Filmovi!!!!!!!!!!

Ev ja bi počeo prvi,ovak jučer sam opet gledao School of Rock i stvarno je super film.
Ne znam ima nešt u tom filmu ma kolko ga god puta pogledao mogu opet.
Jack Black je stvarno zakon glumac!!!!!!
 
Flash_666 said:
Ev ja bi počeo prvi,ovak jučer sam opet gledao School of Rock i stvarno je super film.
Ne znam ima nešt u tom filmu ma kolko ga god puta pogledao mogu opet.
Jack Black je stvarno zakon glumac!!!!!!

Preporucam ti onda da pogledas takodjer njegov film koji se zove:

Tenacious D: The Pick of Destiny

Po mom osobnom misljenju, jos je i bolji od School of Rock :)
 
Tanelorn said:
Preporucam ti onda da pogledas takodjer njegov film koji se zove:

Tenacious D: The Pick of Destiny

Po mom osobnom misljenju, jos je i bolji od School of Rock :)

Pogledao sam Tenacious D,super je film,al et ja sam izabrao School of Rock jer sam ga gledao nekidan. :D
 
Jack Black je car . i ja sam gledao film neki dan , samo nisam siguran da li je na plocu kada je pisao onu shemu stavio pd heavy metal iron maiden . vidio sam judas priest i jos nes ispod . mislim da je pocelo na ir ali je debeli Jack zaklonio pola ploce
 
Snake666 said:
Jack Black je car . i ja sam gledao film neki dan , samo nisam siguran da li je na plocu kada je pisao onu shemu stavio pd heavy metal iron maiden . vidio sam judas priest i jos nes ispod . mislim da je pocelo na ir ali je debeli Jack zaklonio pola ploce

Je ispod Judas Priest piše Iron Maiden.
Nakon puno puta gledanja jednog te istog filma počinješ gledat na skroz male detalje,pa možeš uoćit da se vidi cijelo Iron Maiden.
 
School of Rock je zakon, gledao sam ga davno ali sjecam ga se...
sutra cu ga sebi kupit na pijaci, kod nas vamo filmovi po 1KM (4KN), cak i ovi najnoviji...

Meni je film ROCK STAR isto mocan skroz, Michael Matijevic je otpjevao one pjesme sto je u filmu Chris 'Izzy' Cole, a Michael je porijeklom iz Zagreba, ima glas strasan...
 
ja sam se suzdržavao da otvorim ovu temu, ali kad ste otvorili krenimo

School of rock ........ 4/ 10
ništa posebno
ne znam šta vidite u tom filmu, ali mi je pretipičan, a to što govori o rocku ga ne spašava
Rock star.... 2.5/10
ok
ali isto ništa posebno
ništa neočikavano i sve rađeno prema stereotipu o rocku, rockerima i posebno ova priča o američkom snu nekog fana
daaaaj molim te
dosadan na dijelove

nije da pljujem po filmuovima bezveze


evo jedan film za pohvalu i preporuku svima:
Musíme si pomáhat
ili na hrvatskom
Moramo si pomagat
ful dobar film i predlažem ga svima
češki film ali su ljudi zbilja napravili dobar, tj. jaaako dobar posao
imate ga u 90% videoteka
tj. gotovo u svakoj


a za one koji ne vole ili imaju predrasude o neameričkim filmovima
Dogville
http://www.imdb.com/title/tt0276919/
i
''iskupljenje u shawsanku''
ako niste gledali slučajn to je obavezno
http://www.imdb.com/title/tt0111161/

:wink:
 
The Pharaoh said:
Pogedajte Detroit Rock City ako niste, meni najbolji film napravljen na tu šemu :)

Naravno,kako sam mogao zaboravit!!!!
Zakon filmčina,al što sve rade da upadnu na koncert!!!!!
 
Dogville sam gledao, ali to je jedan jako tezak i cudan film, ne vjerujem da ce se svima svidjeti. Iskupljenje u Shawshanku je kultni film kojeg stvarno svi moraju pogledati.
 
Gul_Ranek said:
Dogville sam gledao, ali to je jedan jako tezak i cudan film, ne vjerujem da ce se svima svidjeti.

ma treba se samo malo pozornije pogldat film i shvatit će se da je to bez pretjerivanja ali jedan od najboljih filmova ikad
 
eco još par preporuka:
britanski filmovi:
keeping mum (na hrvatskom: pssst....nikome ni riječ)
love actually (zapravo ljubav)
oba su jaaaaaaako dobra

i jedan američki:
''The Leavity'' (na hrvatskom: lakoća)
glume Morgan Freeman i B.B. Thorton
jako dobra priča, ali još bolja gluma obojice
 
čmarec said:
http://imdb.com/title/tt0974536/

Evo što wikipedija veli o tome:
"London-based Focus Films has started production on supernatural horror film Chemical Wedding. Julian Doyle, who edited Terry Gilliam's Brazil and Time Bandits, will direct.

The story is based on an original screenplay by Bruce Dickinson, frontman of Iron Maiden. Dickinson will provide the soundtrack to the film.

Warner Music has already taken on all UK and Ireland rights and plans a theatrical release in 2008. Edward Noeltner's Cinema Management Group is handling world sales.

Simon Callow will star as a modern Cambridge professor who becomes a re-incarnation of Aleister Crowley, the infamous occult scholar.

Focus Films' David Pupkewitz and Malcolm Kohll are producing with Ben Tilmlett and Justin Peyton of Bill and Ben Productions and Duellist Film Production in association with MotionFX and E-Motion. Executive producers are Andy Taylor, Paul Astrom-Andrews and Peter Dale."

Zvuči zanimljivo ali, da ga hebeš, nadam se da ga neće sjebati ko i Damnatus!
 
ja ne očekujem puno od toga filma pa se ipak nadam da će me iznenadit, ali horori su mi već postali suhoparni
jedino šta znam je da ću skinut soundtrack čim iziđe
 
Back
Top