Megadeth u Hrvatskoj?

ma teško da je motorhead, prije bi se posvaðali tko æe kome bit pregrupa nego nastupili zajedno LOL

@Tanelorn - zašto misliš da nema šanse za metallicu?? nisam gledao njihve tour dateove, pa je moguæe da su na taj dan veæ negdje..
 
Pa jesu oni uopæe na turneji...koliko sam ja upuæen sad kao snimaju novi album.Baš sam neki dan razmišljao kao bi Metallica trebala napravit neku turneju koja bi saèinjaval njihove naj albume, tj. turneju koja bi obuhvatila prvih pet albuma. Siguran sam da bi bila ogromna navala...Maideni su dobar primjer za to.
 
The Pharaoh said:
ma teško da je motorhead, prije bi se posvaðali tko æe kome bit pregrupa nego nastupili zajedno LOL

pa i može i ne mora biti morothead...vidit čemo....kao što sam rekao...ne vjerujem u nikakva nagađanja (čak ni u vlastita :D :D ) dok se ne potvrdi službeno.
 
Maiden Istra said:
Pa jesu oni uopæe na turneji...koliko sam ja upuæen sad kao snimaju novi album.Baš sam neki dan razmišljao kao bi Metallica trebala napravit neku turneju koja bi saèinjaval njihove naj albume, tj. turneju koja bi obuhvatila prvih pet albuma. Siguran sam da bi bila ogromna navala...Maideni su dobar primjer za to.

Metallica moj dobar drugar ima zasad podtvrdjen prag,posljsku,rock in rio (lisabon) i nizozemsku!!!
 
ma kakva metallica, èast judasima, ali veæi su od njih, a nisu ni motorhead, a nije ni niti iti jedna druga grupa, dok ne potvrdi, no razmišlja se o toj grupi i poslat æe joj se ponuda, a oni su tad taman na promoviranju novog albuma, pa mislim da bi htjeli svirati. Javim ja uskoro èim bude mrvicu službenije...
 
The Pharaoh said:
@Tanelorn - zašto misliš da nema šanse za metallicu?? nisam gledao njihve tour dateove, pa je moguæe da su na taj dan veæ negdje..

Mustaine ne želi u istu sobu sa Larsom tako da... not gonna happen.

Nakon izbacivanja iz benda zbog ONAKVOG razloga, i to još kad ga kaže LARS, mislim da je Lars sretan što ga Dave nije izbio bocom Jack Danielsa... :shock: :D
 
http://jedrm.wordpress.com/2007/04/24/l ... interview/

http://www.youtube.com/watch?v=CKoXcJaylAo

evo 2 zanimljiva videa, nedugo snimano pretpostavljam...

i jedna lijepa slika :)

metallica_mustaine05.jpg
 
Zanmljivo...nakon toliko godina oni se sjete ozbiljno poprièat. Skoro sam zaplako kad je Mustaine poèeo prièat... :D , ali da....ma svaka èast obojici.
 
Evo stižu nam 30. lipnja u Boogaloo :)

Jebote kolko nisam bio ovdje.. zamrlo je vidim, šteta, bilo bi dobro da se opet ekipe skupi :|
 
Back
Top