Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

Re: maiden

mirko123 said:
danas je pocela prodaja ulaznica..sektor do pozornice ce planuti jako brzo..ako necete ici ja cu ti prodati karte u pragu :D :D ...mi idemo na dan koncerta i spavamo tamo i vracamo se sljedeci dan

Upravo narucio za Cesku i Poljsku ulaznice, vidimo se tamo kolega :)
 
Re: maiden

Tanelorn said:
Upravo narucio za Cesku i Poljsku ulaznice, vidimo se tamo kolega :)

vidimo se..jeli ide jura s tobom..nama je varsava predaleko za voznju..jebiga,ostarili smo LOL LOL
ranko..bojim se da necete moc preskakati sektore..vidjeti cete razliku izmedju praga i balkana LOL LOL ..kupi one stani u podia karte..jebes 100 kuna razlike..gledas koncert kao covijek..e mi cemo u pragu pjevati sretan rodjendan ako sam dobro shvatio :banana: :banana:
 
Re: maiden

mirko123 said:
vidimo se..jeli ide jura s tobom..nama je varsava predaleko za voznju..jebiga,ostarili smo LOL LOL

Tako je, Jura je nas drajver (dok s ne umori, onda ja mjenjam) :)
 
Šta nisu mogli par dana prije početka prodaje potvrdit koncert!?
Ovak me panika hvata svaki put kad odem na ofišl sajt i vidim da je zadnji datum turneje 8.8.

I u skladu s tim, čestitka bi mogla biti: "Usrali smo se od čekanja potvrde koncerta! Sretan rođendan!"
 
POTVRĐENO JE!!!! :D :)
www.ironmaiden.com :banana: :banana: :banana:



Maiden confirm CROATIA show
Published: December 19, 2007


Iron Maiden are very pleased to announce they will be performing at the Split City Stadium in Split, Croatia on Sunday 10th August as part of their Somewhere Back In Time World Tour 2008.

Steve Harris says "This will be our very first visit ever to the city of Split and we're very excited about getting there to play on this tour. We have visited Croatia only a couple of times before, both times in Zagreb much further north in the country. The first time was way back in 1986 and last time on the 'Give Me Ed' tour 3 or 4 years ago. So to us this will just be like playing somewhere new for the first time which always gets us going on stage and I'm sure many of our friends from Zagreb will be making the trip down south for this special show."

Tickets go on sale to the public at midday on Thursday 20th December.

web: www.ticketpro.hr
e-mail: ticketpro@ticketpro.hr
 
LAKŠE SE DIŠE!!!

E, sad...sudeći po ticketpro-u, našem i ostalima, sutra će se trebati na brzinu registrirati i naručiti kartu? Ili će ipak stranica profunkcionirati malo prije podneva? I kad bi trebala početi prodaja na interentu? U 12 sigurno ne, jer imam neki osjećaj da će se rušiti zbog valova ljudi koji kupuju iz fotelje (i ja skup s njima :D)...Bog blagoslovio računalne čitaone na faxu!!!

Al ozbiljno, kaj onda s registracijom na site i kupnjom karata prek neta? Ak neko zna?
 
Maiden croatia said:
idemo i ja i vlado u varšavui i prag.... vidsimo se na stageu na hcw.... nekome od vas koga vidimo će se posrećiti :)

Na stageu se ne vidimo, ja nemam nikakav pass :( Ali ako vas pogodi nesto dok ste gore, to cu biti ja... sta mogu, ljubomoran sam :D
 
eto kako je sada sluzbeno potvdjeno zelim jos jednom zahvaliti stipi i ostalim organizatorima na ovom spektaklu koji slijedi.Stipe jos jednom veliko hvala i imas ogroman pozdrav iz ploča :D :D :D
 
Stipe , sad bi bilo pravo vrijeme da nam kazes gdje ce se moc kupiti karte diljem hrvatske ? Preko Interneta ne mislim kupovati karte...
 
tanelorn, možda te skupim gori na stage :) ako te sretnem.

Što se tiče kupovanja iz fotelje, nešto je kao low cost tarife za avione, jer povjera preko bar coda, dakle, neko isprinta kartu doma, npr 2 puta, i das je nekome, prva koja prođe s bar kodom vridi, druga je za kurac :) jednostavno.
 
wow
ova tema je sad postala ozbiljnija

ajd neka netko stavi ovdje kad će se karte moći kupiti u zg cd shopovima
 
''Ulaznice za ovaj koncertni spektakl kreću u prodaju 20. prosinca i podijeljene su u nekoliko kategorija, no cijena je ista za sve - 250 kuna. Podjela postoji radi sigurnosti posjetitelja i naravno, privilegije prvih kupaca.

U prodaju su puštene ulaznice sljedećeg karaktera:
'Headbangers pit' - ulaznice čiji će vlasnici biti u prvom ograđenom sektoru ispred pozornice čiji je broj ograničen na 4000 mjesta
Travnjak - ulaznice čiji će vlasnici biti na travnjaku iza prvog reda ograda
Tribina istok
Tribina sjever

Pretprodajna mjestu su: Dallas Music shopovima, Dancing Bear shopovi, Aquarius Records shopovi, Adratica.net poslovnice, Generalturist, Integral (Pothodnik, Zagreb), prodajna mjesta Ticketpro, agencija Lupa Promotion, te prodajna mjesta sustava Eventim (u Zagrebu Berislavićeva 13) - (link na muzika.hr - Kupovina ulaznica).''

izvor
 
Back
Top