Kad ste sve vidjeli Maidene uzivo?

mirko123 said:
nisam ni sumnjao..eto to je jedna od stvari kod koje slucajno znam tekst:))

Uff, jebe se vama :) ,nađete bend i dogovorite probe dok si rekao keks.Ja sam iz Delnica i očajno tražim bend, ali nema tu ekipe za takve stvari :cry: nažalost.Ako je netko zainteresiran za svirku ili znate koga javite.Očajno tražim ekipu. :wink:
... i ispričavam se što ovo nema veze sa temom posta.
 
*Wratchild* said:
Uff, jebe se vama :) ,nađete bend i dogovorite probe dok si rekao keks.Ja sam iz Delnica i očajno tražim bend, ali nema tu ekipe za takve stvari :cry: nažalost.Ako je netko zainteresiran za svirku ili znate koga javite.Očajno tražim ekipu. :wink:
... i ispričavam se što ovo nema veze sa temom posta.

Samo šta je Sceram iz Zg, a Mirko iz Zd... pa neznam kad će im ta proba? hehe... mada bi bilo lijepo čut Maiden tribute sastavljen od članova foruma ;) Jelda? Ajte dečki poradite na tome LOL

Nego, Zorane ja sam ti free za bend LOL ;)
Šalim se nemam ja vremena, ali znam par ljudi koji bi moglisvirati tj koji traže bend. Napiši mi u pm koji instrumenti trebaju i ja ti ih pitam ;)
 
mirko123 said:
najgora iskustva su mi zagreb i milano na ed hunter..to nije bio koncert to je bilo prezivljavanje...imam tu srecu da se nalazim u knjizici death on the road..slika maidena s ledjima prema publici..slika je iz praga i ja sam u prvom redu do nickovih nogu...iza mene je moj prijatelj goran paleka..gitarista rising dreama...ceska je zakon..nekoga malo gurnes a on te gleda kao ratnog zlocinca..tamo ljudi dodju na koncert u slapama i stoje u trecem redu i gledaju koncert...na give me ed u zlinu(ceska) ja i frend se probijamo naprijed a cesi nas gledaju zapanjeno i ne mogu vjerovati da se netko gura

ovo je lijepo čut.
moram priznat da mi je to malo bilo odbojno u milanu i da me smetalo što se guralo 5000 seljačina u prvi red koji nemaju pojma pjesme i ništa nego samo da se gura.
i zato mi je bilo fora kad se publika malo smirila na lord of light i na legacyu na mirnijim djelovima jer sam mogao čisto uživati.
ne kažem da mi je i to moglo upropastit doživljaj ovakvog koncerta, samo što me je malo smetalo što ja nisam bio jedini koji je htio u prvi red, i iako sam se ja gurao to nema veze, bed je što su se oni gurali :D LOL LOL LOL (nisam inače sebičan iako tako zvuči) LOL
definitivno ću onda jednom sprašit za češku
 
axy,ja radim u zagrebu..inace sam iz zadra...samo se nadam da je scream dobar..ima sve predispozicije..slusamo istu glazbu..u planu je autorski bend a moze i tribute ako bi bili stvarno dobri...prijatelju..radije idem na maidene jedanput u prag nego 5 puta u zagreb
 
jos nesto..dajem kraljevstvo za dobrog bubnjara..imam gitaristu koji je spektakularan..ja pijevam kako tako...nadam se da je scream spreman preuzeti bas...ali bubnjara,ne mogu naci dobroga vec godinama..rijec je o zagrebu,naravno
 
mirko123 said:
jos nesto..dajem kraljevstvo za dobrog bubnjara..imam gitaristu koji je spektakularan..ja pijevam kako tako...nadam se da je scream spreman preuzeti bas...ali bubnjara,ne mogu naci dobroga vec godinama..rijec je o zagrebu,naravno

evo još samo ovo BoBo...

ja sam spreman a sad...

meni je životni san imat iron maiden tribute band ili takvo nešto
 
Dečko je malo brutalan. Ne da je bio na koncertima nego je vidio maidene više puta nego neki sve bandove u životu
 
ovo je ludo..svaka cast..e,da,ja sam gledao brucea na chemical weding u becu u malom klubu..bilo je 400 ljudi..za taj klub mocvara je sheraton...gledao sam i blazea 5 puta samostalno...
 
Red bi bio da nadopunim listu s jubilarnim desetim.

2003 GMETID - Zagreb
2003 DOD - Debrecen, Milano i Firenze
2005 EY - Prague, Katowice, Graz, Paris, Graspop
2006 AMOLAD - Glasgow
 
BoBo said:
Ide u Atenu u ozujku, a planira jos 3-4 u ljeto. LOL
Podbacuje ove godine. Samo 5 koncerata...da nije bolastan ili nešto? :| LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 
ostario sam..neda mi se ici u beograd..nemogu vjerovati da cu to preskociti..nikad necu zaboraviti virtual tour u budimpesti..svira uvod fear a 300 srba se dere "srbija" i "stevo srbine"..na stranu politika ali srbi ih obozavaju..to ce biti lom ala velika gorica..cuvajte se ljudi,tamo ce biti pakao...steta sto ne sviraju u novoj areni..to je konforna dvorana..bojim se da ne bude pregazenih..nikad se nisam bojao za zivot osim u velikoj gorici..a imam 120 kila i nisam slabic..ne mogu ni zamisliti koji ce to biti lom kad oni izlete na stage u beogradu
 
Back
Top