Maideni u V. Gorici u kolovozu ove godine?

Iron Domek

Active Member
MouCHek said:
Cuo sam glasine od frendova da je na RTL TV u emisiji Exluziv najavljen koncert Maiden-i u Velikoj Gorici u kolovozu ove godine.Ako netko moze neka tu informaciju provjeri...
Pa to bi bilo fantastično :D :bananabang: :bananarock: :D
 
hmmm ... ja bih tu informaciju uzeo s velikom dozom rezerve. Najvazniji razlog je da nije ni sigurno da ce tijekom ljeta igdje nastupati. Bruce je rekao da se razmislja o tome, ali jos bez ikakve potvrde. I ako budu nastupali tesko je da ce doci u Hrvatsku jer im sigurno organizatori ne mogu platiti koliko mogu veliki europski festivali.

A i vise se ne moze ponoviti posjeta kao 2003., tako da je mnogo isplativija opcija za promotora listopad/studeni u domu sportova.
 
BoBo said:
hmmm ... ja bih tu informaciju uzeo s velikom dozom rezerve. Najvazniji razlog je da nije ni sigurno da ce tijekom ljeta igdje nastupati. Bruce je rekao da se razmislja o tome, ali jos bez ikakve potvrde. I ako budu nastupali tesko je da ce doci u Hrvatsku jer im sigurno organizatori ne mogu platiti koliko mogu veliki europski festivali.

A i vise se ne moze ponoviti posjeta kao 2003., tako da je mnogo isplativija opcija za promotora listopad/studeni u domu sportova.
ma bilo gdje kod nas da dođu idem :edheadbang:
 
BoBo said:
A i vise se ne moze ponoviti posjeta kao 2003., tako da je mnogo isplativija opcija za promotora listopad/studeni u domu sportova.

ma ne znam za odaziv,
to su ipak maideni, hrpa ljudi je bila sumnjivačava prema njihovom dolasku 2003, tako da bi začudilo sve ispod 7/8 tisuća ljudi.
a što se mene tiče meni bi bilo ok, da svi ljudi kupe kartu i da se u zadnjih 10 minuta premjesti koncert i da ja budem jedini na koncertu meni je ok
 
Ivan said:
ma ne znam za odaziv,
to su ipak maideni, hrpa ljudi je bila sumnjivačava prema njihovom dolasku 2003, tako da bi začudilo sve ispod 7/8 tisuća ljudi.
a što se mene tiče meni bi bilo ok, da svi ljudi kupe kartu i da se u zadnjih 10 minuta premjesti koncert i da ja budem jedini na koncertu meni je ok
Tako razmišlja pravi Maiden fan. :wink: 8)
 
Ivan said:
ma ne znam za odaziv,
to su ipak maideni, hrpa ljudi je bila sumnjivačava prema njihovom dolasku 2003, tako da bi začudilo sve ispod 7/8 tisuća ljudi.
a što se mene tiče meni bi bilo ok, da svi ljudi kupe kartu i da se u zadnjih 10 minuta premjesti koncert i da ja budem jedini na koncertu meni je ok
mislis da bi sad nebi bilo vise sumnjicavih?
nekon metallice, lenny kravitza, mms-a i hrpe drugih neodrzanih koncerata?
 
MaidenMadness said:
mislis da bi sad nebi bilo vise sumnjicavih?
nekon metallice, lenny kravitza, mms-a i hrpe drugih neodrzanih koncerata?

ali maideni su jedini koncert koji nije niti trenutka bio upitan.
i na kraju krajeva to su maideni, a što se mene tiče radije bih u dom sportova nego u goricu. u gorici sm već bio.
kao što je bobo rekao, čisto sumnjam da će oni doći jer koliko sam ja shvatio brucea oni isle običi na ljeto samo par većih festivala. po tome bi ih bilo realnije očekivati u sloveniji na metal campu.
 
Ivan said:
ali maideni su jedini koncert koji nije niti trenutka bio upitan.
i na kraju krajeva to su maideni, a što se mene tiče radije bih u dom sportova nego u goricu. u gorici sm već bio.
kao što je bobo rekao, čisto sumnjam da će oni doći jer koliko sam ja shvatio brucea oni isle običi na ljeto samo par većih festivala. po tome bi ih bilo realnije očekivati u sloveniji na metal campu.

Jedino sta je sigurno je da nece bit na metal campu jer su preskupi za takav festival.
 
Rainmaker_RI said:
Jedino sta je sigurno je da nece bit na metal campu jer su preskupi za takav festival.

ne mora biti, dobro možda ne 2006 ili 2007, ali ako metal camp nastavi ovako uzlaznom putanjom, možda jednog dana ''ugoste'' i prave velikane

Rainmaker_RI said:
Ali lako moguce u Izoli, jer tamo nisu bili od 2000.g.

pa nije ni izola na kraju svijeta, još ako si u busu u kojem se vrte maiden koncerti :banana:
 
Pa onda idemo u Izolu ako dođu naši ljubimci :edmetal: , nije me briga jednostavno moram otići ove godine na njihov koncert :edheadbang: .Inače ne bi bilom loše organizirati u Hrvatskoj nešt kao metal camp :D
 
jedan festival su izgleda već potvrdili.... onaj neki u bugarskoj, ili rumunjskoj.... ne mogu se sititi, idem provjeriti, pa ću napisati...
 
znam, bilo bi im na webu, ali taj festival ih na velika vrata najavljuje, kao i masu drugih bednova, od kojih su dosta njih već potvrdili... A valjda će bit nešto od toga...
 
To oni najavljuju svakoga samo da bi dobili sponzore. Koji su to drugi veliki bendovi potvrdili?
 
Gamma Ray nisu potvrdili, sto ne znaci da nece, ali oni nisu u istoj ligi kao Maideni, Metallica, Judas i sl.
 
Back
Top