Najbolji tekstopisac osim Stevea?

NAJBOLJI TEKSTOPISAC OD OSTALIH

  • Paul Di'Anno

    Votes: 0 0.0%
  • Clive Burr

    Votes: 0 0.0%
  • Adrian

    Votes: 0 0.0%
  • Dave

    Votes: 0 0.0%
  • Janick

    Votes: 0 0.0%
  • Blaze

    Votes: 0 0.0%
  • Nicko ili Denis

    Votes: 0 0.0%
  • Bruce

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
A eto dao san glas Adrianu, al najrađe bi da san ga mogo dat i Bruceu jer je i on napisa legendarne pisme (Revelations mi ima jedne od najboljih lirika Maidena).
 
Ivan said:
samo 2 glasa za janicka, i onda meni kažete da nisam objektivan :D

Kao prvo pitao si za tekstopisce, a Janick radi samo na glazbi. A kao drugo pitao si tko je najbolji, a ne da ih pojedinacno ocjenimo.
 
BoBo said:
Kao prvo pitao si za tekstopisce, a Janick radi samo na glazbi. A kao drugo pitao si tko je najbolji, a ne da ih pojedinacno ocjenimo.

pa nemoj mi reći da ne misliš da janick nije pisao riječi za legacy i pilgrima, koliko sam ja čuo on je počeo s idejom i imao osnovne lyricse (kao i za dod),a steve je to popravljao i dodavao svoje ideje
 
Ivan said:
pa nemoj mi reći da ne misliš da janick nije pisao riječi za legacy i pilgrima, koliko sam ja čuo on je počeo s idejom i imao osnovne lyricse (kao i za dod),a steve je to popravljao i dodavao svoje ideje

kao šta uvijek sve prepravlja
 
axy said:
kao šta uvijek sve prepravlja
pa, bojim se da bi neke pjesme bile daleko od klasika da ih on nije prepravljao, berma kako sam čitao u nekim intervjuima, da steve može iz najbezveznijih črčkarija izvuči pjesmu
 
Ivan said:
pa, bojim se da bi neke pjesme bile daleko od klasika da ih on nije prepravljao, berma kako sam čitao u nekim intervjuima, da steve može iz najbezveznijih črčkarija izvuči pjesmu

i oduzeti pjesmi osobnu notu koju joj je sam autor dao
 
Osim Steve-a...hm...Bruce(naravno)ali i Janick jer kad malo pogledam...nekako su mi najdraže stvari upravo one koje je Janick napisao;npr.s novog albuma The Pilgrim ,The Legacy(meni najbolje s AMOLAD-a)...od ostalih super stvari npr.;Dream of mirrors (BNW),Wasting love (FOTD),zatim meni najdraža Lord of the flies (X Factor) ,i td...da ne nabrajam!

Janick RSPCT!!! 8)
 
ewox said:
Osim Steve-a...hm...Bruce(naravno)ali i Janick jer kad malo pogledam...nekako su mi najdraže stvari upravo one koje je Janick napisao;npr.s novog albuma The Pilgrim ,The Legacy(meni najbolje s AMOLAD-a)...od ostalih super stvari npr.;Dream of mirrors (BNW),Wasting love (FOTD),zatim meni najdraža Lord of the flies (X Factor) ,i td...da ne nabrajam!

Janick RSPCT!!! 8)

ali opet si glasala za Brucea :|
 
Ivan said:
ali opet si glasala za Brucea :|


Ne :eek: ...nisam,samo sam iznjela svoje mišljenje!U anketi sam glasala za Janicka iz razloga jer sam unaprijed logično procjenila da će anketu dobiti Bruce(što je-je...lik je mozak od čovjeka :p )...pa rekoh,evo glas za Janicka jer ga neizmjerno cjenim! 8)
 
a i dave murray je dobar...
The Prophecy
Public Enema Number One
Fates Warning
Chains of Misery
Judas Be My Guide
The Thin Line Between Love & Hate
Rainmaker
The Reincarnation of Benjamin Breeg


New Frontier - McBrain,Smith,Dickinson - ..da i bubnjar nes napise
 
glas sam dao Adrianu zato jer je pjesma Wasted Years jedna od savršenih Maidenovih pjesama (ima i drugih no nćemo o tome u ovoj temi).
 
soul said:
glas sam dao Adrianu zato jer je pjesma Wasted Years jedna od savršenih Maidenovih pjesama (ima i drugih no nćemo o tome u ovoj temi).


Iz istog razloga glasam za njega. Wasted Years mi je definitivno među najdražim pjesmama! 8)
 
meni definitivno najdraža pjesma ikad!

teško je izabrat no kad bi odabirao pjesmu koja će mi svirat u zadnjim trenucima života to bi zasigurno bila WASTED YEARS!!

savršenstvo...

inače najviše preferiram stevea i adriana šta se spisateljstva u bendu tiče...njih dvojica su za mene bogovi šta se tog segmenta tiče(a i ostalih) :)

ma svi su precool
 
arijana1807 said:
a i dave murray je dobar...
The Prophecy
Public Enema Number One
Fates Warning
Chains of Misery
Judas Be My Guide
The Thin Line Between Love & Hate
Rainmaker
The Reincarnation of Benjamin Breeg

prophecy mi je daleko najbolja stvar što ju je on ikad napisao
 
Back
Top