Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

BoBo said:
Je li sigurno da prvi set ulaznica vrijedi za travu i tribinu?

Ne, kako sam saznao, svaki sektor je samo za sebe i biti će sve sektore za kupit, ali ovih za headbangers pit biti će ful malo. Pogledaj službenu shemu koju sam stavio na www.maidencroatia.com tranici. Imaš je na naslovnici, malo skrolaj.
 
'Vako...za sve Splicane, bio sam danas do Dancing Bear-a, kazu da se karte ocekuju sutra iza podne.

Usput BoBo, posto smo susjedi, mogli bi se upoznat, popit kafu negdje :D
 
zb10948 said:
'Vako...za sve Splicane, bio sam danas do Dancing Bear-a, kazu da se karte ocekuju sutra iza podne.

Usput BoBo, posto smo susjedi, mogli bi se upoznat, popit kafu negdje :D

Bobo je prepopularan da se druzi sa smrtnicima :D :D
 
Važna obavijest. Ulaznice za Headbangers pit su nestale u eventimu. Eventim je od organizatora zakupio određeni dio olaznica, a one su prodane. Primjerice, u Splitu je u 7 minuta prodano oko 500 ulaznica. Stoga, svi kojima na karti ne piše da je headbangers pit, karta nije za taj dio i moraju trčati u najbližu poslovnicu dancing beara, aquariusa ili adriatice net. Javite to svim ljudima, jer za sada u Dallasa nema više headbangers pit ulaznica, a nema ih ni u General turista. Vjerojatno će jako brzo doći još jedan kontigent, ali u ovih sat dva ih neće biti. No, kako se ulaznice strelovito brzo prodaju i preko neta i u dućanima, morate jako brzo požuriti da uhvatite headbangers pit mjesta. Ovakvu prodaju nitko nije očekivao i mogu se usuditi reći da je ovo do sada najbrže prodavan koncert u Hrvatskoj, no uskoro će statistike reći svoje. Headbangers pit vjerojatno nestaje danas, kako je krenulo.

P.S. Preko eventima imate ulaznicu onak bezveze, bez slike, a preko ticket pro onu sa Eddiem i lijepim logom.
 
zb10948 said:
'Vako...za sve Splicane, bio sam danas do Dancing Bear-a, kazu da se karte ocekuju sutra iza podne.

Usput BoBo, posto smo susjedi, mogli bi se upoznat, popit kafu negdje :D

Karte su i u dencinga sada u prodaji. U prvih 7 minuta prodano je samo u Splitu 500 ulaznica!!!
 
zvao sam sad aquarius, kažu da oni još imaju podosta...
u aquariusu imaju one prave, kao sa slike dakle

i da ove od eventima će trebat mjenjat za prave da je ovo samo kao vaucher neki al dobro...
 
Harvey said:
i da ove od eventima će trebat mjenjat za prave da je ovo samo kao vaucher neki al dobro...

Cek, nemoj me sad zezat da cu morat negdje ic mijenjat ulaznicu? Gdje se to treba promijenit i kada? Pa sta im bi da naprave takvu zbrku...
 
ni sam čuo za to, ali ako bude pretpostavljam da je to tek na ulazu u Poljud..... što bi bilo dobro, jer ipak je bolje da vam ostane souvenir ticket.
 
Maiden croatia said:
P.S. Preko eventima imate ulaznicu onak bezveze, bez slike, a preko ticket pro onu sa Eddiem i lijepim logom.

Ja uboja evo 2 karte u Rijeci (matulji) ove od Eventiuma, istina gadne su! Ali vazno da na njima pise Headbangers Pit! Ta agencija ih uvatila 12kom, nakon mene ostalo jos 10kom. To je bilo pred cca 1:30h
 
Harvey said:
zvao sam sad aquarius, kažu da oni još imaju podosta...
u aquariusu imaju one prave, kao sa slike dakle

i da ove od eventima će trebat mjenjat za prave da je ovo samo kao vaucher neki al dobro...

Mislim da nece mjenjati nista. Imao sam ovakav djir karata i za Ljubljanu i Milano i s tim sam usao bez problema.
 
tako je ako se mjenjau će se na samom poljudu al sumnjam da će ikog bit briga za to


a evo vam malo info :D

dakle u dallasu bilo nestalo sad su nabrzaka nabavili još malo...

al u aquarisu prodaju službeno, dakle kod njih ima još podosta...
tako da nema panike :D
heh sad imam dve eventim i dve ticketpro :D

dakle ovako to treba izgledati

 
Ja sam uspio kupiti kartu,sve ok,al dosta raje izvan Hrvatske pise na IMFC forumu da imaju problema sa on-line kupnjom.Te da im ne prima kartice,te da se sistem rusi svako malo.To se sve odnosi na Ticketpro,sa Eventimom sve stima.Jel zna neko nes o tome?
 
Back
Top