BoBo rips up Glasgow ;)

Gul_Ranek said:
:drool:

BTW - je li negdje dostupan onaj tvoj legendarni spot za Paschendale? Cuo sam price o njemu, jos sam u Trstu na superbrzoj vezi do petka, ako je moguce da mi das link... Preko pm-a, naravno.

http://www.youtube.com/watch?v=jfg5-gu3Wi8

likvor said:
okej ovaj butleg i ja želim!!!Kako to nabaviti(maiden world dc++ hub?)

Tesko tamo ... to je mp3 hub. Poslat cu nekome od vas tko ce to dalje distribuirati.
 
A recimo da se nekako prebacimo na neki dc++ hub ili emule ili bit torrent?
Govorim općenito za video butlege.
 
likvor said:
A recimo da se nekako prebacimo na neki dc++ hub ili emule ili bit torrent?
Govorim općenito za video butlege.

Ne znam hoce li to poslije netko negdje drugdje staviti, ali najbrzi nacin za vas ce biti ako nekome posaljem kopiju.
 
Kad DVD bude spreman napravit cemo Trading Vine. Ovisi koliko ce vas se javiti napraviti cemo jednu ili dvije grane. Kad dobijete DVD kopirate ga sebi na svoj medij i dobiveni DVD posljate sljedecem na listi. Ali sve detalje oko ovoga tek kad DVD bude gotov.
 
BoBo said:
Kad DVD bude spreman napravit cemo Trading Vine. Ovisi koliko ce vas se javiti napraviti cemo jednu ili dvije grane. Kad dobijete DVD kopirate ga sebi na svoj medij i dobiveni DVD posljate sljedecem na listi. Ali sve detalje oko ovoga tek kad DVD bude gotov.

sounds great ;)

spank you very much ;) LOL
 
BoBo said:
Uopce se ne sjecam. Vjerojatno je bio tipican.

ma imaš zabilježeno na dvd-u, vidjet ćemo tamo, ali čudno mi je da te se nije to dojmilo.
čak ni OOTS, onako kad cijela publika drži upaljaće i mobitele u zraku, to se do sad i nije moglo često vidjeti kod maidena
 
Back
Top