Dvojbe

Status
Not open for further replies.
Maiden croatia said:
Svaka čast Bobi na pokretanju odsjeka ovog foruma, kojeg sam još 2004 zamolio može li ovaj forum biti i službeni forum maidencroatia stranice.

Mislim da si sam u više navrata rekao da je BoBo tebi predložio da se MW forum koristi za potrebe IMCFC-a. Ispravi me ako griješim. :?
 
a daj jebo vas....di su sad ti topici o ateni i beogradu?! mislim...mogli smo još sačekat da ti koncerti prođu i onda ih maknut...pa to je manje od mjesec i pol :cry: :cry:
 
Screamy said:
a daj jebo vas....di su sad ti topici o ateni i beogradu?! mislim...mogli smo još sačekat da ti koncerti prođu i onda ih maknut...pa to je manje od mjesec i pol :cry: :cry:

Stipe je donio odluku i rijesio me dilema. Bez obzira sto bi bilo materijala za komentiranje u njegovom odgovoru nemam namjeru vise polemizirati. Imate novi forum za razgovore o IMCFC-u i putovanjima koje on organizira.

Isto tako sam vam progledao kroz prste u temi o kupovanju bootlega iz Milana sto bi u svakon drugom slucaju bilo brzinski izbrisano jer ne samo sto je zabranjeno prodavanje/kupovanje bootlega ovdje na forumu, nego je to noz u ledja svakom normalnom bootleg-eru.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top