kao sto potpuno razumijem vas kojima su tekstovi jako vazni..samo pokusavam reci da bi mi trooper bio fantastican i sa nekim drugim tekstom...sigurno da su tekstovi bitna stvar ali ja preferiram melodiju..ponekad me strah da ce tekst samo pokvariti pjesmu...
 
zato što si hrvat... da pričaš engleski itekako bi ti bili važni tekstovi.... Kad bi jagode pjevale MOTORIIIII, MOTORIII, MO TO RI, ne bih vaš volio čuti, SKUTERI, SKUTERI, SKU TE RI.....
 
stipe,to ti nije argument...isto kao i ono i love you,i hate you...ljudi, obozavate maidene kao i ja i to je to..bilo kakav stih da napisu vi cete to obozavati i to je ok..na istoj smo strani,samo imamo drukciji pristup
 
Back
Top