Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

Na zalost kako sada stvari stoje nece iti nista od snimanja koncerta jer mi prijatelj nece doci (obiteljski razlozi).
 
Ja sam iz Sarajeva i naravno da ovo ne propustam ni za sta na svijetu. Sreca moja pa i nije tako daleko. Najvjerovatnije cu nabaviti hbp ulaznice:) :banana: .
 
iron_dadda said:
Ja sam iz Sarajeva i naravno da ovo ne propustam ni za sta na svijetu. Sreca moja pa i nije tako daleko. Najvjerovatnije cu nabaviti hbp ulaznice:) :banana: .

ako još stigneš ... :wink:
 
ludakinja said:
Hbp se moze samo uzet preko maidencroatia.com...
:?

neam pojma,treba provjeriti iako meni sve to èudno...
reèe mi frend juèe da je hbp kupio neki dan u king crossu...i ja sam na to :?
hehee,trebala sam i ja tako u zadnji tren a ne još za novu god...više sam tada bila uzbuðena radi konc.nego sada :wink: heheee 8)
 
ewox said:
neam pojma,treba provjeriti iako meni sve to èudno...
reèe mi frend juèe da je hbp kupio neki dan u king crossu...i ja sam na to :?
hehee,trebala sam i ja tako u zadnji tren a ne još za novu god...više sam tada bila uzbuðena radi konc.nego sada :wink: heheee 8)
A ne vjerujem bas da lazu...
Ipak su jedni od glavnih...
 
Ja sam tako panicila prosle godine za Pepperse, kao nece biti karti. Hahh, a moj rodjak kupio kartu na dan koncerta i to jeftinije za 50 km!!! HBP se mogu nabaviti preko FIRME, a u Sarajevu mogu kupiti jedino za travnjak. Ali da budem skrena, zavidim onima koji vec sada gledaju u svoju kartu :( .
 
iron_dadda said:
Ja sam tako panicila prosle godine za Pepperse, kao nece biti karti. Hahh, a moj rodjak kupio kartu na dan koncerta i to jeftinije za 50 km!!! HBP se mogu nabaviti preko FIRME, a u Sarajevu mogu kupiti jedino za travnjak. Ali da budem skrena, zavidim onima koji vec sada gledaju u svoju kartu :( .[/quote"]

ja sam svoju vidjela samo jednom kada mi je poštom stigla,nit nemam pojma gdje mi je negdje u deponiji mojoj u jednoj od ladica LOL LOL :D Brijem da bi se tvoja veæ izlizala da ju imaš pa bi onda svejedno drugu trebala kupovati LOL :banana:
 
Back
Top