Mjesto održavanja koncerta Blazea - vaše mišljenje

Mjesto održavanja koncerta Blaze?

  • Labin

    Votes: 0 0.0%
  • Rijeka

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0

axy

Active Member
MOLIM DA PRVO PROČITATE POST, PA ONDA ODGOVORITE


Dakle, bez lokal patriotizma. ;)
Pitam ovo zato jer neznam šta bi bilo pametnije, Najjednostavnije ću iznijeti svoje mišljenje.

Ako napravim koncert u LABINU, imam zagranatiran:
- sređen prostor (besplatno) sa ugrađenim šankom i stejđom
- razglas & tonce od prostora
- besplatne plakate

Ali problem je hoće li u labinu biti manjei odaziv ljudi.
S druge strane, doći će ljudi iz Pule iz Pazina, Umaga, koji inače u Rijeku nebi došli.
Možda ni neće biti toliko manji odaziv, budući de se drugi konc radi u Zg, pa zagrepćani neće doć.

Ako napravim koncert u RIJECI
- imam besplatan prostor dobiven od Obersnela koji treba srediti
- treba unutra staviti stejđ i nabaviti šank
- plakate radim sama, znači veći trošak
- razglas i tonce moram ganjat okolo Gisa i ekipu

Pitam ovo čisto iz razloga demokracije.
Ja sam jaaaako za Labin, ne zato šta ja tu živim, nego zato što mi ispadne puno jeftinija opcija, ali imam veću sigurnost da mi nećže otkazat prostor 2 dana prije koncerta.

Šta vi mislite?
 
Ovako. Labin je radi troskova i svega stvarno bolja opcija (zajebavat se sa toncem i placat plakate je prilicno velika stvar) pa ja zato predlazem Labin. Jebi ga, ako sam mogao jucer potegnut 230 kilometara do Zadra, moci cu sigurno i 60 do Labina. Al dobro, to sam ja. :D

Ovako bih ti predlozio - ako bude koncerta u Zagrebu, onda definitivno Labin. Ako ne bude koncerta u Zagrebu... Eh... Onda bi Rijeka mozda bila mrvicu bolje rjesenje jer ce definitivno vise ljudi moci doci.

Uglavnom, ako dođe do toga da se u Rijeci radi, racunaj na mene i jos par mojih frendova da ti pomognemo oko eventualnog raskrcavanja prostora, nosenja stvari i lijepljenja plakata.
 
DELNICEEEEEEEEE :headbang: :headbang: :headbang:

LOL

A šta ja znam, meni bi malo više odgovarala Rijeka, ali ono neću se žalit ako i bude u Labinu :)
 
Rijeka
zaboravi zagrepćane nego pogledaj npr. nas ostale
više će nas doći do rijeke jer je i bolja povezanost za rijeku nego labin, a i treba se ta noć prespavat do jutra
a to teško da bi mogli mi ostali koji nismo nikad bili u labinu
zato mi se rijeka čini bolja solucija
ali po ovome što si ti navela (otrganizatorske razloge) definitivno se slažem
 
pa evo meni je stvarno svejedno...
ja bi samo volio da bude koncert...
al ono labin nije tako daleko...
a eventualno vidi sa dallasom nek bus organiziraju oni...
il neš...
to bi možda bila opcija...
 
da, mislim to bi bilo dobro da se ima možda neka linija kojom bi se kasnije moglo nazad barem do rijeke
 
Nema problema za Labin.Iako sam iz Delnica i isplativije mi je u Rijeci no ni za Labin mi nije bed doci.Ako je Labin sigurniji onda Labin.Bolje sigurno nego nesigurno :)
 
Ako se održi u Labinu, to pokriva cijelu Istru i došli bi ljudi iz Rijeke....tj. svejedno je, barem što se tiče posjećenosti koncerta. Al ja sam za Labin čisto iz razloga jer ne treba ić preko Učke, što donosi određeni trošak.
 
ja bi volio u Rijeku zbog frendova jer njima se ne bi dalo u Labin , a sta cu sam tamo u Labinu . A i Rijeku vidim svaki dan kroz prozor :D . ali ako ocete u Labin , dajte slobodno :)
 
Napravi ga u Labinu, tamo je do jaja! a nije toliki ni bad doci do labina,sta do rijeke i onda stopas sat vremena :D :D ,ak nebude u zagrebu ja sam definitivno za Labin!

P.S. ajd nek se neku udostoji i stavi neke slike s koncerta ne net
 
meni je rijeka pristupačnija...ali nije problem doč od rijeke do labina....a pošto su ti u labinu tolko bolji uvijeti glasovao sam za labin
 
Sorry ostali zbog offtopica - Maiden Istra, da li znas slucajno koliko vremenski treba od tunela Ucka pa do Potpicana?
 
Back
Top