Blood Brothers

arijana1807

Member
nisam vidjela da je netko spomenuo ovu pjesmu. Meni je najbolja od maidena. prelijepa je. kad sam ju cula rasplakala sam se.
negdje sam procitala da ju je harris napisao kad mu je otac umro, neznam jel to istina ili ne

ugl.neznam pjesmu bolju od te a iznenaduje me sto je sa relativno novog albuma a tako savrsena :edlighter:
 
istina je da je pjesma isnspirirana smrću njegova oca ali je isto tako u par intervjua rekao da su u njoj potpuno otvorio te da je pjesma za njega

ja sam se krivo izrazio , pardon
 
na to sam i mislila, neznam se izraziti dobro. meni je sve to isto. :?
mislila sam koliko sam gledala po temama...

najbolji je kraj pjesme -

When you think that weve used all our chances
And the chance to make everything right
Keep on making the same old mistakes
Makes untipping the balance so easy
When were living our lives on the edge
Say a prayer on the book of the dead

...

And if youre taking a walk through the garden of life....

:cry:
 
Ja je pokušavam što manje slušat jer me UVIJEK rasplače.

Sad ću je stavit, za dušu :cry:
 
stveveov otac je umro negdje između 1993-1994
u vrijeme kada se je steve razvodio, mislim da malo poslije toga, i da Blood brothers je posvećena njegovom ocu (u sjećanje na njega). a nije istina da ju nismo spominjali
 
Re: ...

Serbian Be@st said:
Ne znam da li sam jedini ali uvek radije slusham live verziju ( sa Rock in Rio ) nego albumsku. ;)

Nisi jedini. Live meni ima vise emocija nego studijska verzija. I rock verzija (mislim Wildest dreams single) je odlična.
 
je , bolja je live. dickinson se totalno uzivi i bolji je osjecaj.

nego, jedno pitanje; ima li neka stvar od maidena za koju ste emocionalno vezani? da vas podsejca na nesto sto se dogodilo, nesto lijepo u zivotu?
 
arijana1807 said:
nego, jedno pitanje; ima li neka stvar od maidena za koju ste emocionalno vezani? da vas podsejca na nesto sto se dogodilo, nesto lijepo u zivotu?

Najezim se kada cujem Doctor, Doctor. Podsjeca na najljepse u zivotu, koncert Maidena. :D
 
arijana1807 said:
nego, jedno pitanje; ima li neka stvar od maidena za koju ste emocionalno vezani? da vas podsejca na nesto sto se dogodilo, nesto lijepo u zivotu?

2 Minutes To Midnight

Prva njihova pjesma koju sam cuo jos prije 5-6 godina. Ja i 5-6 prijatelja smo po cijele dane visili u ovoga jednoga lika ili u logoru. To me nekako podsjeca na nase zajebavanje u logoru i vrludanje po sumama... Bokte, to su bili dani...
 
BoBo said:
Najezim se kada cujem Doctor, Doctor. Podsjeca na najljepse u zivotu, koncert Maidena. :D

meni je i u originalu ( od ufo-a) zakon ta stvar, a i live
arijana1807 said:
je , bolja je live. dickinson se totalno uzivi i bolji je osjecaj.

nego, jedno pitanje; ima li neka stvar od maidena za koju ste emocionalno vezani? da vas podsejca na nesto sto se dogodilo, nesto lijepo u zivotu?
ma lakše mi je možda nabrojat koje me ne podsjećaju na nešto, uz svaku maiden pjesmu sam ful emocionalno vezan


@blood brothers live je naravno puno bolja i emotivnija, ali ruku na srce i ostale pjesme su takve kad ih čujete live. puno bolje
naravno stojim kod toga da je blood brothers odlična stvar, i uvijek sam bio za reći da mi je bolja nego brave new world
čak mi ne bi bilo glupo da su nazvali album blood brothers
 
ma stvar je predobra. Slazem se to za live verzije.
Joj, jos kad sam cula da ju je Harris napisao nakon smrti svog oca, postala mi je jos bolja; kad znas da su takve emocije vezane za nju, da je njemu to puno znacilo sto ju je napisao, kako ju je lijepo napisao...pa mogla bi tu pjesmu slusat do kraja svog zivota
 
Ivan said:
cak mi ne bi bilo glupo da su nazvali album blood brothers

Ma i Brave New World je odlicno pogodjeno... Vidis, meni je za taj album oduvijek bio "alternativni" naslov Dream Of Mirrors. Nemam pojma zasto...
 
Back
Top