Filmovi!!!!!!!!!!

čmarec said:
o svom filmu

btw još nema nikakve priče o tom soundtrcku za taj film. jel bruce šta već napravio da se može čuti
evo kad spominjete kevina costnera, ako netko nije gledao
wyat earp
pogledajte
je da je to malo stariji film,ali je dobar zbilja je
posebno gluma d.quaida
po meni njegova uloga života
k. costner ima glavnu, ovaj je samo sporedna
 
gledao sam 300 i mogu reći da nije ništa posebno na djelove predvidiv ali ok
tko traži film uz kokice, ovo je to, film za uz kokice

mistična rijeka
ponovno sam ju gledao i preporučam ju definitivno
jaaaako dobro


kralj arthur
bolji otići do videoteke uzet nešto drugo

ja sam Sam
ponovno gledao
očito sam ponovno u fazi sean penna i definitivno je film koji se isplati gledat masu puta
ako nije savršen, ali nije ni daleko od toga

da vincijev kod
na neprestano nagovaranje sam ga pogledao i:
''tresla se brda, rodio se miš''
ok, ali ništa više
 
Misticna rijeka, to je ono sa Jeanom Renoom i Vincentom Casselom? Dobar je film, ali je zavrsetak totalno los i pokvari dojam.

Da Vincijev kod, slazem se, nista posebno. Knjiga je bolja, ali nije ni ona neko vrhunsko remek-djelo.
 
Gul_Ranek said:
Misticna rijeka, to je ono sa Jeanom Renoom i Vincentom Casselom? Dobar je film, ali je zavrsetak totalno los i pokvari dojam.

ne, ne
clint eastwoodov film
glume:
SEAN PENN
TIM ROBBINS
KEVIN BACON
LAURENCE FISHBURNE
LAURA LINNEY
MARCIA GAY HARDEN

glumački jedan od najjačih filmova
a i kraj je odliačan
zamjenio si s nekim
 
Gul_Ranek said:
Misticna rijeka, to je ono sa Jeanom Renoom i Vincentom Casselom? Dobar je film, ali je zavrsetak totalno los i pokvari dojam.

Da Vincijev kod, slazem se, nista posebno. Knjiga je bolja, ali nije ni ona neko vrhunsko remek-djelo.

To ti je Crimson River!!!Film je okej sam imaš pravo, kraj je malo glupav. ali je film 4/5
 
Pogledao sam danas The Prestige sa Christianom Baleom, Hughom Jackmanom i Michaelom Caineom. Gledao sam ga vec prije u kinu, i bio je totalno zbunjujuc (nije pomogla ni cinjenica da sam tad bio sa curom u kinu), a sad sam ga u miru (i znajuci tko je tko) napokon u potpunosti skuzio. :D

Preporucam ga svima, odlican je film, meni jedan od najboljih ove godine.
 
jučer za šaku dolara, prekjučer magnum force, dan prije sudden impact i sa kad završim ovo pisat Dirty Harry :banana: :banana: and yeah ovozavam Eastwooda
 
likvor said:
To ti je Crimson River!!!Film je okej sam imaš pravo, kraj je malo glupav. ali je film 4/5
LOL tek sam sad skužio baš smo pričali o grimiznoj rijeci, a taj dan je bio na tv-u
slučajnost ili nešto više :? LOL
BoBo said:
Napokon sam danas pogledao The Last of the Mohicans. Mann je genij. :D
pa je, ok je on, iako ja ne mogu reći da bi ga stavio u omiljene režisere/producente/scenariste
ali ok
btw
meni je The Last of The Mohicans ok film, ali jedina stvar koja mi je zbilja za istaknut je glazba
imam taj soundtrack i zbilja je super (zato je i dobio oscara)
i eventualno ona scena kad onog lika idu palit pa mu ovaj skraćuje muke
inače, mislim da bi ti se svidjela knjiga

a film je ok,ali koliko ga ljudi hvale moram priznat da sam očekivao malo više
svejedno prolazna ocjena stoji
 
Gul_Ranek said:
Pogledao sam danas The Prestige sa Christianom Baleom, Hughom Jackmanom i Michaelom Caineom. Gledao sam ga vec prije u kinu, i bio je totalno zbunjujuc (nije pomogla ni cinjenica da sam tad bio sa curom u kinu), a sad sam ga u miru (i znajuci tko je tko) napokon u potpunosti skuzio. :D

Preporucam ga svima, odlican je film, meni jedan od najboljih ove godine.

Ja sam ga nedavno gledala. Film je nedorečen, ali baš to mi je kod njega izuzetno kvalitetno.
Uloga Tesle je kickass. ;)

Weee i ja bi da se mogu klonirati ;)
 
ponovno sam gledao malo stariji film (iz 2001)
BILLY ELLIOT :banana: :banana: :banana: :banana:
i mogu reći ponovno kapa dolje
svaka čast
ovo je film
90% filmova se može pokopat pred njim
 
The Pharaoh said:
Je to onaj baletan?? LOL

da, to je taj
billyelliot.jpg

zašto smijeh?
mislim ima smiješnih djelova, ali nije to glavno

Billy_Elliot_Polydor5498132.jpg

''BALETAN'' tj u originalnom nazivu ''PLESAČ'' JE ZAAAAKON
spada u sam vrh svjetskih filmova
kad sam ga prvi put gledao nisam skužio u biti koliko je to dubok film, a napravljen s takvom lakoćom
zbilja jako jako teško za napravit, a tako precizno, kvalitetno i lako gledljivo napravljeno

vjerujte nema ovako dobrih filmova puno

da, da to je ovaj:
billye.jpg
 
Ivan said:
ponovno sam gledao malo stariji film (iz 2001)
BILLY ELLIOT :banana: :banana: :banana: :banana:
i mogu reći ponovno kapa dolje
svaka čast
ovo je film
90% filmova se može pokopat pred njim

slazem se . ne kuzim zasto su neki kriticari rekli da je to komedija . to nema veze s komedijom , to je cista drama , koja prikazuje uz novi hobi Billia i strajk rudara . gledao sam ga na TV ovog ljeta ja mislim

btw. ste gledali prsten Nibelunga
 
Snake666 said:
slazem se . ne kuzim zasto su neki kriticari rekli da je to komedija . to nema veze s komedijom , to je cista drama , koja prikazuje uz novi hobi Billia i strajk rudara . gledao sam ga na TV ovog ljeta ja mislim
ne, ne
je drama je, ali sa dosta elemenata komedije što je samo pokazatelj jako dobrog scenarija, to čisto podiže dinamiku filma, nije sumorna drama nego je osvježena tim super humorom, nema ga previše,ali ga ima
pazi
kad ti kritičari kažu da je to najboji film 2001, a te iste godine je ''Gladiator'', ''čokolada''...
 
Gul_Ranek said:
Pogledao sam danas The Prestige sa Christianom Baleom, Hughom Jackmanom i Michaelom Caineom. Gledao sam ga vec prije u kinu, i bio je totalno zbunjujuc (nije pomogla ni cinjenica da sam tad bio sa curom u kinu), a sad sam ga u miru (i znajuci tko je tko) napokon u potpunosti skuzio. :D

Preporucam ga svima, odlican je film, meni jedan od najboljih ove godine.
:withstupid:
SLAŽEM SE
OK je film
ali ne znam što nisi skužio
meni je ok film, čak jako dobar, ali nema mi one nedorečenosti
i nečeg što će mi biti mistično na kraju
cijeli film mi je bio super do pred kraj kad sam već shvatio što će biti
i sami kraj s onim ubojstvom mi je totalno neinovativan, da su napravili malo drugačiji kraj bilo bi puno bolje
ali inače ok film
moja ocjena:
7/10
 
Nekidan sam gledao,ustvari 3 dana za redom,svaki an po jedan Gospodar prstenova,ali produžene verzije.
Zakon je!!!!
Samo što je je 4:30h je mal previše :D
 
Back
Top