Maiden england (cro)

Maiden croatia

Active Member
Bog ekipa. Pisemo vam iz LONDONA. Ovo je nesto najvnevjerojatnije sto nam se dogodilo, tako da vam sad ne mogu dugo pisati, no znajte da smo se fotkali sa cijelim bendom, svim njihovim obiteljima, pokoljenjima i sl. Bili smo na specijalnom Maiden party-u kao gosti, na kojem su bili samo njihovi bliynji. Imamo tako primjerice yajednicku fotku sa janickom, njegovim bratom, koji je isti on, njegovom zenom sandrom i njezinom sestrom, njegovom djecom, njegovim rodjacima, stricevima i sl, samo su falili djed i baka. Imamo zajednicku sliku s bruce-om i roy z-em.
Bobo - naletili smo na Steve Hunter-a i puno te pozdravlja. Danas cu ga uvesti u backstage ako ga vidim ili mi na mob posalji njegov broj da ga zovem.
A sada iznenadjenje. Meni i hrvatskom Bruce-u Rod se zakleo i obecao da ce ili 207 ili 208 Maideni 150% biti u Hrvatskoj, najvjerojatnije 208 za cijelu ex yu regiju, jer nam je rekao da smo najludji i da ih Svugdje pratimo i da smo center of area.
Nicko je bio veoma srdacan, a Haris je s nama pricao ko sa starim znancima. Kad se vratimo, vidit cete nevjerojatne fotografije sa njima, trivium, dragonforce, te sa vaznim ljudima londonske glazbene scene.
Prvi koncert takodjer je bio poseban, jer je u Earls Court pregorio glavni kabel za zvuk, pa je koncert prekinut na pola sata. Za tvo vrijeme cijeli bend plus Rod bili su na stage-u i zabavljali publiku. Adrian je izveo cirkusku tocku zonglirajuci sa lopticama, Steve je sa ostatkom benda igrao nogomet na pozornici i ispucavao lopte u publiku, niko je na osoit nacin dirigirao publikom, dok je Bruce nabavio megafon i radio show. Pjevao je sa publikom na megafon Dilajlu, zatim o sa Heaven can wait, zatim se igrao svjetlima, zatim smo skupa pjevali hapy birthdaz Dave, a na kraju smo svi skupa sa njim pjevali bozicne pjesme. Silent Night, We wish you a mery Christmas, Jingle Bels...

Uglavnom, ovo je bio najbolji koncert na kojem sam bio, a provod je bio nevjerojatan. Zanimljivo je kako su nas ljudi saljetali u Londonu, pogotovo ybog iygleda hrvatskog Bruce-a. Obecavam kad dodjem veliki izvjestaj i sve slike, a screamy sorry. U nedjelju sam u zg i dobit ces pas-icu na licu mjesta.

Eh, da... proveli smo vecer u ruskin arms-u kupili majice, slikali se na pozornici na kojoj su Maideni prvi put zasvirali, te sam dogovorili nastup grupe Rising Dream tamo ovog proljeca. No, da vas sad ne gnjavim, reci cu vam da je Earls Court mnogo veci od milanske dvorane i da je bilo fenomenalno. Danas idemo na drugi koncert i opet smo pozvani na njihov privatni party. Ovoga puta Rod nas je pozvao.

Eh, da... na koncert smo se prosvercali samo tako, ne mogu vjerovati kako je bilo lako. Trajalo je svega 2 minute, a nismo imali nikakve karte. Kako mi se cini, englezi su jako lakovjerni i nista ne provjeravaju, te nemaju pojma kakve su pasice u opticaju. Javim vam se danas nakon koncerta... Imamo masu filmica.
 
Sto je netko sretan ka malo dijete. LOL

SteveHuntar ima VIP Pass. Ne znam znaci li to i ulazak u backstage.
 
imam i ja isti, ali izgleda da ne znaci, znacio je u Milanu, sad je isti, samo sto ne pise vip nego al acces. Zamalo su nas izbacili s njim. No sa njim smo usli mukte u dvoranu, niko nas nije nisata ni pitao, samo smo usli bez po muke. Moj je broj 099 673 4772 ali nemam love na racunu, pa posalji sms steve-u da se nakon laureninog nastupa nadjemo tamo sa lijeve strane di smo se jucer nasli, a mozes mu dati i moj broj.

P.S. Londonska majica je najbolja do sad, a nazad pise I spent the Christmas with Iron Maiden. Moram je negdi ukrasti, jer nemam ni preija vise. Mozda prodam koji pass.
 
evp par slika da vidite.
Ova prva je s Janickovom familijom. Nedaostaju djeca i njegov brat, koji su okolo negdje, ali tu mu je zena, sestra, zenina sestra itd. Zena mu je ona u smedjem sa desne strane. Simje se, dobro iygleda i glava joj je ispod glave hrvatskog dickinsona.

[img=http://img218.imageshack.us/img218/8360/dscf5387uc5.th.jpg]

Ova druga je dva dickinsona. Onaj kakav je nekad bio i onaj kakav je sada.

Kako mi je lipo kad nekom ostvarim san. P.S. Nasem Bruceu je sutra rodjenda, pa mu pripremam iznenadjenje.

[img=http://img204.imageshack.us/img204/921/dscf5389bc7.th.jpg]

P.S. Pogledajte iskaznicu koju Vlado iliti hrvatski Bruce ima na sebi. To je nova CRO fc iskaznica kakvu cete imati svi uskoro...
 
Maiden croatia said:
Moj je broj 099 673 4772 ali nemam love na racunu, pa posalji sms steve-u da se nakon laureninog nastupa nadjemo tamo sa lijeve strane di smo se jucer nasli, a mozes mu dati i moj broj.

Javit cu mu.
 
Drugi dan je bio jos i bolji.... Opet smo bili na grandioznom party-u na kojem su Maideni svih castili jelom i picem neograniceno, a svirala je stara heavy glazba. Sa nama su se slikalo clive burr, njegova zena, dave sullivan, andy taylor, sestra od rod smallwood-a, harris zajedno sa sinom, vladi (hrvatski bruce) bruce je cestitao rodjenda, roy z nas je opet pilao mrtav pijan, zena od dickinsona se htjela posto poto slikati sa vladom i rekla mu je da je to zato da moze zajebavati muza.... clive burr (rekla nam je njegova draga i vrlo ljubazna zena) doista je pomislio da je vidio bruce-a, jer mu je bolest malo udarila na psihu, pa mu je motorika i percepcija nekad losija. Cijelo vrijeme je govorio zeni da je vidio dickinsona kakav je nekad bio. Roy Z-a se nismo mogli nikako osloboditi (viditi ce te pijane slike uskoro di u ruci ima dvi pive uvijek), a mene je nogom gazio kad sam iz lezeceg stava slikao vladu. Gul Ranek, ne brini, nisu ti se potpisali na omot, ali su ti se skoro svi potpisali na jedan different world promo letak, ukljucujuci i roy z-a.


Ekskluzivno: Maideni su mi 100% najavili da ce u ozujku 200- svirati u BEOGRADU i u GRCKOJ. Dakle, nije fake... ako ovo cita netko iz Srbije, neka se veseli... Maideni dolaze za 3 mjeseca u Srbiju, a 2008 u Hrvatsku.

Rod Smallwood nas se sjetio od jucer i kako nam je obecao, sredio nam je 3 passice. Opet smo usli mukte u roku 2 minute i uveli dva prijatelja iz Hrvatske, te preprodali par passica kako bismo imali love za prehraniti se. Neke passice sam naplacivao u naturi, a kako... vidit cete kad postam slike tih cura :)

Dickinsonov sin od kojih desetak godina uredno pije pivu, a Harris se ja sobom doveo malog sina i sve ostale kcerkice. Clive Burr nam je dao tri potpisane fotografije i obecao tri majice poslati postom.... Opet smo vidilo onog bosanca sto prodaje merchandise, koji nam je nakon turneje donio sve plakate sto se nisu prodali, tako da sam sad nakupio materijala za akciju "Svaki tjedan Maiden jedan". O koncertu necu ni pricat.... savrsenstvo, kada je cijela dvorana zaorila happy birthday to you davey.... suze su potekle.

Ovoga puta bio je i McBrain sa lipom zenom, bio je skroz srdacan, a opet smo naletili na racunovodju maidena, no ovog puta nije bilo cure koja se bila zaljubila u mene... njene necakinje (vidit cete sliku uskoro).

Eh, da... Wally Growe nije umro.... to je bila samo fraza da se ozenio :) Naravno da smo ga sreli i dugo pricali s njim i rekli mu da nam nedostaje. Michael Kenney je pozdravio Mariju Tomas i porucio joj da je ceka u Beogradu 2007. Hrvatska je definiutivno bila hit cijelog party-a, jer su svi znali za nas i svi su govorili da su hrvatski fanovi opcenito najludji.

Jedino se nismo sreli sa Dve-om i Adrianom s obiteljima, koji su privatno slavili njegov pedeseti rodjendan...

Sad smo dosli nazad u hotel i pisem sa hotelskog kompa. Uskoro brdo slika i filmova (oko jedan giga...), a najvjerojtnije i video oba dva cijela koncerta.

P.S. Pozdravljamo Barbija koji je osta u Hrvatskoj...
 
WOW :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
nema me par dana i gle šta nađem
 
Aj Stipe posalji SMS kad dodjes doma da znam da ste sretno stigli,a sa Beastom vidi jel ce ti majce za tebe slat na moju adresu ili tebi u Hrvatsku.
 
Drago mi je da ste sretno stigli!
Probat cu naci negdje Earls Court majcu,al sumnjam.Na Ebayu ide za vise od 100 funti(trebo si se ostat gurat u redu LOL ).Ja sam ju na srecu ubo na prvom koncertu.
Donnington je 8,9 i 10-og lipnja,neznam koji ce dan maideni nastupati jer jos nije potvrdjeno,al nije bed za to,i bolje je da dodjes kod mene par dana ranije...
Beast je potvrdio da ce raditi after party i na Donningtonu,probat ce angazirat i IRON ON MAIDEN,tribute band...
 
vjerojatno će nas troje opet ići na Donnignton...

Definitivno idem tamo, a još ako ubode koji dobar bend, super će biti. Ja ću srediti upad i passice od Roda, a vaše pružanje smještaja će to nadoknaditi. P.S. Središ li mi christmass majicu, obećavam ti 100% backstage, kao što sam njima dvojici obećao... pa jesi vidio što im se prekjučer dogodilo :)
 
Ajde,vidjet cu jel se moze nes napraviti...

Beast je upravo objavi spisak zemalja iz kojih su dosli ljudi na party koji je on organizirao:

England
Wales
Scotland
Ireland
Sweden
Norway
Denmark
France
Germany
Belgium
Isreal
USA
Croatia
Austria
Australia
Japan
Switzerland
Holland

Poslao sam ti PM...
 
JA OVO NE VJERUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ŠTA BI JA SVE DALA... :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: tako bi htjela potpis od bruce-a :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Back
Top