Maiden dreams . . .

ewox

Member
Morala sam otvoriti ovaj topic( nadam se da se slažete) jer mi se full èesto Maideni pojavljuju u snovima a snovi su bitan dio naših života jer skoro pola života svaki èovjek prespava... :wink:

Veæ smo prièali o tome koliko se sjeæam i djelili snove..Možemo i dalje,ovdje! 8)

Noæas sam imala burnu noæ.Ne zboga Valentinova :p ,veæ zbog gripe i snova..probudila sam se u pola tri ujutro,sva dehidrirana i sva takva išla kuhati èaj LOL

..nešto prije obogatila sam se i svu lovu uložila sam na to da me obuèe za nekakvog pilota :wink: (ideššš).Ponajprije sam se vozila u boeingu 757 ,pa mi to nije bilo dosta..potom sam vozila A320.
Za to su èuli Maideni(da pilotiram i sl.) te su odluèili ukinuti Bruce air te èitavu stvar staviti meni u ruke pod imenom projekta ,nekakav''Maiden Croatia air''..bilo je više nego odlièno..No,ni to mi nije bilo dovoljno veæ mi je 'Arry omoguæio da vozim nekakav ogromni Mig(onaj šta probija zvuèni zid)... :D

Al sam dizala prašinu... LOL LOL
 
ja u prosjeku svaku drugu veèer sanjam snove s maiden tematikom :)
a nije to ništa èudno kad živiš s njihovom muzikom 24/7 i okružen s s toliko stvari s kojih iskaèu razni eddie-vi i logo-i s maiden naslovom :)
uglavnom sanjam da nikako ne mogu doæ do prvog reda na koncertu makar nema nikog :p
 
Eo jebemu jucer sanjala da Maideni imaju konc.jedan dan posli mog roðendana i to u nekoj maloj jadnoj dvoranici koja samo sto se sama od sebe ne sravna sa zemljom...(da je real,neznam sta bi se desilo kada bi prispojili sva pojacala i zvucnike one)...Uglavnom stage im je bio nasred te dvorane i ja sam bila u prvom redu,ofkors ali sam ih gledala otraga (tako da su mi u krupnom planu bile njihove primamljive stražnjice) LOL ...Srela sam sestru od frendice s kojom sam bangala,skakala i plakala od srece,damnit,sa sminkom sa njoj unistila novu majicu,tila me ubit,yaaaaaay :D
 
hahahaah LOL sa sminkon unistila nou majicu,, na maidenima ,,, i ona poludi umisto da uziva na maidenima ,, i di jon je pamet bila nosi novu majicu na maidene hehhehe
coooooooool e happy bday again ;) better late then never,, hm tjesim se
 
@Mare...thanx again dear!!!

OMFG!!!Nocas sanjala Stevea nest,jebemu,nemogu se svega sjetiti,uglavnom nasli smo se kao na promociji moje knjige na koju je èovik doša i ja sam bila toliko oduševljena što ga vidim da sam od sreæe jednostavno zablokirala i nisam znala šta da mu kažem... LOL :oops:
Kosa mu je bila taaaako predivna i sjajna da sam ja glupaèa sva oèarana došla liku pred nos i poèela mu mirisati kosu...(a lik me zbunjeno gleda i smije se..i misli si ''ovoj nisu sve na broju'')...Yaaaaayaaaay LOL LOL

Ja nisam normalna :p :D
 
hahaha ja san sinoc sanjala da san u bruce airu i da taman glean sta mu je koda vozi auto ..kad ce vise poletit ...predugo se po pisti vozi i taman uzljecemo i mater me probudi :( daaaaaamn
 
Dickinson's legacy said:
hahaha ja san sinoc sanjala da san u bruce airu i da taman glean sta mu je koda vozi auto ..kad ce vise poletit ...predugo se po pisti vozi i taman uzljecemo i mater me probudi :( daaaaaamn

taman uzlijeæete,hahahaaaaa,a jebemu,èoviku bit æe malo više vrimena triba LOL LOL
cool,yaaaaaaay :wink:
 
Sanja sam nekidan da Maideni sviraju tam na nekom trgu(nemojte me ubit) i da su poèeki Dance of Death i da sam ja kako imaju stepenice od trga i bina je naslonjena na velike zidine,toèno na zidinama iznad bine i èujem Dance of Death i poènem trèat dole ispred pozornice i taman kad sam došao i poèeo pjevat na glas,svi se poèei razilazit i Maideni stali svirati i pjevati.
I silaze oni sa stagea i idu prema meni i stanu tam pored mene i tak ja ih upoznam i poènem prièat s njima i tak,valjda sam prièao sa Bruceom i došao mi prijatelj iza leða,prekinuo razgovor izmeðu mene i Brucea i tad sam se probudio. :D
 
ja sam prije nekih tjedan dana sanjao da sam Dickinsona upoznao u nekakvom hotelu prije koncerta, znam da sam kojekakve izlike smišljao da me puste do njega i na kraju smo zajedno bili na kavi...probudio sam se presretan makar sam znao da je to samo san :)
 
... :D heheee dobri ste...

..a ja sinoæ došla (kao)na neki konc njihov i bila u prvom redu naravno i Bruce citavo vrijeme gledao u mene i toèno sam znala,imala filing da æe me povuæ na stage...(i sad ono najbolje LOL )..kad odjednom pojavi se iza mene Mare i to u gornjem djelu bikinija nekog bijelog,a u snu je imala taaako ogromne grudi da je to bilo stvarno enormnih velièina :shock: ...i naravno Bruce ju (umjesto mene :roll: ) :cry: povuèe na stage a ja popizdim od ljubomore(no inaèe uopæe nebih LOL )...
...ostatka se ne sjeæam osim neæeg sitnog u magli da sam kasnije na plaži pokušavala utopiti Mare (umislila sam si da bi to bilo izvedivo u snu pošto sam se aktivno godinama bavila plivanjem...no mislim da bi za real ipak bila ja ta koja bi se nagutala vode..kad bi Maaaaaare mene potopila) :D


(sorry stara,to je bio SAMO san) :|
 
ewox said:
... :D heheee dobri ste...

..a ja sinoæ došla (kao)na neki konc njihov i bila u prvom redu naravno i Bruce citavo vrijeme gledao u mene i toèno sam znala,imala filing da æe me povuæ na stage...(i sad ono najbolje LOL )..kad odjednom pojavi se iza mene Mare i to u gornjem djelu bikinija nekog bijelog,a u snu je imala taaako ogromne grudi da je to bilo stvarno enormnih velièina :shock: ...i naravno Bruce ju (umjesto mene :roll: ) :cry: povuèe na stage a ja popizdim od ljubomore(no inaèe uopæe nebih LOL )...
...ostatka se ne sjeæam osim neæeg sitnog u magli da sam kasnije na plaži pokušavala utopiti Mare (umislila sam si da bi to bilo izvedivo u snu pošto sam se aktivno godinama bavila plivanjem...no mislim da bi za real ipak bila ja ta koja bi se nagutala vode..kad bi Maaaaaare mene potopila) :D


(sorry stara,to je bio SAMO san) :|
ajmeeeeeeeee ajmeeeeeeeee
majko koji prljavi snovi jebote,,, nisan ti ja pamela e,,,, ovaj opis FAKAT nema veze samnon,, nikakve,,, cak ni taj bili bikini nebi obukla a pogotovo na koncert doc u tome,, hihihi to se moze dogodit samo u tvojin najludjin snovima,,, al moran priznat ovaj dio s bruceon mi se svidja,,, nije ti on to zbog bikinija hehhe i sam je reka da nevoli perfect body ,, whatever that is haha .. sas me podusit zbog ovoga jebemu ;)
 
Neki da sam sanjala da sam bila na koncertu Maidena sa dvije frendice i svirali su u nekoj dvorani, nisu imali ni stage nego su bili u kutu dvorane i vidjela sam samo Bruce-a i Steve-a od cjelog benda.
I navaljujem ja na frendicu da idemo dolje s tribina da se slikamo s Bruceom i neæe ona, kaže gužva je neæemo moæ do njega, i ja pizdim sva nabrijana, išla bi dole, i malo kasnije ju ova druga frendica pita da se idu dole slikat s Bruceom i ova pristane i kažu mi da ostanem gore èuvat fotiæe, ja popizdula što je samnom nije htijela iæ a s njom je i odjednom vidim kako se gomila rašèistila i frendica priæa s Brucemom i lijepo se oni poslikali, i ja sam toliko popizdila što samnom nije htijela iæi da sam toliko vrištala i zanjemila sam od slinog vrištanja i kad sam se probudila stvarno me bolilo grlo.

I kad sam ponovno zaspala opet sam sanjala da sa bila na koncertu Maidena i stajala sam u drugom, treæem redu i odjednom sam izvadila bananu koja je bila moj fotoaparat i slikaka Maidene, a onda sam se izvuka iz gomile i ošla nekom pokazat slike i naravo da se nisam mogla vratit naprijed di sam bila,i opet sam popizdila i vrištala, i onda sam se probudila.

Eto sad sam se malo raspisala i ima još toga, ali to æu drugom prlikom.
 
Dickinson's legacy said:
ajmeeeeeeeee ajmeeeeeeeee
majko koji prljavi snovi jebote,,, nisan ti ja pamela e,,,, ovaj opis FAKAT nema veze samnon,, nikakve,,, cak ni taj bili bikini nebi obukla a pogotovo na koncert doc u tome,, hihihi to se moze dogodit samo u tvojin najludjin snovima,,, al moran priznat ovaj dio s bruceon mi se svidja,,, nije ti on to zbog bikinija hehhe i sam je reka da nevoli perfect body ,, whatever that is haha .. sas me podusit zbog ovoga jebemu ;)

...e stara moja,nemaš ti pojma koliko je izgledalo realno..u zadnje vrijeme me stvarno muèe ti lucidni snovi,jebemu..
..ma znam da opis nema veze s tobom i da su nam cice...(tu negdje ) LOL
..al jbg..bio je to još jedan od mojih wildest dreams...daaamn!

.. i don't worry,neæu te podušit!!!Hahahahahahahahahahahhahahaha
 
bloody mary said:
...
I kad sam ponovno zaspala opet sam sanjala da sa bila na koncertu Maidena i stajala sam u drugom, treæem redu i odjednom sam izvadila bananu koja je bila moj fotoaparat i slikaka Maidene, a onda sam se izvuka iz gomile i ošla nekom pokazat slike i naravo da se nisam mogla vratit naprijed di sam bila,i opet sam popizdila i vrištala, i onda sam se probudila.
.

Heeheheeee,izvadila fotiæ-bananu,bwahahaaaa, :banana: jebemu...
A sigurno si ju prije morala oguliti da bi nekome pokazala fotke, LOL ...
 
Back
Top