Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

sve to stoji ali do sluzbene potvrde nista.najbolje ce bit na gods of metal di su i maideni i judasi
 
The Pharaoh said:
e to to... jebemti sad si me natjerao da diem gledat Seatle `89. :edmetal: :edmetal:

E to je to! Taj je koncert jeben do jaja e.....samo što nemam skroz cijeli.Prekine mi na Seek and Destroy negdje na polovici. Pharaoh imaš cijeli taj koncert?
 
a i ja bi iso na oluju ali opet imam zabranu ulaza u mocvaru.mater komunisticku.morat cu opet sa filom i miranom u runi na sanku visit.tesko mi palo
 
kiki said:
ja toj informaciji ne vjerujem nista.prico sam sa ljudima koji su gledali maidene vise od 20 puta i vele da je to samo jos jedan od jurasovih filmova.zna on o kojim ja to ljudima govorim

Da, ja se javno ispričavam, ali ništa od Maidena u Splitu, to je samo jedan od mojih suludih filmova u glavi. Valjda ljudi koji su 20 puta gledali Maiden znaju bolje LOL
 
kiki said:
ja toj informaciji ne vjerujem nista.prico sam sa ljudima koji su gledali maidene vise od 20 puta i vele da je to samo jos jedan od jurasovih filmova.zna on o kojim ja to ljudima govorim

Pa i corava koka zrno ubode. ;)

Pa Lupa bi vec odavno demantirala najave u medijama o koncertu Maidena u Splitu.
 
Maiden croatia said:
7000 kvadrate za Maidene


Naime, napraviti ćemo zastavu sa čestitkom velikom 100x70 metara, koja će pokriti cijelu zapadnu tribinu i travnjak, kada se prošeće po rukama. To će biti najveća rođendanska čestitka na svijetu, kao i najveći logotip jedne grupe ikada napisan i time će hrvatski koncert ući u Guinnessovu knjigu rekorda. Pozivamo sve fanove maidena i sve dobrovoljce da se uključe u financiranje, doniranje i izradu ove čestitke, koja će dvostruko oboriti rekord, jednako i tako da se uključe u organiziranje njenog razvijanja, kada se bude trebala na rukama razviti među publikom i od travnjaka prošetati do tribina i na natj način poslati najljepšu sliku iz Hrvatske za sve bendove koji ikad požele doći u nju.

Sta ne bi bilo bolje stavit eddia u hrvatskom dresu kako nosi tortu Brusu LOL :D
 
ajmeeeeeeeeeee pa slikavanje i autogrami fanovima nemaju nikakve veze s njihovin poslon pa da in je to obaveza neka, to je samo njihova dobra volja,,, ista star je i da dojes nekom radniku na baušteli i pitaš ga za autogram i sliku s njim il vrtlaru il bilo kome,,, kako je to povezano s njihovim poslom pobogu ljudi,,, i normalno da in dosadi i da in se neda uvik slikavat i potpisivat... iskreno,,, u Bruce Airu je to kao bilo normalno, Bruce je bija tu da se slika s fanovima i sve to al meni je koliko god san to želila toliko mi je neugodno bilo pitat ga da se potpiše još pa nisan nego san ga samo pitala možemo li se slikat,,,, bilo je ljudi koji su davali par komada slika i gluposti za prijatelja babu dida i sve da potpiše i sa zamisli to svaki put tako ,,, nemaju oni 10 fanova pa da in se mogu posvetit,, provajte samo zamislit kako bi vama bilo u njihovoj koži,,, ja ih skroz razumin,,,, i da Bruce air i majice jesu usluga za fanove da nisu niko se s tim nebi vozio nit bi nosio njihove majice,,, i šta sad pusto uspoređivanje s metallicom,,, čemu uspoređivanje svi smo mi različiti i svak ima svoje neke kvalitete,,, daaaaaaamn
 
i da za sve ove koji ne viruju nek pričekaju službeni datum na njihovoj stranici .. i ja ne virujen dok ne zabijen prst u ranu al iz razloga šta mi je to predobro da bi bilo istina pa ono jedva čekan da oni to objave da mogu nered napravit iako iman vec zilijun planova u glavi za koncert,,,,
a ne zato sta je to Stipe objavio pa nebi tribalo virovat,, zna se on snač ,, pogotovo šta se Maidena tiče tako da mi nije čudno da je ovu vijest sazna puno prije nas običnih smrtnika ;)
 
Maiden croatia said:
7000 kvadrate za Maidene
Naime, napraviti ćemo zastavu sa čestitkom velikom 100x70 metara

Kako bi ja donirao novac, putem cega, imam volju al ne znam kako, zivim u Bosni tj. u Cazinu (blizu Bihaca) ?
 
Ja bih ti savjetovao da zadrzis novac, posto su neke firme vec obecale donacije s kojima ce se ti troskovi vjerojatno pokriti (bar tako cujem). :D
 
šta optima a? :D

već te vidim kako crtaš na tu plahtu sa pinelom T-com SMDRI... il neš tako...


al definitivno predobra ideja... :D
jedva čekam koncert...
 
Back
Top