Filmovi!!!!!!!!!!

Neki dan sam gledala opet Deveta Vrata (Johnny Depp) - pa sam raspravljala s deèkom koji je rekao da mu kraj nije dobar. Šta vi mislite?

Drugi film je Bloodrayne 1 i 2. U prvom dijelu glumi Kristana Lokken (ak se to tako piše). Uglavnom film je tako smiješan da to morate pogledat. Pogotovo obratite pažnju na scene borve i prolijevanje krvi. BwhahahaJel to itko gledao?
 
axy said:
Drugi film je Bloodrayne 1 i 2. U prvom dijelu glumi Kristana Lokken (ak se to tako piše). Uglavnom film je tako smiješan da to morate pogledat. Pogotovo obratite pažnju na scene borve i prolijevanje krvi. BwhahahaJel to itko gledao?

Ja sam gledao.
Nisam znao da postoji 2. dio.
Film je dobar,al igrica je bolja XD
 
axy said:
Neki dan sam gledala opet Deveta Vrata (Johnny Depp) - pa sam raspravljala s deèkom koji je rekao da mu kraj nije dobar. Šta vi mislite?

Slazem se s njim, kraj je totalno anti-klimaktican i razocarava. A ostatak filma je odlican, Polanski odlicno tempira radnju i pomalo dize atmosferu. Steta samo za taj kraj.
 
Gul_Ranek said:
Slazem se s njim, kraj je totalno anti-klimaktican i razocarava. A ostatak filma je odlican, Polanski odlicno tempira radnju i pomalo dize atmosferu. Steta samo za taj kraj.

hm. A kako bi ti napravio kraj?
Gledala sam Beowulfa i Ja sam legenda.

BEOWULF
Razoèaranje.
Niti prati mit, niti je dobro "iskompjuterizirano"... bljak bljak
Uopæe mi se ne sviða i to je jedan od rijetkih filmova za koje stvarno mogu bez beda reæi da sam bacila novac.
Odmah se sjetim onog sa Lambertom koji je bio puuuno bolji
I Grendelova majka je tamo bila ljepšša od Angeline Jolie


JA SAM LEGENDA
Preporuèam svima
Iskreno, oèekivala sam još jedan holivudski hack 'n slash sa zombijima a ostala sam ful ugodno iznenaðena.
Film je jako dobro raðen, atmosfera je fantastièna, Will Smith odlièan.
Jako težak i emotivan film, šta sumnjam da bi itko pomislio u kombinaciji sa nekim kvazi-zombijima.
Jedino zamjerka mi je par nejasnoæa u filmu...
 
Opet ja na kiosku kupila jedan stari dobar ratni film,meni se sviða,pogledajte ako imate priliku.Naime radi se o filmu the Longest day (naravno dogaðaj kojim je i istoimena pjesma Maidena inspirirana).
Film je dobio dva oskara i prilicno je star ako vam ne smeta,naravno crno-bijeli u originalnoj verziji,meni ok!Takve stvari treba pogledati . . .
 
Flash_666 said:
Isto kao axy preporuèujem I am Legend svima.
Prefobar je film.
:? :? :?

možda je onda bila na mom dvd-u greška
ili su meni stavili u videoteci krivi film unutra

preporuke (ne da mi se objašnjavat, a i sumnjam da æe od vas itko gledat koji od tih filmova)

my left foot (moje lijevo stopalo)
in the name of the father (u ime oca)
age of innocence (doba nevinosti)
(sva 3 s Daniel Day Lewisom)
any given sunday (bilo koja nedjelja)
clockwork orange (paklena naranèa)
serpico
scent of a woman (miris žene)
there will be blood (bit æe krvi)
(opet savršeni Daniel day lewis)
seabiscuit (utrka života)
(film koji je trebao dobit oscara za najbolji film a ne LOTR, ali ok)
romeo+julieta (ako netko nije gledao)
merchant of venice (mletaèki trgovac)
i jedna mini serija
Angels in america (anðeli u americi)

i èak bi preporuèio jedan hrvatski, ne kažem da je nešto posebno dobar, ali je nemjerljivo bolji od ''pjevajte nešto ljubavno'':
''nije kraj''
ok film, èisto ok
 
Back
Top