IRON MAIDEN tenisice

IRON MAIDEN u dogovoru sa markom Vans proizvest ce svoje tenisice u dvije verzije, slip-on i high-top. Obje verzije imati ce tematiku sa ˝Killers˝ albuma, a ime benda biti ce ispisana na potplatama. Tenisice ce biti u limitiranom broju.
Cijene tenisica su 50$ za slip-on, a 65$ za high-top tenisice.

Evo kako bi to trebalo izgledat:
http://shop.vans.com/webapp/wcs/stores/ ... 0001_10101

Meni se iskreno ideja promicanja Maidena putem tenisica ne sviđa. Ne treba njima to....
 
Neznam, ko da sam već vidio tak nešto. Ali ove vansice mi imaju dobar izgled, sam bi radije da nemaju edija na sebi(yes I know it's a blasphemy).
 
Je li ono Bruce govorio o prodavanju razlicitih gluposti s nazivom benda? Na LAD? Bas prigodno uz ovu turneju. LOL
 
mislin da je cili maiden montažni crew u ljubljani ima ovakve patike :?
inače...nije baš da mi se ideja sviđa...maideni će teški brend postat :(
 
deja vu hehe ok al više ja volin svoje marte na kojima piše if u gonna die, die with your boots on i da su to počeli proizvodit bilo bi zakon ;) a dobro vansice sa razinin bendovima to rade nisu maideni prvi,,, ništa zastrašujuče ;)
hehe LAD govor je bija o kremi za prišteve i nekin čudesima koje ne prodaju tako da i nije baš prigodno,,, meni je ovo isto ko i majica od maidena, novčanik i te stvari koje imamo i vesele nas ;)
 
Ma ne znam...sve je to fora i zanimljivo ali to ima samo jedan cilj-novac. Pogledajte samo Kiss...oni prodaju razne kremice, kondome koje bi osobno baš volio nabavit :D , parfeme i ostalo....to zapravo prelazi granice dobrog ukusa. Kao što sam i rekao...Maidenima takve stvari najmanje trebaju i bez toga su mega-polularni. Baš me zanima šta Stevo misli o tome...no lako je moguće da oni takve stvari više uopće ne mogu kontrolirat i ne donose odluke na koje će se sve načine band promovirat. Pri tom mislim da možda imaju neki ugovor s x "firmom" koja je uzela pod svoju ruku promoviranje banda te su se sami Maideni toga na neki način rješili. ...nagađam bzvz.
 
Brijem da to sve zavisi od godina.Kad sam bio mladji,dao bi sve za tak nekaj,sad bi mi bilo bed to nosit...
 
''Now you can not only say Fuck The World, you can do it as well.''

LOL

DeMaio je kralj!!!!

:metal: :metal: :metal: :metal:
 
Screamy said:
''Now you can not only say Fuck The World, you can do it as well.''

LOL

DeMaio je kralj!!!!

:metal: :metal: :metal: :metal:

A još žešće The "Warrior's Shield" LOL LOL LOL LOL :headbang:
 
Back
Top