Milano - bootleg

ma znam samo mi sjećanje polako slabi..kvragu , kad nisam robot , imam samo slike i sjećanja...ali dobor , kad to netko dobije neka javi pa ako treba platim mu pivu ili bilo šta samo da to imam
 
đeste ljudi,evo ja se napokon s likom dogovorio za bootleg i šalje mi ga sutra! sam je bad što lik priča engleski ko ja kineski,tak da ga nisam skužio baš!

ali sam drugog jednog s njihovog foruma uhvatio koji priča engleski i on je reko da taj lik ima 4dvda,od oba dana i maidene i trivium i malu harrisovu!

i još imam preview od 30 sek od 10 mb od pjesme ftggog,to sad uploadam na rapidshare,pa kad završi puknut ću tu link,jebeno izgleda!
 
pazi paštara: LMAO


"Hi Axi,
thank you for your message.
The cost for the DVD is 25 euro including priority mail.
You can send the money by western union or cash in the registered mail.
Write me if you confirm your order so I write you my address. ok?"


LOL a ja mu predložila trejd, a on meni ovako :D
jebeni kapitalist! kapitalizam je kriv za sve!
 
šta si i ti axy narucila dvdej? od koga?

men ovaj lik poslo(bar tak kaze),al kaze da mu pare platim preko paypala,wtf is paypal? sta se desilo sa onim zdravo seljackim,dodje poštar nosi kurac ostar i ja mu dam dineros!

šajt
 
čmarec said:
šta si i ti axy narucila dvdej? od koga?

men ovaj lik poslo(bar tak kaze),al kaze da mu pare platim preko paypala,wtf is paypal? sta se desilo sa onim zdravo seljackim,dodje poštar nosi kurac ostar i ja mu dam dineros!

šajt

nisam ga naručila, tj. još mu nisam odgovorila. više nam se isplati ovaj tvoj jer je jeftiniji i uključuje obje večeri, dok ovaj moj ima samo subotnju večer i 5je eura skuplji.

pa ajmo svi zajedno nas par skupit lovu i uplatit.
 
čmarec said:
šta si i ti axy narucila dvdej? od koga?

men ovaj lik poslo(bar tak kaze),al kaze da mu pare platim preko paypala,wtf is paypal? sta se desilo sa onim zdravo seljackim,dodje poštar nosi kurac ostar i ja mu dam dineros!

šajt

Za pay pal moraš imati kreditnu.
 
axy said:
nisam ga naručila, tj. još mu nisam odgovorila. više nam se isplati ovaj tvoj jer je jeftiniji i uključuje obje večeri, dok ovaj moj ima samo subotnju večer i 5je eura skuplji.

pa ajmo svi zajedno nas par skupit lovu i uplatit.

MOŽE!

zašto da jedna osoba snosi trošak ako to svi žele imat ?! :wink:
 
Screamy said:
MOŽE!

zašto da jedna osoba snosi trošak ako to svi žele imat ?! :wink:

ja bi dala i sama da imam ... još su me i bakule uhvatile u busu bez karte pa moram 109kn kazne uplatit damn!
 
Ivan said:
ma evo i ja sam za ovo da podijelimo trošak, recite koliko
pa više nam se isplati ovaj damirov bootleg od 20eura za obje večeri ;)

čekaj da vidimo ku će se još ko javit ako ne dijelimo nas četvero
 
how romantic,screamy :banana:

al kurac jebes dvajst evra,dok mi to svi skupimo bicemo vec u 2007.
ovaj bootleg je prejeben,super slika i super mjesto s kojeg je snimano,al 20 evra je sam jedna najt,tj, subota koju sam ja narucio!
 
što je romatično u tome da želim da se to ima i ako želim dat za nekoga ?
ja kažem da ću dat koliko treba a nek i ostali nešto pridonesu... :)

p.s.:čmarec , se možemo nać sljedeći tjedan da meni daš tu prvu večer ako si dobio ?
 
Cmarec, ja dolazim 28.12. u Zagreb (u Mocvaru), pa ces mi dati kopiju, ja cu ti dati neke solde za to, naravno. :D
 
Back
Top