Maideni i ja u 2005.

HRVATSKA RIPS UP PARIS :edmetal:
P6250124.jpg

ovo smo nomadZadar i ja nakon sto smo sve rasturili do prvog reda, francuska gamad je htjela da ubije hrvatstvo u nama ali naravno to nije bilo moguce.. :trooper: :D

ovo je iron maiden u poljskoj.
P5290024.jpg

Gore s lijeva na desno: janick, steve, adrian, nicko
Dole s lijeva na desno: dave, bruce :D
 
CroatianTROOPER said:
HRVATSKA RIPS UP PARIS :edmetal:
P6250124.jpg

ovo smo nomadZadar i ja nakon sto smo sve rasturili do prvog reda, francuska gamad je htjela da ubije hrvatstvo u nama ali naravno to nije bilo moguce.. :trooper: :D

ovo je iron maiden u poljskoj.
P5290024.jpg

Gore s lijeva na desno: janick, steve, adrian, nicko
Dole s lijeva na desno: dave, bruce :D
Svaka vam čast dečki.Legende ste :headbang:
 
Iron Domek said:
i bavi se mačevanjem(kolko ja znam)

neslužbena informacija: Bruce je bio europski amaterski prvak u mačevanju
(ovo mislim da sam već jednom rekao, ali svejedno): navodno je Bruce odbio ići na olimpijadu jer je bio na turneji sa maidenima (baš i ne vjerujem da je to istina ali čak i ne mora biti da nije)
 
Rainmaker_RI said:
Ali kazem npr. da se to dogoditi ili neka slicna situacija.Maiden fanovi su najlojalniji fanovi na planeti.I nebi bas reko da im fali para jer bruce ne zivi samo od maidena, on je i pilot, voditelj na radio stanici i jos miljun drugih "poslica" ima.
bavi se mačevanjem, profesor je povijesti ... ne mogu se točno sjetit kada i gdje je izašao intervju s Bruceom, ali uglavnom novinar ga je pitao zašto se bavi tolikim stvarima u isto vrijeme (aludirajući valjda na Maidene i njegovu solo karijeru);
Bruce je jednostavno rekao : "Ja sam hiperaktivan"
i ima pravo, kad pogledaš bilo koji dvd njihov, on skače i trči po sceni ko da ima 20g kao na početku karijere :) :) kad je bio u tajicama hehe
već nakon treće pjesme je sav mokar ko da si ga u more utoćao ... TO SE TRAŽI !!!!
A šta se tiče:
- "uvijek iste" setliste ... nije da se slažem, ali koji bend to ne radi? koji bend na koncertu ne odsvira barem 3 svoje kultne stvari?
- rerereizdanja -> nemoj kupovat ... plainly and simply
ja kupujem sve živo njihovo pa me u dallasu gledaju ko luđakinju svaki put kad dođem tip mi samo nudi ovo i ono odmah odjebe druge mušterije jer zna da moram neš na Maidene kupit .. jokte bankrotirat ću tako jednog dana :D :D

:D
 
axy said:
- "uvijek iste" setliste ... nije da se slažem, ali koji bend to ne radi? koji bend na koncertu ne odsvira barem 3 svoje kultne stvari?

Problem je sto oni sviraju 6-7 standardnih stvari na svakom koncertu, bez mjenjanja setliste, a to je sada oko 40% setliste. Naravno da ih trebaju svirati kad su najpopularnije, ali izabrat recimo 3 za svaki koncert i mijenjati ih.

axy said:
- rerereizdanja -> nemoj kupovat ... plainly and simply

To ja uvijek kazem. :D

Ne bi izdavali da ljudi ne kupuju.
 
BoBo said:
Problem je sto oni sviraju 6-7 standardnih stvari na svakom koncertu, bez mjenjanja setliste, a to je sada oko 40% setliste. Naravno da ih trebaju svirati kad su najpopularnije, ali izabrat recimo 3 za svaki koncert i mijenjati ih.

Ima logike u tome... ali ajde .. šta ti ne bi bio bed da dođeš na njihov konc i da ne sviraju NOTB? samo primjera radi, recimo ja bi rađe da sviraju Wasted Years ili Clairvoyanta ... Remember Tomorrow je savršenstvo od pjesme ;) a njih ne sviraju često
nažalost
:trooper:
 
BoBo said:
Ni najmanje.

slažem se,
trebaju promijeniti a najveći su imbecili oni koji su šizili što na ovoj turneji nije sviran FOTD.
jako mi se to svidjelo što su napravili ovakvu (prva 4) turneju
 
osobno, koncert bez tnotb, trooper, 2 minutes to midnight, fear of the dark, run to the hills, santcuary i još par pisama bio bi mi savršen.

Naravno, da je umjesto njih bilo koja druga pjesma kojui nisam čuo, pa makar to bila i..... hmmmm..... neka dosadna poput..... hmmmmmm, nemam pojma, neka dosadna...
 
Maiden croatia said:
osobno, koncert bez tnotb, 2 minutes to midnight, run to the hills, santcuary i još par pisama bio bi mi savršen.

trooper i fear of the dark ipak trebaju, a meni je osobno bilo drago što u zg-u nije bilo 23:58
 
MaidenMadness said:
meni je u zgu najvise falio afraid to shoot strangers

ma što ga više sad kasnije preslušavam mislim da je trebalo svirat umjesto BNW blood brothers, wicker mana kao prvu pjesmu, obavezno ubaciti aces high, ali sve u svemu ok koncert.
22 AA zvuči preodlično, a i revelations i clairvoyant su inače pjesme koje nisu toliko uobičajene
 
Ivan said:
trooper i fear of the dark ipak trebaju, a meni je osobno bilo drago što u zg-u nije bilo 23:58

Bez svega se moze, pa tako i bez troopera i FOTD.
 
BoBo said:
To su specijalni pacjenti.
da, oni koji znaju FOTD, TNOTB, RTTH - to je trio rio Maidena jokte po njima ;) poršla sam to s nekima (nažalost) :x :x
@madness - afraid to shoot strangers je prejebena stvar ... više jebena nego stvar ... kao i clairvoyant ili npr. wasted years (3 od 5 omiljenih mojih buhahaah)
:trooper:
 
Bas me zanima koliko ce hrabrosti imati na iducoj Early Days turneji, kad ce pokrivati stvari od SIT-a do NPFTD... Bilo bi odlicno kad bi svirali iskljucivo stvari sa ta tri albuma.

BTW, koliko ima prostitutki u Sieni koje se zovu Mary? Nijedna, rekao bih. Mozda neka Maria, ali Mary sigurno ne :D
 
na idućem touru tog tipa će pokrivati stvari sa samo powerslave, sit i ssoass, koliko sam imao prilike čuti u kuloarima, a npftd će izgleda biti zajedno sa fod i blaze erom...
 
Back
Top