Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

Re: maiden

mirko123 said:
a to se slazem..ali ako ga scepas u hodniku neke dvorane neka se slika..ili da procijenis dali ga je mozda priteglo na wc..pardon..maideni su bogovi..oni ne pisaju niti seru LOL LOL LOL LOL

Cekas ga u WC-u u kabini do i onda kad sjedne i pocne s procesuiranjem proviris od gore i pitas je li za raspolozen za sliku i autogram. S osmjehom kao :D. LOL
 
čmarec said:
Majica u milanu je bila 35 eura kratkih rukava,unutra na standu,sluzbena,kupio ju je Daniel iz Zd,znam jer sam prico s nim odma nakon konca,a znam da ju ja nisam uzeo jer je meni bila previse...da sad nepovlacimo pricu o Milanu opet :D :D

Boli te k...c,zato si na Donnyju kupil onu 'divljakusu' za 5 funti! LOL
 
maiden

ok..mozda sam ja pogrijesio..samo se sjecam da sam imao dojam da su svaku turneju cijene majica vrtoglavo rasle..rekao sam da uopce nije bitno, bila je tema o zaradi maidena..naravno da i na majicama obrnu veliku paru i to je normalno..ne zelim slusati samo da su majice i bruce air usluge fanovima..to je prije svega zarada..sigurno bruce nema pametnijeg posla nego letati s fanovima naokolo LOL LOL
 
Evo kad već uspoređujete metallicu i Maidene te odnos između fanova, neznam kolko ste gledali live koncerte metallice zadnje vrijeme al ono, nek malo više vježbaju svirat a malo manje se slikaju sa fanovima, stvarno jako loše... bar meni...


a šta se tiče maidena, a evo mene isto malo razočaralo da baš odma nakon koncerta doslovce bježe sa stadiona, al eto...
sjećam se bila je na Stipinom forumu anketa, koga da vam dovedemo, i tu je Ranko bio reko Blazea, jer je on puno pristupačniji za razgovor sa fanovima, i to se pokazalo više nego istinitim, nadam se da će na Poljudu ipak ostati par minuta dulje da se ukratko uslikaju sa nama pa makar nas 50 sa foruma i jedan od njih budu na slici ja sretan :)

:banana:
 
Harvey said:
Evo kad već uspoređujete metallicu i Maidene te odnos između fanova, neznam kolko ste gledali live koncerte metallice zadnje vrijeme al ono, nek malo više vježbaju svirat a malo manje se slikaju sa fanovima, stvarno jako loše... bar meni...

:withstupid: :withstupid: jaoooo...no comment !!!
 
Harvey said:
Evo kad već uspoređujete metallicu i Maidene te odnos između fanova, neznam kolko ste gledali live koncerte metallice zadnje vrijeme al ono, nek malo više vježbaju svirat a malo manje se slikaju sa fanovima, stvarno jako loše... bar meni...

Istina da su imali krizu, ali to je iza njih, Jamesu se opet vratio glas, a što se tiče svirke stvarno neznam gdje si našao falš...

http://www.youtube.com/watch?v=LO8pQaWE ... re=related
 
"Evo kad već uspoređujete metallicu i Maidene te odnos između fanova, neznam kolko ste gledali live koncerte metallice zadnje vrijeme al ono, nek malo više vježbaju svirat a malo manje se slikaju sa fanovima, stvarno jako loše... bar meni... " Harvey

Metallica itekako zna svirat.o tome nema rasprave! Ko što kaže Pharaoh imali su krizu ali oduvijek su oni znali jebeno dobro svirat. Pa nemožeš malo znat svirat pa malo ne...meni osobno pašu samo prva pet albuma ko i mnogim drugima, ali to ne znači da neznaju svirat e.
 
Ako do 31.1. mozemo rezervirat ulaznicu i mjesto u busu , sta ako busevi za Rijeku budu krcati (sva tri busa ) . Da li ce ih jos biti s obzirom na broj ljudi ili ...
 
ja toj informaciji ne vjerujem nista.prico sam sa ljudima koji su gledali maidene vise od 20 puta i vele da je to samo jos jedan od jurasovih filmova.zna on o kojim ja to ljudima govorim
 
neznam jel ste poslušali ono the new song?
1 i 2...
ne kažem ja da falšaju, nego jednostavno ono loše :D bar meni :D

a lijepo da se Jamesu vratio glas ako je to istina :D


inače metallica mi je top 3 bend, al ovo šta sam viđao zadnje vrijeme me razočaralo totalno...
 
Da, zato je tvrtka Lupa Promotion vec nesluzbeno svim novinama javila da ce koncert biti 10.08. u Splitu.

Harv i Pharaoh -> Bogami, cuvsi ovo iz Bilbaa, stvarno je James vratio glas, zvuci kao onaj stari iz ere Loada i S&M-a... Sad samo da obrije onu penzionersku bijelu bradu i pusti kosu! :D
 
Back
Top