Milano - bootleg

Screamy said:
dao sam damiru pa sad ako je on voljan to poslat ti ok onda ali ako treba bum ja dao lauru , nije bed uopće

ock, vidjet ću se danas oboje pa ti javim ako bude išlo preko laura, da ni damir ne plaća bezveze. thank you darling ;)
 
postoji čak velika mogućnost da ja svratim do Rijeke na 15ak minute jer ću 95% imat gažu na Cresu pa ćeš ti lijepo dovuć dupe na kolodvor da se vidimo i da ti dam dvdove , mislim da je to ipak najbolja solucija , mislim , ne mogu ti još ništa garantirat ali je to vrlo vrlo vjerojatno :wink: :banana:
 
Screamy said:
postoji čak velika mogućnost da ja svratim do Rijeke na 15ak minute jer ću 95% imat gažu na Cresu pa ćeš ti lijepo dovuć dupe na kolodvor da se vidimo i da ti dam dvdove , mislim da je to ipak najbolja solucija , mislim , ne mogu ti još ništa garantirat ali je to vrlo vrlo vjerojatno :wink: :banana:
ma da? kada?
a stigneš barem na kavu onda?
i kada ti je ta gaža na cresu? možda bi nekako mogla i svratit ako mi nije kada i ispit. baš nađeš datume kad nemogu ni napred ni nazad. JOK
 
Screamy said:
03.02. ja mislim

ne vjerujem za kavu jer ću bit u prolazu samo

damn! imam ispit 2.2., tqako da ako uopće budem bila u riejci, nisam sigurna. u svakom slučaju, čut ćemo se još preko MSN-a pa se dogovorit ;)
 
Screamy kad budeš slobodan nađemo se neko popodne ili predvečer da mi daš DVD-e(ak hoćeš sprži ti na 4 prazna pa ti ja dam praznih ili kako ti je lakše)
 
likvor said:
Screamy kad budeš slobodan nađemo se neko popodne ili predvečer da mi daš DVD-e(ak hoćeš sprži ti na 4 prazna pa ti ja dam praznih ili kako ti je lakše)

ok , pošalji mi pm kad ćeš moć
 
BoBo said:
Nije jedan DVD, nego 4. Svaki koncert na dva DVDa.

najs ;) i ja bi

btw. scream imam ja paznih milju, pošaljem ti skupa sa sit-om onda 4 prazna , ok? ili busom ili po lauru
 
Bi bilo moguče da netko posalje taj bootleg u smjeru Novog Marofa da ga spržim i proslijedim dalje?
 
Jeste li se organizirali tako da svima zainteresiranima omogucite da dodju do DVD-ova?
 
Gledajte.Kada DVD bude poslan u rijeku ja sam u Delnicama tako da sam prije što znači da ga meni pošaljete, a ja proslijedim u Rijeku tako da se ne vrti po hrv.Zainteresiran sam za taj bootleg.
 
Back
Top