Kad ste sve vidjeli Maidene uzivo?

BNW Izola
GMETID Zagreb
DOD Debrecen

I još sada planiram(o) negdje tipa Italija ili Mađarska ili Austrija, ovisi šta bude gdje bilo i povoljno cijenom(pive:)
 
GMETID - Velika Gorica
ED - Chorzow (Poljska)

Nadam se i ja ove (ili iduce) godine izleticu do Milana ili nekog slicnog grada :D
 
BoBo said:
Evo jednog veterana. :)

Ajde napisi koje godine i gdje.

beograd -dva puta
ljubljana- dva puta
v.gorica-jednom
trst-jednom
izola-jednom
Neznam točno datume ali ću pogledati na ulaznicama,pa napišem.
 
jednom u hrvatskoj, tri puta u italiji, tri puta u njemačkoj, jednom u sloveniji, jednom u poljskoj

u rasponu od 1995 pa do sada.


Osam puta bio u backstage-u.
 
JEDINI said:
beograd -dva puta
ljubljana- dva puta
v.gorica-jednom
trst-jednom
izola-jednom
Neznam točno datume ali ću pogledati na ulaznicama,pa napišem.

Let me guess. :)

1984-08-18 Beograd
1986-09-10 Beograd
1986-09-12 Ljubljana (ili 1984-08-19 Ljubljana)
1996-01-21 Ljubljana
1998-05-06 Trst
2000-06-09 Izola
2003-06-17 Velika gorica
 
JEDINI said:
beograd -dva puta
ljubljana- dva puta
v.gorica-jednom
trst-jednom
izola-jednom
Neznam točno datume ali ću pogledati na ulaznicama,pa napišem.
Maiden croatia said:
jednom u hrvatskoj, tri puta u italiji, tri puta u njemačkoj, jednom u sloveniji, jednom u poljskoj

u rasponu od 1995 pa do sada.


Osam puta bio u backstage-u.
:shock: :shock: :shock: :x :evil:
šišate me i to jako
 
eto i ja da se malo pohvalim..samo da vam docaran koliki sam fun..i nije problem u novcu..ja imam placu 3500 kuna...pa idem na koncerte Xfactor ljubljana

virtual trst,budimpesta(upoznao harrisa koji me besplatno uveo)

ed hunter milano(slikao se sa daveom i steveom)

BNW budimpesta,izola,minhen,bec,essen(slikanje bruce adrian nicko)

give me ed budimpesta,bec,velika g,zlin

dance of death prag,minhen,stutgart

early days prag,poljska,graz

life and death milano 2 dana
 
moj prijatelj jura je bio na barem jos 10 koncerata vise od mene..preporucujem svima cesku i austriju..proguras se naprijed bez problema...najgora iskustva su mi zagreb i milano na ed hunter..to nije bio koncert to je bilo prezivljavanje...imam tu srecu da se nalazim u knjizici death on the road..slika maidena s ledjima prema publici..slika je iz praga i ja sam u prvom redu do nickovih nogu...iza mene je moj prijatelj goran paleka..gitarista rising dreama...ceska je zakon..nekoga malo gurnes a on te gleda kao ratnog zlocinca..tamo ljudi dodju na koncert u slapama i stoje u trecem redu i gledaju koncert...na give me ed u zlinu(ceska) ja i frend se probijamo naprijed a cesi nas gledaju zapanjeno i ne mogu vjerovati da se netko gura
 
svi su fanovi jednaki...bili oni na 1 ili na 100 koncerata :)

neki ljudi možda nisu u prilici otić niti na jedan koncert jer im je takva situacija , ovo govorim čisto općenito , nisam potaknut mirkovim postom :wink: samo da se znade

recimo , drago mi je što posjećuju indiju sad jer zasigurno tamo ima okorijelih fanova još iz 80ih koji ih nisu imali prilike nikad vidjeti

btw. svaka čast i tebi mirko i tvom frendu , hvale vrijedno :wink: isto ko i onim ljudima na death on the road dvdu koji su ih vidjeli preko 100 puta

maideni su još u 80ima rekli , to mi je jedan stari fan rekao , da im nije bitno na koliko je tko koncerata bio i koliko je toga tko kupio jer su svjesni da je nemoguće da svi imaju iste mogućnoasti no isto tako su rekli da im je svaki novi fan jedan onome koji ih sluša već niz godina :)
 
nisam mislio da sam ja veci fan od bilo koga...ali mislim da ovo govori koliko ih ja volim i koliko sam spreman putovati i potrositi da bi ih vidio uzivo... neka mi nitko ne kaze da je problem otici u budimpestu ili bec...
 
mirko123 said:
nisam mislio da sam ja veci fan od bilo koga...ali mislim da ovo govori koliko ih ja volim i koliko sam spreman putovati i potrositi da bi ih vidio uzivo... neka mi nitko ne kaze da je problem otici u budimpestu ili bec...

to nije bio moj point , da tebi kažem da smo mi svi jednaki , da ti nisi ništa veći...nisi me shvatio , ja samo kažem da neki ne mogu niti u beč otić , ne govorim za sebe jer ja sam recimo u prilici no stvarno ima ljudi

svi svoju ljubav ispoljavaju na drugačiji način

rekao sam ti svaka čast i stojim iza toga

toliko od mene
 
nisam ni ja tvoju poruku shvatio kao nesto kontra...samo sam htio reci da svi moji odlasci na koncerte govore da sam veliki fan...nema veceg ili manjeg fana...evo,dopustam ti da budes jednako veliki fan kao i ja..salim se
 
mirko123 said:
nisam ni ja tvoju poruku shvatio kao nesto kontra...samo sam htio reci da svi moji odlasci na koncerte govore da sam veliki fan...nema veceg ili manjeg fana...evo,dopustam ti da budes jednako veliki fan kao i ja..salim se

:wink:

velik si fan , tu nema sumnje
 
isto kao i ti...ja sam pomalo i bolestan..nedam da mi nitko nijedan bend uopce pokusa usporedjivati sa maidenom...morati cemo se naci da dogovorimo probu..ja i frend nesto sviruckamo pa cemo barem nesto sprasiti u troje..jeli imas neko malo pojacalo da dodjes do nas
 
mirko123 said:
isto kao i ti...ja sam pomalo i bolestan..nedam da mi nitko nijedan bend uopce pokusa usporedjivati sa maidenom...morati cemo se naci da dogovorimo probu..ja i frend nesto sviruckamo pa cemo barem nesto sprasiti u troje..jeli imas neko malo pojacalo da dodjes do nas

imam pojačalo od 15 w ali mislim da se čuje :wink:
ti mi javi na pm kad ćete moć , samo ne vjerujem da ću ovaj tjedan jer sam boelstan , imam grznicu stalno i viskou temperaturu tako tek negdje za vikend vjerojatno :wink:
recite koje stvari i problem riješen
 
Back
Top