Izvjestaj iz Ostrave

čmarec said:
bobo koji si ti rom,ja bi tamo sve clanove maidena zaskocio i slikao se s njima....

Pa nemam 13 godina. ;)

Snake said:
oho, ovaj koncert je profesionalno sniman, moglo bi i nesto biti od toga :D

Ne vjerujem da ce biti nesto od toga.

čmarec said:
P.S.ispred kojeg ste to hotela sacekusu napravili ??? :D :D :D :D

To je strogo cuvana tajna. ;)
 
BoBo said:
Prepoznajete li ovoga momka iako je slikano s ledja?

Ostrava4.jpg


Mozda vam ovo moze pomoci ...

Ostrava4b.jpg

kako ću ja tebe zadavit kad te vidim... actually neću... molit ću te da me sljedeći put povedeš sa sobom... (kuhat ću tebi i curi šta god hoćete Lol)
 
axy said:
kako ću ja tebe zadavit kad te vidim... actually neću... molit ću te da me sljedeći put povedeš sa sobom... (kuhat ću tebi i curi šta god hoćete Lol)

Od sad cu naplacivati ulaznice. ;)

Ma pretjerujete. Slikati se s njima nije toliko veliki problem pogotovo u manjim gradovima gdje nema previse hotela (ako idu u hotel prije ili poslije koncerta). U Ljubljani smo proveli bezuspjesno cekajuci 3 sata. U Ostravi smo imali srece.
 
gdje je Steve bio cijelo vrijeme ? jel bio s njima pa ga nema na slikama ili je on drugim putem dolazio ? :?
 
Vec sam napisao da su Steve i Bruce otisli s aerodroma direktno na stadion. Nisu dolazili u hotel. Adrian je nakon desetak minuta otisao iz hotela na stadion. Vjerojatno su tamo davali interviewe.
 
NOW WE KNOw WHO YoU ARE! You and your base are belong to us!!!! LOL
Ajde napokon ali nemoj brisati slike za neki budući meeting(i javi se na teljefon kada ti neki ljudi, bez obzira koliko pod chockom(nećemo čmareca imenovati iz pristojnosti), šalju SMSove di si)
 
Oni koji su duze ovdje su me vidjeli na slikama (nemam pojma kako ti nisi).

Nisam se javljao na mobitel jer sam uzeo onaj s madjarskim SIMom.
 
BoBo said:
To je strogo cuvana tajna. ;)
hehe meni izgleda ko hotel IMPERIAL po ovome sta se vidi iza vas, but I dont know LOL LOL sad si vec zamisljam kako bi lipo bilo ka bi upali u hotel u kojem radin hihi
p.s. Bobo e smo se mi vidli ikad? izgledas mi strasno poznato samo ja iman taj problem zaboravljanja faca il kad upoznam nekog neznan di kad i zasto sorry e al sad kad sliku vidin,,, hm,,, mozda se sitin jednog dana
 
Dickinson's legacy said:
hehe meni izgleda ko hotel IMPERIAL po ovome sta se vidi iza vas, but I dont know LOL LOL

:wink: LOL

Dickinson's legacy said:
p.s. Bobo e smo se mi vidli ikad? izgledas mi strasno poznato samo ja iman taj problem zaboravljanja faca il kad upoznam nekog neznan di kad i zasto sorry e al sad kad sliku vidin,,, hm,,, mozda se sitin jednog dana

E jesi zaboravna. Upoznali smo se kad je Blaze bio u Splitu, a vidjeli smo se u Pragu i Grazu prije koncerta. :wink:
 
Back
Top