Maideni u V. Gorici u kolovozu ove godine?

Slažem se s Bobom, jebiga nisam stigo provjeravat za V.Goricu, jer sam stvarno u gužvi, danas sam cijeli dan bio u Osijeku
 
BoBo said:
Gamma Ray nisu potvrdili, sto ne znaci da nece, ali oni nisu u istoj ligi kao Maideni, Metallica, Judas i sl.

da gama ray je ok bend ali nikako ni blizu ostalim navedenima
 
Niti jedan ozbiljni festival se nece rabacivati s imenima prije nego potpisu ugovore, tako da je informacija oko nastupanja Maidena na Monsters of Rock festivalu u Bugarskoj u kolovozu jednaka glasini oko nastupa u VG.

A sto se tice Gamma Raya oni su mi najdrazi bend poslije Maidena tako da ih ni u kom slucaju ne omalozavam, ali za organizirati koncert Maidena treba XXX puta vise love.
 
BoBo said:
Niti jedan ozbiljni festival se nece rabacivati s imenima prije nego potpisu ugovore, tako da je informacija oko nastupanja Maidena na Monsters of Rock festivalu u Bugarskoj u kolovozu jednaka glasini oko nastupa u VG.

A sto se tice Gamma Raya oni su mi najdrazi bend poslije Maidena tako da ih ni u kom slucaju ne omalozavam, ali za organizirati koncert Maidena treba XXX puta vise love.
Ko zna Bobo zna :wink: :edheadbang:
 
Jel možda neko nešto sazno u vezi V.Gorice?Ja ništa :( , ali čim oni neće dolaziti u istočnu Evropu(pročito na topicu turneja 2006.) ne znam...
 
mislim da je to lagani bullshit ipak al u svakom slučaju ide se u milano no ako dođu ide se i u goricu ionako mi treba 15 minuta do tamo LOL
 
Ivan said:
ako još ikad dođu do gorice ja idem 3 dana ranije

ma 7 dana prije sa satorom. prosli put me frend zajebo jer sam moro ic s njim po pive da se ne pogubimo i dosli na pol murderdollsa kad su vec prvih 10-ak redova bili puni skoro puni
 
Rainmaker_RI said:
ma 7 dana prije sa satorom. prosli put me frend zajebo jer sam moro ic s njim po pive da se ne pogubimo i dosli na pol murderdollsa kad su vec prvih 10-ak redova bili puni skoro puni

ja praktički mogu s nebodera gledat koncert LOL LOL zeka , ma ja bum postavil šator čim vidim neki plakat
 
Ivan said:
ja ću još 5 dana prije :D

kaj bumo ja i ti pored stadiona kampirali a oko nas nigdje žive duše? LOL LOL ko dva manijaka , maideni će se usrat i pomislit ko su ovi frikovi LOL LOL
 
Scream for me said:
kaj bumo ja i ti pored stadiona kampirali a oko nas nigdje žive duše? LOL LOL ko dva manijaka , maideni će se usrat i pomislit ko su ovi frikovi LOL LOL
našli ste i trećeg manijaka ;)
kad vide curu s vama, neće se usrat i mislit da ste manijaci nego samo da ste napaljeni ;) LOL LOL :D :D
buhahahaha :edmetal:

altroke metalom protiv maškara hehe :suck:
vi bi šatorom protiv Maidena....
Neće ići ... hehe LOL LOL

mada bi htjela da dođu u VG, ali čisto sumnjam ...
naravno Milano nam ne gine ;)
 
axy said:
našli ste i trećeg manijaka ;)
kad vide curu s vama, neće se usrat i mislit da ste manijaci nego samo da ste napaljeni ;) LOL LOL :D :D
buhahahaha :edmetal:

altroke metalom protiv maškara hehe :suck:
vi bi šatorom protiv Maidena....
Neće ići ... hehe LOL LOL

ja znam da ću ih 100% upoznati kad / ako još kad dođu do hr. nema šanse da mi pobjegnu, a kad budem kampirao ispred koncertnog prostora, molit ću one likove koji postavljaju stage da me puste da im pomegnem, zamisli koja čast, slagati stage iron maiden (makar samo nosio kutije)
 
Ivan said:
ja znam da ću ih 100% upoznati kad / ako još kad dođu do hr. nema šanse da mi pobjegnu, a kad budem kampirao ispred koncertnog prostora, molit ću one likove koji postavljaju stage da me puste da im pomegnem, zamisli koja čast, slagati stage iron maiden (makar samo nosio kutije)

to bi bilo super... nosila bi i ja kutije LOL ... anything;)
nego, moj frend je jednom izvalio (nakon što me slušao kako po kozna koji put razglabam o tome da želim upoznati maidene) da si lijepo nabavim bijelu majcu i napišem na njoj GROUPIE i da mi je prolaz u backstage zagarantiran ... moš mislit :?
a i nije da me tako zanimaju....
mada je Adrian mljac!!!!!
 
ja bum se popeo na ogradu i derao harris dok ne izgubim sve glasnice :)

ehh da , to bi bila dobra ideja da možemo postavljat stage s njima , barem da ponesemo dve tri kutije , ma bilo što , mikrofon , anything
 
Scream for me said:
ehh da , to bi bila dobra ideja da možemo postavljat stage s njima , barem da ponesemo dve tri kutije , ma bilo što , mikrofon , anything

mikrofon je već premija. :roll: :roll:
mog'o si bit toliko skroman i reći da bi čak nosio i steveov bas, ja znam da bih bio u velikom iskušenju da ga ne drapim
 
Ivan said:
mikrofon je već premija. :roll: :roll:
mog'o si bit toliko skroman i reći da bi čak nosio i steveov bas, ja znam da bih bio u velikom iskušenju da ga ne drapim

hehehe , ja ga nikad ne bi drapio pošto sam i sam basist pa znam kolko to znači čovjeku a i taj bass ima tolku povijest u sebi i tolku težinu da se jednostavno ne bi osjetio dostojno imat ga doma
 
Scream for me said:
hehehe , ja ga nikad ne bi drapio pošto sam i sam basist pa znam kolko to znači čovjeku a i taj bass ima tolku povijest u sebi i tolku težinu da se jednostavno ne bi osjetio dostojno imat ga doma

pa zato bi se možda dvoumio
 
ja sam u goricu prije 3 godine u 05.00h in the morning došo, s namjerom da ih upoznam, molio tamo likove da me puste unutra! No Way! a i Maideni su tam došli oko 17-18h tak da bi vam džabe bilo kampiranje!
Treba neki backstage pass rješit il bit dobar s nekim likovima u ovim većim hotelima, trenutno ja imam štelu u esplanadi i westinu, pa ak nešt bude who knows!
 
Back
Top