Maideni u Splitu... da ili ne?

cuo sam da je na official siteu na rasporedu turneje bio dodan Split.
Vijest je navodno stavljena 1.2. i bila je na siteu oko pola dana, vise nista neznam
 
Snake said:
cuo sam da je na official siteu na rasporedu turneje bio dodan Split.
Vijest je navodno stavljena 1.2. i bila je na siteu oko pola dana, vise nista neznam
Ne vjerujem. Ni 0.0001%. Ako se to i dogodi, prije cemo saznati iz drugih izvora nego s ironmaiden.com.
 
ako se uskoro ne odluči dali dolaze ili ne...ono neznan... nemogu na ništa mislit nego na to. kad su došli u veliku goricu bila san totalno happy ali ovo je ipak split koji nema gotovo pa nikakvu glazbenu scenu. to bi nam stvarno maaasuuu značilo!! zato: zadnja nada ostaje,nemojte dopustit da umre...
 
Snake said:
jedini covjek kojeg je osim Maidena, u Riju posjetilo stotine tisuca ljudi :D

covjek bi mogao pomisliti da nitko ne moze okupiti ljudi na jednom mjestu kao sto to mogu maideni i papa
 
ako maideni ne doðu u split sigurno æe doæ tu negdje okolo, u sloveniju il italiju tako da mi je isti kurac. ali ipak...
 
Došli oni u Split ili ne, mi pripremamo cca. jednomjesecnu turneju po Europi + NYC za 2005.

Ja ću definitivno ići opet u Italiju, vjerojatno istočnu Europu, a možda i UK.
 
BoBo said:
Došli oni u Split ili ne, mi pripremamo cca. jednomjesecnu turneju po Europi + NYC za 2005.

Ja ću definitivno ići opet u Italiju, vjerojatno istočnu Europu, a možda i UK.

gdje to ti radis?? :)
i ja bi :D
 
mozda da imam sansu otici negdje drugdje nebi mi Split bio toliko napet ... ali posto sam ja petnaestogodisnja klinka koja je ove godine od tate uzicala ne bas uobicajena razvazanja na koncertice moram se malo primiriti i ne zicati nista jer bi to ipak bilo s obzirom na sve nezahvalno :wink: ...
Viva! ...
 
Girl_On_The_Edge said:
mozda da imam sansu otici negdje drugdje nebi mi Split bio toliko napet ... ali posto sam ja petnaestogodisnja klinka koja je ove godine od tate uzicala ne bas uobicajena razvazanja na koncertice moram se malo primiriti i ne zicati nista jer bi to ipak bilo s obzirom na sve nezahvalno :wink: ...
Viva! ...
kod mene je ista situejsn :cry:
 
HMM...iako bih rado da Maideni doðu u ST....iskreno sumnjam u to jer poslije ovog toura bit æe umorni. A i bilo je neš govorkanja o novom albumu.... Bilo kako bilo nada umire posljednja.

Eh da... a zašto ih ne mi oteli i odveli u ST??? :)
 
Back
Top