IMFC: Milano - Lista putnika....

Status
Not open for further replies.
Ajme... Nisu bas pohvalni prema tom hostelu...

Samo, koliko sam ja skuzio, mi cemo okupirati cijeli hostel, zar ne? Nece biti nikoga osim nas, koliko to uopce kreveta moze imati?

Nasao sam - ima 22 kreveta. Kako ce nas 35 spavati u 22 kreveta?
 
a nekako ćemo se stisnuti , ja mogu na podu , mene nije baš preveč briga za to ai mnogo puta sam na podu spavao tako da šta se mene tiče ima jedno mjesto više...
a i ko će spavat uopće? :D :) hehe
 
Scream for me said:
a nekako ćemo se stisnuti , ja mogu na podu
...

a i ko će spavat uopće? :D :) hehe

baš tako.
a stipe vjerovatno planira da netko spava skupa ;) :roll: LMAO

BTW ja sutra uplaćujem ujutro
 
ja iman di spavat u milanu pa me zanima me ocu li imat kakvog popusta a ako ne platit cu cilu cijenu to nije problem pa ako ko oce s menon i rodjakom talijanom ic vani nakon koncerta nek se javi
 
a što se tiče ulaza, pa recimo da imamo work passice (lažne), ali su jednake ko prave u milimetar i po kvaliteti izrade, no još ću napraviti nekoliko alternativa. Sutra idem u Zagreb tiskati te passice...
 
Evo ovako.... zbog neodgodive stvari koja je iskrsla, troje Splićana koji su se skupno prijavili i trebali ići na put su morali odustati, pa sada tako ostaju tri slobodna mjesta, odnosno jedno sam odmah popunio i ostaju dva slobodna mjesta. Ima i interesenata za to, no bolje bi bilo to prije prezentirati ovom ljudima ovdje... stoga, ako imate nekoga tko bi išao i do ponedjeljka sve uplatio (dvije osobe) javite mi se hitno na 099 673 4772), a ako se nitko ne javi do sutra popodne, stavit ću dva interesenta koja već postoje, ali koja od prije ne poznam....

Hvala na razumijevanju...

Također, umjesto Igora Ujevića, koji je također zbog naknadno oznanjenih ispšita morao odustati, sa nama putuje Marija Tomaš (to vam je ona iz onog dokumentarca o fanovima što je neki dan bio na HRT).
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top