BLAZE priprema novi album

up the irons

gledao sam dvd iz poljske..dobro je,jako dobro..ima i gresaka ali blaze dobro pjeva a i decki sasvim pristojno sviraju
 
up the irons

sogor mi je narucio original iz njemacke..inace mi smo veliki fanovi blazea..s njim smo u kontaktu preko maila..blaze je imao jednu veliku zivotnu krizu no sad je opet zeljan benda i svirki..covjece,kako mu se je kosa oporavila..neki jebeni tretman je bio..imam jednu amatersku snimku gdje blaze i ja pjevamo na tonskoj probi njegovog benda u austrijskom"selu"..gledao sam dvd u zadru inace bi ti ga vrlo rado sprzio i poslao ali nemam ga ovdje
 
Zakon! Ja ga isto jako cijenim i nadam se da cu ga imati priliku vidjeti. Kosa mu se nije oporavila sama od sebe nego je bio na presađivanju u nekoj klinici, bila je pred neko vrijeme vijest na Blabbermouthu. :D
 
uo the irons

to presadjivanje smo i ti i ja platili LOL LOL stvarno to ga je tako frustriralo..svirao je split na 50 stupnjeva sa vunenom kapom :?
 
Bivši pjevač Iron Maidena i Wolfsbanea, Blaze Bayley, nakon višegodišnje stagnacije uzrokovane brojnim problemima s line-upom, nedostatkom prave potpore izdavača i još koječemu drugome, snimio je novi studijski album.

Njegovo je ime "The Man Who Would Not Die", u svibnju će biti objavljen za nezavisni Blazeov label, a prodavat će se po svijetu ovisno o dogovoru s lokalnim distributerima.

To je prvi studijski materijal nakon "Blood & Belief" (SPV) iz 2004. godine i drugi koji će biti objavljen pod 'logom' Blaze Bayley, obzirom da su sva ranija izdanja, izuzev prošlogodišnjeg DVD-a "Alive in Poland", objavljivana pod imenom Blaze.

Producent albuma je sam Blaze, a prije novog studijskog albuma bit će objavljena i best of kolekcija, na kojoj će biti sljedeći naslovi:
01. Born As A Stranger
02. Ghost In The Machine
03. Stare At The Sun (Live)
04. Silicon Messiah
05. The Launch (Live)
06. Kill And Destroy
07. Land Of The Blind
08. Living Someone Else's Life
09. Tenth Dimension (Live)
10. Leap Of Faith
11. Blood And Belief
12. Ten Seconds
13. Hollow Head
14. Soundtrack Of My LIfe
15. Alive (Live)
 
Hah... Na sluzbenim stranicam sam procitao jos ovo: The album is being engineered by James Dunkley, produced by Blaze Bayley[...].

Ne zelim prerano nista govoriti, ali stvarno bi trebali naci pravog producenta.
 
Blaze Bayley performed a new song entitled "The Man Who Would Not Die", this past Sunday (March 16) at the Monsters of Mosh festival at Jilly's in Manchester, UK.

"The Man Who Would Not Die" is the title track of Bayley's new solo album, due late May via the singer's own independent label, with additional licensing to various countries. The CD was engineered by James Dunkley, produced by Blaze Bayley and it promises to take Blaze in new songwriting directions, ushering in a new phase of an already renowned career. It is also the first recorded showcase for the lineup that comprises Nico Bermudez and Jay Walsh on guitars, David Bermudez on bass and Lawrence Paterson on drums.

Lawrence Paterson recently started a blog on the progress of the songwriting/recording sessions for the group's new album.

Thanks to Blabbermouth.net
 
..hehhe a dobar je a svaki put kad ga vidim sve mi je strašniji i strašniji,jebemu Ðekija satra ga :| ggggm!!
 
Back
Top