Najbolji tekstopisac osim Stevea?

NAJBOLJI TEKSTOPISAC OD OSTALIH

  • Paul Di'Anno

    Votes: 0 0.0%
  • Clive Burr

    Votes: 0 0.0%
  • Adrian

    Votes: 0 0.0%
  • Dave

    Votes: 0 0.0%
  • Janick

    Votes: 0 0.0%
  • Blaze

    Votes: 0 0.0%
  • Nicko ili Denis

    Votes: 0 0.0%
  • Bruce

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0

Ivan

Active Member
Ajd molim vas pokušajte glasovat realno, a ne sada svi za Brucea jer je on kao veæini najbolji. Nicko i Denisa sam stavio zajedno jer mislim da nisu baš puno pisali ali ako netko misli da je to bilo tako dobro, neka glasuje pa napiše je li za nicku ili denisa glas
 
Adrian

evo par primjera koji su mi trenutno pali na pamet (nevezano jeli autor ili coautor):

Journeyman
Paschendale
Face In The Sand
Wasted Years
Stranger In A Strange Land
 
Maiden croatia said:
adrian.... ali i bruce (powerslave, revelations, sun and steel i dobar dio seventh son. Èak je i napisao Maiden no.1 pismu.

ma nisam ja rekao da Bruce ne valja kao tekstopisac, nego sam rekao neka probate prosudit realno, a ne ako vam je netko drag zato što je pjevaè. I the duelista je on napisao
 
jako mi je bilo teško odlučiti između adriana i brucea ali ipak ide glas adrianu ;) jedan paschendale i stranger in the strange land ... awww I JUST LOVE IT
 
Ja sam glasao za Nicka. Prva njegova pjesma na dod i mislim da je odlična. Iako se ne mogu odlučiti. Svatko je napravio barem jednu jebenu stvar.
 
uuuups. Nisam dobro procitao pitanje. Napisao sam Steve.

Bruce je moj izbor za tekstopisca.
 
adrian smith , mislim čovhjek je napisao pola SIT-a i još dosta savršenih pjesama ali tu je i bruce , ipak je napisal jedini IM no.1 singl
 
Scream for me said:
adrian smith , mislim čovhjek je napisao pola SIT-a i još dosta savršenih pjesama ali tu je i bruce , ipak je napisal jedini IM no.1 singl
BMDTTS mi se baš i ne ćini kao stvar kojom bi se trebao previše ponositi
 
Ivan said:
BMDTTS mi se baš i ne ćini kao stvar kojom bi se trebao previše ponositi

nije bitno , njihova stvar je , al meni se niti ne čini kao stvar kojom bi se trebali sramit jer uopće nije loša. nisam ju ja naveo kao nešto najbolje što je on napisao samo mi je prva pala na pamet premda je revelations meni njegova najbolja pjesma a da ne govorim i o powerslaveu , ma zna dickie napisat super stvar
 
dickie? buahahaha nadam se da neće čitat bruce ovo jednog dana ... j/k
kako je jedan moj frend koji organski ne podnosi Maidene preveo ime BRUCE DICKINSON (budući da sam ja znala reći svemogući bruce često)
brus ili sex u žargonu, dakle : brus k***c u sinu :shock:
brižan bruce dobro da to nije čuo ...
 
hmm... :shock:
:? "kurčić"?????:suck: :D
nemam ja autorska prava na to.. koje t izvalio? sfm? :wink: non fa bitno
hehe recite stipetu da je dobio konkurenciju u prevađanju LOL
moš mislit, ja nikad ne bi smislila "plaši me mrak"... i dalje stojim kod svojeg "strah od Darka" buhahaha
 
sada mi se čini kako se i na ovom albumu pokazalo da sam u pravu, večina koja izdvaja najbolje stvari sa novog albuma kažu da su for the greater god of god i the legacy, a FTGGOG je sam steve napisao i ne sumnjam da je savršena, ali je janick napisao the legacy, i kao što sam rekao po meni je on no.2
nije ni pilgrim za otpisat, opet je suradnja gers/harris
 
Ivan said:
sada mi se čini kako se i na ovom albumu pokazalo da sam u pravu, večina koja izdvaja najbolje stvari sa novog albuma kažu da su for the greater god of god i the legacy, a FTGGOG je sam steve napisao i ne sumnjam da je savršena, ali je janick napisao the legacy, i kao što sam rekao po meni je on no.2
nije ni pilgrim za otpisat, opet je suradnja gers/harris

= predobra stvar (i'm sure) :suck: :banana:
 
Back
Top