Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

hehe ja se znan sama sebi čudit izdrživosti na maidenima,, da je neki drugi bend u pitanju samo bi se okrenila i makla iz svega toga ... a neman ni nokte duge
 
Dickinson's legacy said:
hehe ja se znan sama sebi čudit izdrživosti na maidenima,, da je neki drugi bend u pitanju samo bi se okrenila i makla iz svega toga ... a neman ni nokte duge

Pocni pustat nokte,imas 8 mjeseci! :D
 
Re: maiden

mirko123 said:
zvati ce se"sta je meni ovo trebalo"pit..ili mozda"dali je tko zapisao registraciju kamiona koji me pregazio"pit LOL LOL LOL LOL

Ma ne! Zvat će se: "Vrijeme liječi rane, komadi padaju na ožiljke!" Pit...

Još ak su ožiljci s Maidena ;)

A cure na ramena i headbang! Ak padne ko joj kriv! Ima nokte pa nek se drži!
 
E da! Zaboravio sam...kako mi je čovjek iz ticketpro-a rekao da moram ponoviti narudžbu u petak, sad mi stiže 8 karata umjesto 4, pa ako ne nađem 4 frenda koja su još bez karte, a netko bi htio kupiti jednu, dvije ili tri za HB's Pit, normalno, za 250kn, tek tolko da mene riješite muka...javit ću vam kad mi stignu karte kolko ih mogu prodat ako će koja bit...Fala!
 
Brave New Guy said:
E da! Zaboravio sam...kako mi je čovjek iz ticketpro-a rekao da moram ponoviti narudžbu u petak, sad mi stiže 8 karata umjesto 4, pa ako ne nađem 4 frenda koja su još bez karte, a netko bi htio kupiti jednu, dvije ili tri za HB's Pit, normalno, za 250kn, tek tolko da mene riješite muka...javit ću vam kad mi stignu karte kolko ih mogu prodat ako će koja bit...Fala!

Kaj nemozes otkazat drugu narudzbu?
 
Kristijan said:
Kaj nemozes otkazat drugu narudzbu?

Ne znam. Došo mi je mail da je to sve već naplaćeno...možda se i može, al imam frendova koji bi išli, pa ja njima napravim uslugicu za pivicu...jedna je već prodana, ali sam mislio u slučaju da su nabavili svi karte ili ako nabave do kad meni ove dođu, pa da mi ne stoje bez veze...a mislim da vam je svejedno, jel kupite u dućanu, il od mene pa mi malo pomognete...
 
maiden

ne mogu vjerovati da je wacken jedini koncert u njemackoj..a nakon basela bi mogao uletiti nekakav stutgart :p :p :p zamisli 2 koncerta u finskoj a jedan u njemackoj??????
 
maiden

The Pharaoh said:
E sad je već malo zajebano... ipak je Austrijancima i ostalima iz središnje i sjeverne Europe bliža Švajcarska..

prijatelju,zar mislis da i nema basela da bi u split doslo vise od 100 austrijanaca..cisto sumnjam..ma biti ce krcato..hrvatska i bosna ce napuniti stadion..biti ce oko 15 000 ljudi
 
Re: maiden

mirko123 said:
ne mogu vjerovati da je wacken jedini koncert u njemackoj..a nakon basela bi mogao uletiti nekakav stutgart :p :p :p zamisli 2 koncerta u finskoj a jedan u njemackoj??????

Ako kazu da ce biti jedini onda je tako i u ugovoru s Wackenom.
 
Back
Top