Izvjestaj iz Ostrave

Proboj do prvih redova opet nije uspio jer sam izgubio sat i po vremena dok nisam nasao prijatelja iz Poljske koji je trebao snimiti koncert. Nakon toga smo cekali vise od 30 min. u redu da kupimo nesto za popit prije samog koncerta i kad smo dosli na red poceo je Doctor, Doctor. U "Stani u podia" je bilo 3-4 tisuce ljudi i nije bilo sanse da se dodje 10 metara od stagea kad je koncert vec poceo, pa smo nakon neuspjesnog probijanja otisli na tribinu.

Zvuk je bio savrsen. Nikad bolji. Nadam se da s bootlegom nece biti problema iako je bar 2-3 njih snimalo koncert + bar dvije kamere.
 
Ostrava ... jedan od najruznijih gradova. ;)

Bivse rudarsko srediste. Od jednog dijela su napravili muzej, a ostatak jos uvijek nije srusen i nagrdjuje izgled grada.

Ostrava1.jpg

Ostrava2.jpg
 
čmarec said:
daj jos slika,i konacno stavi svoju vise...

Polako ... tek sam raspakirao stvari. ;)

Ekipa je bila ista kao i u Ljubljani samo malo veca.

Ostrava3.jpg
 
Prepoznajete li ovoga momka iako je slikano s ledja?

Ostrava4.jpg


Mozda vam ovo moze pomoci ...

Ostrava4b.jpg
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! AJME BOBO CARE!!!

AJMEEEEEEEEEEEEEE LOL LOL LOL LOL LOL LOL :D :D

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D :D :D :D :D

:edmetal: :edmetal: :edmetal: :edmetal: :edmetal: :edmetal: :edmetal:
 
*Urchin* said:
Gospodin Smith možda?? :)

Glavom i bradom. Iako je u ovom slucaju i straznjicom specijalno za clanice MW foruma. ;D

ajmo dalje .... tour manager Steve Gadd

Ostrava5.jpg
 
Skupna slika s Rodom

Ostrava10.jpg

Ostrava11.jpg


Skupna slika s Nickom uz potpisivanje

Ostrava12.jpg

Ostrava13.jpg


Mene nema na slikama jer su slike moje. Ostale cu dobiti tijekom sljedecih par dana.
 
I za kraj aftergig party u jednom pubu u Ostravi .... njihova reakcija nakon mojeg "Scream for me Austria". :D

Ostrava14.jpg
 
A jeste se uhvatili moje slike .... bila je ovdje sto puta. Necu sad na silu samo zbog zahtjeva. ;)

Bit ce kad bude. ;)
 
Back
Top