Dvojbe

Status
Not open for further replies.
Gul_Ranek said:
Sto se funkcioniranja kluba tice, slazem se sa Axy i mislim da bi sve puno bolje funkcioniralo kad bi isti bio registrirana udruga. Ako nista drugo, vise ljudi bi se ukljucilo u rad i organizacija bi bila efikasnija.

Sto se tice samog foruma, u tom slucaju bi sigurno klub zaradio nesto od organizacije putovanja i mogao bi si placati hosting stranica i foruma, sto ne bi kostalo vise od 200-tinjak kuna godisnje (npr. www.hrhosting.net , najjeftiniji hosting u Hrvatskoj, kvalitetan kao i svaki drugi). Tako da bi se izbjegao svaki sukob sa adminima ovog foruma.

Ali j**i ga, sve ovo ovisi o Stipinoj volji.

kompromisno rješenje. ;) :banana:
 
mislim da bi za sva putovanja i ostale informacije bilo puno bolje kad bi se koristio malo više www.maidencroatia.tk te time poštedio ovaj forum bezpotrebnih svađa koje su apsolutno nevezane za njega...
 
Gul_Ranek said:
Tako da bi se izbjegao svaki sukob sa adminima ovog foruma.

Kao sto mozes vidjeti u mojoj prvoj poruci problem postoji zbog ovakvog rada FC-a. Recimo FC kao registrirana udruga bi bila neprofitna organizacija i ne bi se kosila pravilima foruma (naravno u slucaju normalnog funkcioniranja).
 
A sto se tice same organizacije FC-a likvor i ja smo dusu ispustili prije nesto vise od godinu dana pokusavajuci utjecati na Stipu da promjeni nacin rada.

Kao sto se moze i vidjeti prakticki nista nije ni promjenilo.
 
BoBo said:
A sto se tice same organizacije FC-a likvor i ja smo dusu ispustili prije nesto vise od godinu dana pokusavajuci utjecati na Stipu da promjeni nacin rada.

Kao sto se moze i vidjeti prakticki nista nije ni promjenilo.

možda sam idealista, ali kad bi svi mi zahtjevali promjenu, do nje bi i došlo. :D
 
Mislim da bi trebalo promijenit nacin rada FC-a i registrirati ga kao udrugu te primjeniti hijerarhijski sustav organizacije FC-a.I to zato sto mislim da nije u redu da neki pojedinac zaradjuje na racun drugih.
 
ovo ispada ko neka revolucija hehe... baš me ponukalo da stavim ovo .... naravno ovo je čista zajebancija, ne mislim nikakvu revoluciju provodit hehe:

If you think it's over, better think again
There'll be no compromise
Time to hit the power, feel adrenaline
Move into overdrive

Here comes the revolution
Time for retribution

If you think I'll back down or accept defeat
Brace for the aftershock
Take it to the limits, take it to the streets
Give it everything you've got

Time to come together
Revolution
Living on forever
Revolution

Get ready for the revolution

It's a revolution
It's a retribution

Something's in the air
Time to change, it's time to change
 
eto da i ja malo filozofiran..prava sam baba..neka stipe oglasava jer mnogi ljudi ovdje nikad bez stipe nebi vidjeli ni milano ni beograd..ako je jedan covijek sretan da ode na maidene onda ja to podrzavam..a sto se tice stipe ne vjerujem da on bas nesto zaradi na tim putovanjima..uvijek netko odustane,netko ne plati..nije niti njemu lako
 
mirko123 said:
neka stipe oglasava jer mnogi ljudi ovdje nikad bez stipe nebi vidjeli ni milano ni beograd..

Ne znaci da ako imamo neke koristi od necega da moramo zazmiriti na probleme i biti dvolicni. Nitko nije svetac, ali neke granice bi trebale postojati.

Kako bi bilo da sam trazio da skupe 100 eura za bootlege iz Milana? Bi li platili ili bi trazili alternativno rjesenje?

mirko123 said:
a sto se tice stipe ne vjerujem da on bas nesto zaradi na tim putovanjima

Poslije Milana je ostalo previse upitnika, a s organizacijama u ovoj godini je sam rekao koliko je njegova zarada.
 
Ovako, ovo su pitanja koja mene zanimaju i čisto su onako da se vidi ko tu kome sere:
1. na topicu pri dnu post od marinx-a. neke još uvijek zanima.
2. ajde neću previše srat ali od mms 2004 do ovog puta ti nisi nijednom platio porez za svoje "avanture" i mene samo zanima koliko će se to nekome obiti u glavu. Sve plaćanje se vrši na OTP banku na ime i prezime Stipe Juras. Ako se primaš posla onda ga bar legaliziraj ili znaš da će i ovaj put nešto poći u krivo?
3. Istinu o MMS-u vjerojatno nećemo saznati do zakonskog roka zastare. Jer će biti :"da tu sam pogriješio jer slušam druge"(zapravo trebao bi slušati druge koji ti ne laskaju da će sve dobro završiti). Ko je tu pio a ko plaćao? I lagano ne vjerujem da je Stipe pobro u guzu na MMS-u jer je sve to nekako ispalo odglumljeno. Ovo za mms nije direktno vezano za maidene ali je zato što je to primjer "poslovanja" dotične osobe općenito
4. Koja garancija se daje na put u Beograd, jer kako nisi baš čovjek od riječi, ljudi vole imati neko "opipljivo osiguranje"
5. Koliko od onih idealističkih planova na CROIMFC ti zapravo misliš održati(cro cup, koferencije, udruga.....) ili je odgovor na to pitanje"kada mi se digne!!?!". I gle nemoj da se ne održi.
 
likvor said:
3. Istinu o MMS-u vjerojatno nećemo saznati do zakonskog roka zastare. Jer će biti :"da tu sam pogriješio jer slušam druge"(zapravo trebao bi slušati druge koji ti ne laskaju da će sve dobro završiti). Ko je tu pio a ko plaćao? I lagano ne vjerujem da je Stipe pobro u guzu na MMS-u jer je sve to nekako ispalo odglumljeno. Ovo za mms nije direktno vezano za maidene ali je zato što je to primjer "poslovanja" dotične osobe općenito

evo odgovora na tvoje pitanje:

Maiden croatia said:
No Blaze i MMS su druga priča.... to će izaći na vidjelo vrlo skoro. Prikupio sam više manje sve podatke, pa to obećavam objavit najdalje do veljače 2007.

Pa ćemo da vidimo i znamo.

Rok je relativan, kao i uvijek LOL :D

Što se tiče tvoje 5. točke likvore, nemoj mi reći da se još nadaš ? :? LOL :D
 
Lijepo... kada ste se nekoliko njih našlo pametovati. Napisat ću ovu porukicu, a nakon nje ću se oprostiti od ovog foruma zauvijek, osim što ću nekad provjeriti jeli mi došao koji PM i možda odgovoriti na poneko pitanje nekog usera dok ne shvate da sam zauvijek otišao i da me mogu naći na drugome, ovoga puta pravom Iron Maiden croatian fan club forumu, na kojeg sam preselio sve meni važne topice, kao i igru: "Svaki tjedan Maiden jedan". Želite li se učlaniti na taj forum i surađivati na njemu slobodno kliknite ovdje ili jednostavno otiđite na www.maidencroatia.tk i registrirajte se na forum.

Svaka čast Bobi na pokretanju odsjeka ovog foruma, kojeg sam još 2004 zamolio može li ovaj forum biti i službeni forum maidencroatia stranice. Dok se nisam bacio na sustavno reklamiranje ovog foruma, nas par usera zna da nas je na forumu bilo svega nekoliko i da je jedan post dnevno bilo pravo dostignuće za ovaj forum. Nadalje, nakon uzastopnog reklamiranja fan cluba i foruma, mogu donekle i sebi uzeti zasluge za dolazak ovolikog broj Maiden fanova i njegovu živost.

Gledajući registar Udruga u Hrvatskoj, tek Nina Badrić je imala svoj registirani fan club, koji više ne postoji, a od svih hrvatskih fan clubova, svi rade entuzjastički i sakupljaju se kako stignu. Obično se nalaze preko web stranica i web foruma, no to je daleko od onog pravno reguliranog. Hrvatski fan club do sada je bio takav, ali poradi velikog porasta članstva od veljače će biti zaveden kao Udruga i poslovati po pravilima poslovanja Udruge. Ja vrlo dobro znam da bismo mi svi željeli savršenstvo od fan cluba i svi se sada trse u stilu "Ja bi ovo, ja bi ono", no iz iskustva znam da početni entuzjazam splasne i da je u životu, kada se tako radilo, opet većina stvari spala na ljude koji to žive i koji su motor i duša raznoraznih projekata. Čisto me zanima, kada ovo postane pravno i službeno regulirano, koliko će pojedinci, koji budu izabrani u tijela Udruge, biti doslijedni, ažurni i koliko će doprinositi. Ono što neki tu traže savršeno je društvo, a takvih fan clubova, osim onih službenih u svijetu ima vrlo, vrlo malo.

Ja znam da u svima leži onaj poznati hrvatski jal, gdje, kad god se spominju novci, odmah se svima nakostriješe dlake na glavi. Neki bi najradije da se moji postovi samo svedu na svaki tjedan Maiden jedan, pa dok budala Stipe dijeli vrijedne poklone, dobro je...

Na kraju krajeva, članstvo u Iron Maiden CFC potpuno je besplatno i niko nikoga ne prisiljava da se učlani. Vi svi dobro morate znati da sam prošao najveći pakao nakon MMS-a i da ga još proživljavam, no sada već lakše i da je sve ono što se tamo dogodilo toliko veliki horror za mene i za moju familiju, da vi to ne možete zamisliti. Stoga, insinuacije nekih usera da sam ja tim festivalom omastio brk smatram krajnje odvratnim i neprimjerenim, jer ja niti najgoremu prijatelju ne bih poželio ovo što ja proživljavam, a ako se tko želi mijenjati sa mnom za imovisnko stanje (uključujući i obostrane dugove), rado bih se zamijenio sa bilo kime. Druga je stvar ta što ja nisam klonuo duhom i što se borim, što radim na sve strane i što pokušavam anulirati sve dugove. Taj moj vedri duh i nepokorljivost očigledno nekima smeta. Nije lako u 3 godine vratiti 250 000kn, no nadam se da će meni to uspjeti, u7 75 000kn, koje mi je dao otac dignuvši kredit. U ovom razdoblju koje je donekle prošlo, teško se bilo posvetiti bilo čemu, a pogotovo fan clubu, no kako vidite, to vrijeme je iza nas i događaju se dobre i pozitivne stvari. U pola godine fan club je primio preko 50 novih članova, a članstvo gotovo svakodnevno raste. Dbile su se izravne veze sa Maiden managementom, te mi je cilj da svaki član hrvatskog fan cluba koji to poželi, osobno susretne Maidene i neću biti miran dok to ne ostvarim. To što pruža CRO FC neće vam pružiti niti jedan fan club takvog tipa u Hrvatskoj. Osim što ste imali mogućnosti pričati sa Blaze-om, uskoro ćete u našoj organizaciji sa Steve-om i Lauren, a i za Beograd pripremam iznenađenje za putnike koji od s nama, o kojem ću uskoro govoriti...

Niko nikome ne brani da se napravi još jedan hrvatski fan club. Pa bože moj, Italija ih ima nekoliko, Norveška, Poljska itd... Što se tiče ovog fan cluba, potrudit ću se svakom članu pružiti maksimum svog fanizma vezanog uz Maidene, pogotovo ako uskoro postanem dio njihovog crew-a, na čemu sustavno radim.

Što se tiče čuvenog hrvatskog jala i zaziranja u stvari koje ih se ne tiču, otvoreno govorim da hoću zaraditi od putovanja u Grčku i Beograd, no usprkos tome, fanovi će dobiti najjeftiniju cijenu u Hrvatskoj, te besplatne poklone, kao i mogućnost odlaska u backstage u nagradnoj igri izvlačenja, što neće niko nikad ponuditi. Zar je zabranjeno zaraditi, ako ti isti fanovi dobiju aranžan koji im nitko neće ponuditi? Uvijek mogu otići drugdje po većoj cijeni, nitko im ne brani. Moj dobri prijatelj Mladen Malečić organizira (Urban travel) putovanje također po cijeni od 666kn, za razliku od ovog (maksimalno 650kn, očekivano 550kn, minimalno 500kn), uz kojeg dobivate poklon i backstage mogućnost. Nitko vam ne brani da odete s njim. Bilo bi mi drago, jer na kraju krajeva, on mi je jako dobar prijatelj.

U trenutcima kada mi je ZAMP zbog neregularne naplate MMS-a sjeo na bankovni račun (od plaće) sve dok se ne naplati 60 000kn koliko traže, prisiljen sam bio nedavno dati otkaz, jer ne želim niti jednu lipu dati toj lopoovskoj organizaciji, koja je nedavno zakonski legalizirala prženje u Hrvatskoj!!!!!!! Danas živim samo od svog honorarnog posla u novinama, od pisanja knjiga i organiziranja puteva u Beograd, Grčku, London i sl. Ako mi tko želi to davati u oči i uzimati mi kruh iz usta, onda neka mu bude. Sve će vrlo brzo, najdalje za mjesec i pol i oko svega ovog i oko MMS-a doći na svoje, pa ćemo onda zbrojiti i oduzeti sve račune. Eto, sad svi vi imate priliku ostati na ovom lijepom forumu i odjebati stranicu www.maidencroatia.tk i njezin samostalni forum. Naravno, ja vas svih pozivam da se registrirate i uključite u njegov rad, jer, kako sam nedavno izjavio, do ljeta 2007 ovaj fan club treba postati najuzorniji Maiden fan club na svijetu. Ako mislite da je ovo megalomanski rečeno, slobodno zadržite svoje mišljenje.

Otiđite samo na službeni forum Iron Maidena i pogledajte u kakve je probleme upao njihovi službeni forum, te voditelji službenog fan cluba Steve i Sue Lazarus. Fanovima godinama ne dolaze naručene i PLAĆENE stvari, iskaznice ne dolaze nakon PLEĆENOG učlanjenja, sve je otišlo u kurac. E, pa onda, kada se to dogodi čovjeku koji je za to debelo plaćem, neki bi, glede hrvatske besplatne verzije mogli biti malo fleksibilniji i popustiti, jer od srpnja 2005, do prosinca 2006, ja sam preživljavao pakao. Sada, sa novim zaletom, hrvatski fan club će doživjeti lijepu preobrazbu larve u leptira, a put u Beograd će to na mnogo načina pokazati (o tom, po tom). Eto, hvala što ste sve ovo pročitali i zbogom s ovog foruma, s nadom da ćete se učlaniti u hrvatski FC forum i da ćemo skupa postati najbolja Maiden fc zajednica na svijetu.

RHCP Cro FC primjerice isto organizira ovakva putovanja na sličan način.... i njima je sve ok.

P.S. Ako itko od članova iz 2003 i 2004, dok se plačćala članarina od 100kn, želi natrag svoj novac, neka mi na pm napiše tekući račun i do kraja veljače 2007 sav novac će imati na računu, bez obveze da vrate sve one poklone, koje su za to vrijeme dobili. Ista stvar vrijedi i za putnike iz Milana. Nemojte se ustručavati.

Up the irons

Maiden croatian fc forum
Posjetite nas i registrirajte se.
 
Ocito vise nemam razloga za dvojbe pa cu zakljucati.

EDIT: Zato neki drugi imaju pa cu otvoriti. LOL
 
@maidencroatia
Pa da, najlakše je podviti rep i pobjeći bez odgovora. Nisam ni sumnjao da ćeš se povući i zbrisati s foruma(kao što si redovito to radio na cmaru kojeg si tako žestoko promovirao) bez odgovorenih pitanja. imaš pravo, lakše je pobjeći nego muški priznati greške.
S srećom i nadam se da buš barem negdje u budućnosti postao bolja i pametnija osoba.
 
Ja sam još uvijek tu i rekao sam u zadnjem postu da ću biti još uvijek tu dok bude pitanja za mene. Što se tiče čmara, još uvijek ga promoviram i sa Bishopom sam dobar frend još uvijek. Štoviše, www.maidencroatia.tk radi na čmarovom serveru (klikni na http://www.ironmaiden.cmar-net.org/fc-index.htm i provjeri) I on zna da meni može zahvaliti dobrim dijelom na onom što je Čmar kvantitativno postao, niti on to želi kriti. Što se tiče Čmara, na njemu sam još uvijek, no ne toliko često, no slobodno provjeri da sam i jučer i danas tamo imao svoj post. Na pitanja koja je Bobo u dvojbi postavio sam odgovorio, pa ne vidim na koja bi to pitanja još trebao odgovoriti. što se tiče MMS-a nisam mogao davati odgovor dok mi je prijetnja progovorim li bio pištolj uperen u glavu. Štoviše, za koji dan na Therionima ću se sastati sa njihovim managementom i uz čašću pića ćemo osobno riješiti sve nesporazume, koje smo već riješili mailom. Slobodno dođi pa se uvjeri u to.
 
Maiden croatia said:
Ja sam još uvijek tu i rekao sam u zadnjem postu da ću biti još uvijek tu dok bude pitanja za mene. Što se tiče čmara, još uvijek ga promoviram i sa Bishopom sam dobar frend još uvijek. Štoviše, www.maidencroatia.tk radi na čmarovom serveru (klikni na http://www.ironmaiden.cmar-net.org/fc-index.htm i provjeri) I on zna da meni može zahvaliti dobrim dijelom na onom što je Čmar kvantitativno postao, niti on to želi kriti. Što se tiče Čmara, na njemu sam još uvijek, no ne toliko često, no slobodno provjeri da sam i jučer i danas tamo imao svoj post. Na pitanja koja je Bobo u dvojbi postavio sam odgovorio, pa ne vidim na koja bi to pitanja još trebao odgovoriti. što se tiče MMS-a nisam mogao davati odgovor dok mi je prijetnja progovorim li bio pištolj uperen u glavu. Štoviše, za koji dan na Therionima ću se sastati sa njihovim managementom i uz čašću pića ćemo osobno riješiti sve nesporazume, koje smo već riješili mailom. Slobodno dođi pa se uvjeri u to.
:blah: :blah: :blah:

Ma samo ti uživaj. Ja smatram da tvoji odgovori skrivaju više nego što otkrivaju.
 
likvor said:
:blah: :blah: :blah:

Ma samo ti uživaj. Ja smatram da tvoji odgovori skrivaju više nego što otkrivaju.

Ok uživat ću :)

A glede odgovora, što me se pitalo, odgovorio sam.... (osim u svezi MMS-a, no to ću napraviti uskoro, jer je došlo vrijeme za to, sakupio sam sve što mi je trebalo). Uostalom, ovo nije ni forum na kojem bi ja trebao pričati takve stvari...

Bog
 
Moja stajalista o problemima su bila vrlo jasna i sto se mene tice tema je zavrsena. Problem je sto se MaidenWorld-a tice rjesen. Temu cu ostaviti otvorenom jos dan dva za vase komentare, ali nemojte zapocinjati nove polemike.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top