Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

[/quote"]
a sam svoju vidjela samo jednom kada mi je poštom stigla,nit nemam pojma gdje mi je negdje u deponiji mojoj u jednoj od ladica LOL LOL :D Brijem da bi se tvoja veæ izlizala da ju imaš pa bi onda svejedno drugu trebala kupovati LOL :banana:[/quote]
Citas me k'o knjigu :oops: :p .
 
Pa nemojte sada gubiti karte cure moje ....ja svoju èuvam od....1984.god.(moja prva naravno)..... :banana:
 
Jao sta mi se juce desilo! Nazovem ja jednu organizaciju da provjerim ima li karti...kad ovaj...nema, zao mi je..bas niti jedna. Ja kad sam ja pocela, ma isto pile malo, samo sto se nisam rasplakala.. Pa kako to, nemoguce...ali samo jedna mi treba...Vi ne znate koliko mi je stalo....itd. itd. Ja kad se frajer odvali smijat:p. Kaze, ja sta ti je bona ne brini ima ih jos.... Reko, zovi hitnu! Kaze on, STA? Srce mi je zakazalo ludace jedan... I tako se zezala sa tim likom. Ludost!
 
iron_dadda said:
Jao sta mi se juce desilo! Nazovem ja jednu organizaciju da provjerim ima li karti...kad ovaj...nema, zao mi je..bas niti jedna. Ja kad sam ja pocela, ma isto pile malo, samo sto se nisam rasplakala.. Pa kako to, nemoguce...ali samo jedna mi treba...Vi ne znate koliko mi je stalo....itd. itd. Ja kad se frajer odvali smijat:p. Kaze, ja sta ti je bona ne brini ima ih jos.... Reko, zovi hitnu! Kaze on, STA? Srce mi je zakazalo ludace jedan... I tako se zezala sa tim likom. Ludost!

I meni je doslo da se rasplacem...Dok nisam procitala do kraja... LOL
Ja sam isto revala kad su mi se doma premisljali da li da me vode na koncert ili ne...A na kraju me niko od njih ne vodi...:p
 
ewox said:
Koliko onda vi barba imate god? 8)

A skoro kao Harris...šalim se, ipak malo manje.Radujem se da æu ih i ove godine gledati ,mada sam bio odustao,ali srce i tradicija su odluèili....a i trenutno sam na godišnjem. :D
 
JEDINI said:
A skoro kao Harris...šalim se, ipak malo manje.Radujem se da æu ih i ove godine gledati ,mada sam bio odustao,ali srce i tradicija su odluèili....a i trenutno sam na godišnjem. :D

A nije Steve tako jako star. LOL
Eh svi se jako radujemo koncertu, jedino kod mene nema tradicije, ali valjda æe se poèeti polako stvarati.

A na koliko si ti koncerta bio kada je to veæ tradicija?
 
Pa,prošle godine sam ih gledao u dva navrata "u okolici" (Ljubljana,Venecija),za ovu ih nisam planirao zbog posla i ostalih sitnica,ali s obzirom da sam "uboo" godišnji, zaletio se do muz. shopa: Ima li?...ima,kaže on ,i tako sam došao do ulaznica. Sada slijedi organizacija putovanja,i ostalo bitno za provod. :)
 
Kad smo vec kod ulaznica za Maidene, ja sam imao jednu anegdotu vezanu za njih.

Prije par godina (mozda 2003.) Maideni su objavili datume turneje Dance of the death, medju njima je bio i Rotterdam. Obzirom da sam tamo imao neku rodbinu, nekako sam ih izmolio da mi kupe ulaznicu za taj koncert. Rodjak je cekao 3-4h u redu da bi kupio ulaznicu za mene, a inace koncert je rasprodat za par sati. Ok, poslali su mi ulaznicu, a ja sam uredno ispunio papire za vizu i cekao sam odgovor. Moj zahtjev za vizu je odbijen, ali to je najmanje bitno. Bitno je to da se Bruce iznenada razbolio i da je taj koncert bio odgodjen na 15. dana. E sad zamislite kako bi mi bilo da sam dobio vizu, otputovao u Holandiju, potrosio 1000 € i da se koncert odgodio... kakav bi to bio sjeb, ali eto... sreca u nesreci... i danas cuvam tu ulaznicu, a mogao sam je na ebayu prodati za 300-500€ par dana prije koncerta...
 
Usput, evo setlista sa ove turneje:

01. Intro - Churchill's Speech
02. Aces High
03. 2 Minutes to Midnight
04. Revelations
05. The Trooper
06. Wasted Years
07. The Number of the Beast
08. Run to the Hills
09. Rime of the Ancient Mariner
10. Powerslave
11. Heaven Can Wait
12. Can I Play With Madness?
13. Fear of the Dark
14. Iron Maiden
15. Moonchild
16. The Clairvoyant
17. Hallowed Be Thy Name

Mislim da su nam u Novoj Gorici ostali duzni 2 Minutes to Midnight, jer su ranije "pobjegli" sa svirke ? Ne sjecam se bas najbolje, davno je bilo.... ?!?!? Podsjetite me...
 
Virtu4l said:
Usput, evo setlista sa ove turneje:

01. Intro - Churchill's Speech
02. Aces High
03. 2 Minutes to Midnight
04. Revelations
05. The Trooper
06. Wasted Years
07. The Number of the Beast
08. Run to the Hills
09. Rime of the Ancient Mariner
10. Powerslave
11. Heaven Can Wait
12. Can I Play With Madness?
13. Fear of the Dark
14. Iron Maiden
15. Moonchild
16. The Clairvoyant
17. Hallowed Be Thy Name

Mislim da su nam u Novoj Gorici ostali duzni 2 Minutes to Midnight, jer su ranije "pobjegli" sa svirke ? Ne sjecam se bas najbolje, davno je bilo.... ?!?!? Podsjetite me...
1. setlista s turneje nam je poznata ima 6-7 mjeseci
2. da, nisu svirali 2MTM
3. nisu ranije pobjegli sa svirke, nego su istu 2 puta zaustavljali zbog balkanskih seljacina koje su probile barijeru
 
Snake said:
1. setlista s turneje nam je poznata ima 6-7 mjeseci
2. da, nisu svirali 2MTM
3. nisu ranije pobjegli sa svirke, nego su istu 2 puta zaustavljali zbog balkanskih seljacina koje su probile barijeru

Vidim, i ovaj forum ima svog genijalca, klap, klap. Sta mislis zasto sam "pobjegli" napisao pod znacima navoda? Jeli moguce da VI genijalci nekad presutite nesto na forumima, jednostavno, procitas moj post i ne komentarises, zaboravis da si procitao...??
 
Ljudi moji tak' sam srecna...KUPILA SAM KARTU, ALEEEE, ALEEE, ALEEEEE:) :banana: .
Juce mi je dan bio tako lud:D. Kartu sam kupila u 16:55 a OTAS radi do 17:00. Jos sam zvala lika da zna da dolazim i da se ne mice. Cekala sam jedno jbn. mjesto na parkingu pola sata, polood'la. I kada mi je dao kartu bila sam presrecna, ljubila sam je, skakutala... tako sam se radovala i rekao mi je da cu zbog takve reakcije dobiti plakat poslije koncerta(a mislim da svi dobiju a mozda i ne, ma nebitno). I kazem ja "ovo je za travnjak" a on "ne, tribina istok". MOOOLIM:(? Isto k'o da me polio hladnom vodom! Ne mogu opisati moja osjecanja. Prvo sam htjela da je vratim i nakon 5 min. ipak je odlucim zadrzati....Et' a i sama sam u zezi prosli put rekla "ma moze i tribina", o majkoo.. Al' et' malkice mi je zao jer je moja karta iskompleksirana jer na njoj ne pise hbp ili travnjak al' tjesimo se medjusobno:).
 
Back
Top