Maideni i ja u 2005.

Gul_Ranek said:
BTW, koliko ima prostitutki u Sieni koje se zovu Mary? Nijedna, rekao bih. Mozda neka Maria, ali Mary sigurno ne :D

:shock: in english: Maria = Mary, kao šta Ivan = John :D :D
 
Gul_Ranek said:
Bas me zanima koliko ce hrabrosti imati na iducoj Early Days turneji, kad ce pokrivati stvari od SIT-a do NPFTD... Bilo bi odlicno kad bi svirali iskljucivo stvari sa ta tri albuma.


vjerujem da hoće, a iskreno se nadam TLOTLDR-u. u koja će to stvar biti to čuti live.
a ovo mi se čini realnije staviti NPFD u onu skupini.

axy said:
kao šta Ivan = John :D :D

8) 8)
 
Gul_Ranek said:
Bas me zanima koliko ce hrabrosti imati na iducoj Early Days turneji, kad ce pokrivati stvari od SIT-a do NPFTD... Bilo bi odlicno kad bi svirali iskljucivo stvari sa ta tri albuma.

Powerslave, LAD, SIT i SSOASS ce biti na drugom DVDu bez NPFTD. Zar mislis da ce preskociti Powerslave?

E sad hoce li svirati stvari s prva cetiri albuma ovisi kako ce znacenje imati LAD. Znaci li to da ce biti samo dio kompilacije (sigurno ce biti uz Maiden England) ili ce im to biti i opravdanje za sviranje TNOTB, The Trooper i sl.
 
Ivan said:
kak to?
daj opiši malo, ste ih išli loviti?

jokte pa nisu životinje da ih se lovi hehe
:D :D treba ih sresti (uljudniji naziv za uloviti)
joj kako kakim bezveze :D
 
Ivan said:
kak to?
daj opiši malo, ste ih išli loviti?

Nakon koncerta sam išao na aerodrom jer sam imao let za Split u 6 ujutro i tamo su mi panduri rekli da su Maideni došli i odletili 5 min. prije mog dolaska.

Još su dodali da su dosta bazdili na rakiju. LOL
 
Rainmaker_RI said:
To su za Janicka rekli ja mislim...

Govorim o aerodromu. Panduri koji su bili na pregledu prtljage i putovnica rekli su da se svima osjetilo.
 
BoBo said:
Nisam imao dojam da lažu, jer sam s jednim od njih poslije dosta pričao.

ma mislim možda je smrdio netko od ekipe, možda rod ili tako neko, a odma se njima pripisalo samo da bi ovi imali o čemu kasnije pričat. vjerorajtno taj lik sad negdje priča kak su ga maideni molili da ide s njima pit ili nešto slično. čini mi se na malo lovačku priču. iako sam možda u krivu
 
Pa popili malo domace rakijice poslije koncerta. ;)

Bili su njih šest, Rod, Wally i možda još netko.
 
BoBo said:
Pa popili malo domace rakijice poslije koncerta. ;)

Bili su njih šest, Rod, Wally i možda još netko.
znači zna se tko je bazdio rod, wally i taj još netko. maideni nikako :wink:
 
BoBo said:
Istina. Ne bi oni. Pravi sveci. LOL
pa zar nisi znao
kad je bruce jos bio u samsonu oni bi se nasli u studiju i pusili travu i samo svirali sto im padne napamet
normalno svi su se drogirali osim brucea koji je propovijedao kako je droga zlo.
steve se nikada nije opijao sa paul di annom
on je bio pod dojmom da paul samo jede malo previse trulih sljiva i jako se naljutio kad je saznao da je paul probao alkohol
svi su ti oni straight edge
samo jos neka na saci istetoviraju veliko crno X i onda ce tek biti pravi slijedbenici te filozofije :D
 
Back
Top