Maideni u Splitu... da ili ne?

[Eddie]

New Member
Pozdrav svima,

Pitanje za iron maiden cro fan club... da li ima ikakvih novosti u vezi eventualnog dolazka maidena u split...?
 
Ja obećajem da ću napraviti sve što mogu da se koncert snimi sa što više audio i video uređaja. :D

Naravno, ako ga ikada bude.
 
BoBo said:
Ja obeæajem da æu napraviti sve što mogu da se koncert snimi sa što više audio i video ureðaja. :D

Naravno, ako ga ikada bude.

huhuhuhuuh......znaci bilo bi onda bootleg audo, dvd, vcd, mc, amateur camera, profi....... LOL LOL
 
[Eddie] said:
Pozdrav svima,

Pitanje za iron maiden cro fan club... da li ima ikakvih novosti u vezi eventualnog dolazka maidena u split...?

Prijatelju Maiden je prilicno skup bend i sve........zato ja cisto sumljam u njihov dolazak u Split, pogotovo zato sto bi to trebalo bit odmah poslje dod tour.....mislim je da su rekli da ce nastupat samo na festivalima, ali kakv bi to bijo festival u st :roll: ?! ....ali ipak nada zadnja umire! :)
 
pa mogli bi pokrenuti akciju nesto kao ono dajmo im da cuju....... mi bi mogli pokrenuti akciju dajmo im da pjevaju. sav novac ide u moj........ovaj za organizaciju festivala s maidenima, hallowenom, i jos par bendova.
 
Nikad nisu rekli da će nastupati samo na festivalima. Točka.

Jesu li lijepo rekli da će smanjiti obim svjetske turneje i da će nastupati samo ljeti. Da će većinom ići na festivale i stadionske kocerte zato što mogu jednim takvim koncertom odraditi 3, 4 ili više koncerata tipa dvorane (kao na DOD turneji). Ali ako na nekom području koncert na otvorenom nije moguć onda će ići i u dvorane. Jel' sada jasno?

Zašto organizatori organiziraju festival? Zato što uz glavne zvijezde dodaju još nekoliko niže razredenih bendova, a cijenu ulaznice povećaju dva puta. ;) Tako da je Maidenima svejedno svirali pred 30,000 ljudi na cjelodnenom festivalu ili samo oni + predgrupa ako će dobiti istu lovu.
 
BoBo said:
Nikad nisu rekli da će nastupati samo na festivalima. Točka.

Jesu li lijepo rekli da će smanjiti obim svjetske turneje i da će nastupati samo ljeti. Da će većinom ići na festivale i stadionske kocerte zato što mogu jednim takvim koncertom odraditi 3, 4 ili više koncerata tipa dvorane (kao na DOD turneji). Ali ako na nekom području koncert na otvorenom nije moguć onda će ići i u dvorane. Jel' sada jasno?

Zašto organizatori organiziraju festival? Zato što uz glavne zvijezde dodaju još nekoliko niže razredenih bendova, a cijenu ulaznice povećaju dva puta. ;) Tako da je Maidenima svejedno svirali pred 30,000 ljudi na cjelodnenom festivalu ili samo oni + predgrupa ako će dobiti istu lovu.

samo 30,000? :(
 
CroatianTROOPER said:
Prijatelju Maiden je prilicno skup bend i sve........zato ja cisto sumljam u njihov dolazak u Split, pogotovo zato sto bi to trebalo bit odmah poslje dod tour.....mislim je da su rekli da ce nastupat samo na festivalima, ali kakv bi to bijo festival u st :roll: ?! ....ali ipak nada zadnja umire! :)
blago vama,vama bar ima nade da dodju,a kod nas nishta.....Stay heavy, Up The Irons
 
nada

A... cujte, cinimo sve sto je moguce... evo sad se i novinar Igor Duh iz Slobodne Dalmacije ukljucio u organizaciju. Za par dana cu vam reci novosti...
 
Ja sam iz Bosne i bio sam proslog ljeta u Gorici na svirci Maidena, zaista je bilo fenomenalno. Kao sto neko rece, nada zadnja umire... Hrvatska je jedina sansa za zemlje ex. Yu da u tekucoj turneji vidimo Maidene na nasim prostorima...

Uglavnom, mnogo osoba bi obradovali eventualnim uspjehom, tj. dovodjenjem kraljeva...

Puno srece!
 
Back
Top